صفحه 58 از 64 نخستنخست ... 84849505152535455565758596061626364 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 639

موضوع: تمامی پرسش ها در مورد گرین کارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی پرسش ها در مورد گرین کارت

۴۰ تا ۶۰ روز، طول می کشه تا به دستتان برسه

نقل قول نوشته اصلی توسط navidit نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی

من به تازگی با ویزای مهاجرتی F11 (فرزند مجرد بالای 21 سال یک شهروند آمریکا) وارد آمریکا شده ام، می خواستم بدانم که حدودا بعد از چه مدت کارت گرین کارت خودم را از طریق پست دریافت می کنم.

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrad0098 نمایش پست ها
    سلام
    من لاتاری رو برنده شدم و الان در امریکا هستم منتهی روی پاکتی که از سفارت گرفتم نوشته شده بود برای گرفتن گرین کارت ( که به صورت پستی به محل ارسال میشه) بایی از قبل مبلغ 165 دلار به سازمان شهروندی پرداخت بشه
    و سوال دومم این هست که چون من دانشجو هستم در ایران و هزینه ی رفت و امد بالا هست میخوام یه مدت طولانی رو خارج از مرزهای امریکا باشم برای همین عرض کردم
    در مورد reentry permit تحقيق و پرس و جو كنيد. فكر كنم براي مشكل شما كمك بكنه( براي اينكه براي مدتي طولاني تر از ٦ ماه خارج از آمريكا باشيد)

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Sharif University of Tech

سلام دوستان. سوالی داشتم که ممنون میشم جواب بدید. من سه سال پیش به امریکا اومدم با ویزای تحصیلی. سال اول و دوم دانشگاه نرم افزار Glacier رو نداشت و من به ناچار تکس رو با نرم افزار توربو تکس پر کردم (البته فرم غیر رزیدنت بود و پست کردم). الان که بیشتر اطلاعات کسب کردم دیدم اشتباهاتی در فرم کردم مثلا در سال اول دیداکشن هایی مثل هزینه تغییر محل شغل وجود داره که فکر کنم شامل حال اینترنشنال ها نمیشه و همینطور در سال دوم ریفاند ایالتی در درامد لحاظ نشده. با توجه به اینکه این اخرین فرصت من برای امند کردن تکس سال اول هست ایا واقعا نیاز هست اینکارو بکنم (خیلی دردسر داره تصحیح این فرم)؟ ایا چنین اشتباهاتی میتونن بعدا برای اپلیکیشن کارت سبز مشکل ایجاد کنن؟

Junior Member

سلام. اگر خانومی با اقایی که گرین کارد دارن، در ایران ازدواج کنن به چه طریقی میتونن برن امریکا؟ باید وایسن 2تا5سال که گرین کاردشون بیاد؟؟ در کل سریعترین راه چیه؟ مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehri0 نمایش پست ها
    سلام. اگر خانومی با اقایی که گرین کارد دارن، در ایران ازدواج کنن به چه طریقی میتونن برن امریکا؟ باید وایسن 2تا5سال که گرین کاردشون بیاد؟؟ در کل سریعترین راه چیه؟ مرسی
    با سلام

یک شخص دارای گرین کارت می تواند برای همسرش اقدام کند (کیس F2A) که در حال حاضر بین یک سال و نیم تا دو سال از زمان اقدام طول می کشه تا همسر این شخص بتواند وارد آمریکا بشود و گرین کارت خودش را دریافت کند. برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:

https://travel.state.gov/content/vis.../bulletin.html

Junior Member

دوستان من هیچ آدرس آمریکا ندارم تا توی فرم DS-260 وارد کنم.چکار کنم بنظرتون؟

Junior Member

سلام دوستان
    من یک سوال دارم .
    کسی که کارت Permanent resident US داره و پاسپورتش ایرانی هست. میتونه از طریق سفارت های کشور های اروپایی واقع در آمریکا برای ویزا شنگین اقدام کنه یا باید برای ویزا برگرده ایران از سفارت های واقع در تهران اقدام کنه .

مرسی

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط yari547 نمایش پست ها
    دوستان من هیچ آدرس آمریکا ندارم تا توی فرم DS-260 وارد کنم.چکار کنم بنظرتون؟
    اگر از طریق خانواده برای گرین کارت اقدام کردید که آدرس محل سکونت شخصی که برای شما اقدام کرده و قرار است شما به آنجا بروید را می نویسید. اگر هم از طریق دیگری اقدام کردید که محلی که قرار است ساکن شوید (حتی هتل یا مسافرخانه) را می نویسید.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Negl نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سوال دارم .
    کسی که کارت Permanent resident US داره و پاسپورتش ایرانی هست. میتونه از طریق سفارت های کشور های اروپایی واقع در آمریکا برای ویزا شنگین اقدام کنه یا باید برای ویزا برگرده ایران از سفارت های واقع در تهران اقدام کنه .

مرسی
    وقتی که یک شخص در آمریکا اقامت قانونی دارد می تواند از طریق تمامی سفارتخانه های موجود در آمریکا درخواست ویزا کند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navidit نمایش پست ها
    اگر از طریق خانواده برای گرین کارت اقدام کردید که آدرس محل سکونت شخصی که برای شما اقدام کرده و قرار است شما به آنجا بروید را می نویسید. اگر هم از طریق دیگری اقدام کردید که محلی که قرار است ساکن شوید (حتی هتل یا مسافرخانه) را می نویسید.
    تشکر از راهنماییتون اگه یک درصد نشد که توی اون مسافرخانه که آدرسشو در فرم وارد کردم ساکن بشم و رفتم یه مسافرخونه دیگه ای مشکلی پیش میاد؟منظورم اینه آیا اون آدرس الزام آوره؟
    در ضمن در مورد این موارد هم امکانش هست راهنمایی کنید؟
    1)من معاف کفالت هستم.کجای فرم ‎DS-260‎ در این مورد سوال شده؟وباید اطلاعاتشو وارد کرد
    2)برای لیسانس مهندسی برق"course ‎of study"‎ چی میشه؟
    ‎3)برای لیسانس مهندسی برق"degree or‎ ‎diploma"‎ چی میشه؟
    4)برای پیش دانشگاهی(رشته ریاضی فیزیک) ‎"course of study"‎ چی میشه؟
    5)برای پیش دانشگاهی(رشته ریاضی فیزیک) ‎"degree‎ or‎ ‎diploma"‎ چی میشه؟
    6)برای دیپلم (رشته ریاضی فیزیک) ‎"course of‎ study"چی میشه؟
    7)برای دیپلم (رشته ریاضی فیزیک) ‎"degree‎ or‎ ‎diploma"‎ چی میشه؟
    8)ایمیلی که موقع ثبت نام اولیه لاتاری وارد کردیم رو چه جوری میشه بازیابی کرد؟
    9)ایمیلی که توی فرم ‎DS-260‎ وارد میکنیم باید با ایمیل ثبت نام اولیه یکی باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)