صفحه 56 از 64 نخستنخست ... 646474849505152535455565758596061626364 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 639

موضوع: تمامی پرسش ها در مورد گرین کارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی پرسش ها در مورد گرین کارت

با سلام خدمن دوستان
    من دوتا سوال داشتم که خواستم بپرسم از خدمتتون
    من میخوام لاتاری 2018 رو ثبت نام کنم
    وضعیت تاهل بنده به صورتی هست که فعلا نامزد دارم یعنی عقد نکردم و نمیتونم مدارکی رو مبنی بر وجود همسرم ارائه بدم
    از طرفی مجرد هم نیستم که اگر قبول بشم بتونم به صورت تکی برم
    حالا من باید در این زمینه چیکار کنم وقته ثبت نام ایا باید مجرد بزنم یا متاهل؟
    دوم اینکه کسانی که شرکت میکنن در این طرح در صورت تایید شدن برای ادامه مراحل باید حتما ادامه مراحل رو برن یا مثلا میشه قبول شد و بنا بر مشکلاتی در اون زمان پیگیر مراحل بعدی نشد؟ مشکلی ایا به وجود نمیاره ؟ برای ثبت نام سال های بعدی سابقه بد محسوب نمیشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mamaztb نمایش پست ها
    سلام به همگي دوستان

بنده از طريق خواهرم كه سيتزن هستن در سال ٢٠٠٦ درخواست گرين كارت كردم و طبق ويزا بولتين الان موارد سال ٢٠٠٤ در حال بررسي هستش.
    از طرفي نامزد بنده هم از طريق پدر و مادرشون كه در اون زمان ٢٠١٢ گرين كارت داشتن اقدام شده و الان كه والدينشون سيتزن شدن گويا كيسشون به f1 تغيير كرده
    براي ايشون هم ويزا بولتين نشون ميده كه موارد سال ٢٠١١ در حال بررسيه،
    خوشحال ميشم اگر كسي بتونه وقت تقريبيه درست شدن كار مارو بصورت تقريبي بهمون بگه، چون هركسي يك چيزي ميگه بهمون
    ببخشید شما رو چه حسابی میفرمایین که کیس های اف 1 سال 2011 در حال بررسی هستش؟ من تو سایت نگاه میکنم که زده اکتبر 2009. میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟

Junior Member Aliemami آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical education isfahan university

با عرض سلام و وقت بخیرررر یه سوال فورس ماژور برای بنده پیش اومده :

بنده دانشجوی دکتری روزانه هستم و همه مقاطع هم روزانه دولتی درس خوندم، ماهایی که اصل مدرک دانشگاهی مان بخاطر اموزش رایگان (روزانه) گرو میباشد . و از طرفی حداقل مدرک قابل قبول دیپلم بوده . و از طرفی تفاوتی در شانس برنده بودن یک دکتر و یک دیپلمه وجود ندارد ..
    1.مناسبتر است که مدرک دیپلم انتخاب شود ؟
    2.یا این مصداق دروغ حساب میشود ؟
    3.در اینده که استقرار و زندگی در امریکا برقرار شد میتوان مدرک دکتری را برای کاریابی و زندگی و.. به مرکز مربوطه در امریکا ارائه داد؟

بعبارت ساده تر سوال این بخش در فرم ثبت نام بالاترین مدرکی که گرفته اید هست. آیا گواهی های موقت دانشگاه که فعلا تنها سند تحصیل ماست و حدس میزنم قابل ترجمه نیز نمی باشد، مصداق این مدرک می باشد؟

سوال بعدی :
    حداقل هزینه هایی که باید شخص پیش بینی کنه بعد از برنده شدن گرین کارت مثل کارهای ثبت نام رفت و امد ها و استقرار در امریکا روبروش قرار داره، چه مقدار است ؟

با تشکر و احترامممم

Junior Member

سلام بچه ها من عکسی تو گرین کارت ثبت نام کردم مشکل داره ، یعنی عکس خانم من کاملا مشکل داشت چون امکان دسترسی به عکس دیگه ای از ایشون نداشتم .... چقدر مشکل ساز میشه این برنامه واسه من ؟

سلام دوستان. يه سوال دارم لطفا دقيق راهنمايي كنين. ما داريم برا پدر دوستمون كه ٥٢سالشه يه ديپلم جور ميكنيم. ايا ديپلم كاردانش + پيش دانشگاهي اوكي هست؟اصلا مگه كار دانش پيش دانشگاهي هم داشته!!!!بعد اموزش مجازي و اكابر قابل قبول نيست درسته؟ايا استعلامي هم ميگيرن اونا يا همون ترجمه قبول هست؟
    ویرایش توسط milad67a : November 14th, 2016 در ساعت 03:29 PM

Junior Member

سلام، اگر کسی در لاتاری گرین کارت برنده بشه و حتی برای مصاحبه هم نره میتونه سال بعد در لاتاری شرکت کنه؟ مثلا من اگه لاتاری 2018 رو برنده شدم به خاطر اینکه در سربازی هستم نتونستم برم، میتونم لاتاری 2019 شرکت کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

Junior Member

کسانی که در لاتاری گرین کارت برنده میشن، باید فرم ۲۶۰ پر کنن و سابمیت کنن،، اگه نه به مصاحبه دعوت نمیشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezov نمایش پست ها
    سلام، اگر کسی در لاتاری گرین کارت برنده بشه و حتی برای مصاحبه هم نره میتونه سال بعد در لاتاری شرکت کنه؟ مثلا من اگه لاتاری 2018 رو برنده شدم به خاطر اینکه در سربازی هستم نتونستم برم، میتونم لاتاری 2019 شرکت کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

دوستان یه سوال متفاوت در مورد حفظ گرین کارت اگر تقریبا یکسال خارج از امریکا باشی و فقط یه هفته بمونی امریکا و تا یازده ماه و سه هفته خارج امریکا باشی.
    میشه دوباره با گرین کارت برگشت؟ اگه بعدش بمونی جبران میشه یا همه چی بهم میریزه و دوباره باید اقامت ر شروع کنی تا تو پروسه شهروندی بیفتی؟

داستان اینه که یکی از دوستام تا سه سال اون شش ماه در سال ر اقامت داشت تو امریکا باید سال چهارم ر به علت مشکلات خانوادگی فقط یه وروده یه هفته ای زده و عملا شش ماه در سال ر در کانادا و شش ماه ر ایزان بوده. حالا اگه بخواد برگرده تکلیف چیه؟

لطفا راهنمایی بفرمایید

با سلام دوستان
    من یک سوالی در مورد سیتزن شیپی داشتم. والدین من بعد گرفتن گرین کارت سال اول 11ماه و سال ودم وسوم هر کدام 6ماه در آمریکا اقامت داشتند که در کل شده 23 ماه .میخواستم بدونم اگر این دفعه 2 ماه تو آمریکا بمونن و برگردن ایران و5 ماه بعد برن آمریکا مشکلی برای سیتیزن شیپیشون بوجود نمیاد؟
    با تشکر

Junior Member

سلام،
    سه تا سوال داشتم خوشحال میشم کسانی که با تجربه هستند کمک کنند. اول اینکه اگه در سربازی امریه یک سازمان دولتی رو بگیری برای گرفتن گرین کارت به مشکل میخوری یا نه؟ دوم در سربازی بین سپاه، ارتش و نیروی انتظامی کدومش برای راحت تر گرفتن گرین کارت بهتر است؟ و آخر اگر عضو بسیج باشی و FBI Check بخوری، اصلا متوجه میشن که تو عضو بسیج هستی یا نه؟
    بسیار ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)