صفحه 7 از 64 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 639

موضوع: تمامی پرسش ها در مورد گرین کارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : fellowship ها میتونن RA هم بگیرن و بعد با اون برای GREEN CARD اقدام کنن؟

من وقتی تو لاتاری (گرین کارت) برنده شدم داخل فرمها ترکیه رو برای مصاحبه انتخاب کرده بودم.ماه آینده برام وقت مصاحبه در آنکار گذاشتند. ولی من الان تو هند هستم و دانشجو. دانشگاه نمی ذاره قبل از تمام شدن ترم خارج از هند شم. من می خوام محل مصاحبه رو از ترکیه به هند تغییر بدم. چطوری اینکارو می تونم انجام بدم؟
    با سفارت آمریکا در هند تماس گرفتم ، اونا گفتند که اونا هیچ اطلاعی ندارند .با خود آمریکا تماس گرفتم اونا گفتند باید با دوتا سفارت در ترکیه و هند هماهنگ کنم.گیج شدم.
    داخل نامه اومده که باید تا 30 september ویزا رو گرفته باشم وگرنه کنسل می شه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات در مورد گرین کارت

سلام خسته نباشيد
    من يك سئوال داشتم: همسر من گرين كارت امريكا داره،من مي خوام خودم تحصيلي اقدام كنم تا هم زمان با شوهرم از ايران برم.مي خواستم ببينم كه آيا اين گرين كارت شوهرم در گرفتن ويزاي من تاثير داره؟اگر داره مثبت است يا منفي؟
    ممنون

برای گرفتن گرین کارت از کی باید اقدام کرد. از کجا شروع کرد؟ یه راهنمایی کامل A-Z میخوام.

Junior Member

ببخشید دوستان من یه راهنمایی فوری نیاز دارم
    یه ایمیل از
    US. DEPARTMENT of STATE
    گرفتم و میگه که شما برنده شدین و باید 819دلار امریکا برای هزینه ی پروسه ی ویزا پرداخت کنین و بعد دریافت کیس نامبر باید بعدا برین مصاحبه...
    حالا سوالم اینه که این ازین ایمیل سرکاریاست؟؟کدوم سایت واقعا از سمت دولت امریکاس؟؟ مگه واسه ویزا هزیته ای باید پرداخت شه؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط marzie نمایش پست ها
    ببخشید دوستان من یه راهنمایی فوری نیاز دارم
    یه ایمیل از
    US. DEPARTMENT of STATE
    گرفتم و میگه که شما برنده شدین و باید 819دلار امریکا برای هزینه ی پروسه ی ویزا پرداخت کنین و بعد دریافت کیس نامبر باید بعدا برین مصاحبه...
    حالا سوالم اینه که این ازین ایمیل سرکاریاست؟؟کدوم سایت واقعا از سمت دولت امریکاس؟؟ مگه واسه ویزا هزیته ای باید پرداخت شه؟؟
    کلاهبرداریه.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    کلاهبرداریه.
    صد در صد موافقم!
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

سلام واسه منم اومده این email اگه کسی اطلاعی داره یگه . ممنون . در ضمن من فقط صفحه اول lottory رو پر کردم و قسمت پولش که رسید خارج شدم . همین در حد نام و email ثبت نام کردم .

Your registered name(reza amirian fard ) is included to show this message originated from U.S. Department of State.
    U.S. Department of State notifies ................of being selected as a winner of the Diversity Visa program.
    Dear ...................., You are one of the 50,000 winners selected by the computer random draw from the 12.1 million entries registered in the Diversity Immigrant Visa Program . The Diversity Immigrant Visa program is a United States congressionally-mandated lottery program for receiving a United States Permanent Resident Card. It is also known as the Green Card Lottery.

Junior Member

دوست عزیز این صرفا کلاهبرداریه. میلی که میاد از طرف این آدرسه: Kentucky Consular Center
    United States Department of State

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1561amf نمایش پست ها
    سلام واسه منم اومده این email اگه کسی اطلاعی داره یگه . ممنون . در ضمن من فقط صفحه اول lottory رو پر کردم و قسمت پولش که رسید خارج شدم . همین در حد نام و email ثبت نام کردم .

Your registered name(reza amirian fard ) is included to show this message originated from U.S. Department of State.
    U.S. Department of State notifies ................of being selected as a winner of the Diversity Visa program.
    Dear ...................., You are one of the 50,000 winners selected by the computer random draw from the 12.1 million entries registered in the Diversity Immigrant Visa Program . The Diversity Immigrant Visa program is a United States congressionally-mandated lottery program for receiving a United States Permanent Resident Card. It is also known as the Green Card Lottery.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

سلام
    من گرین کارت آمریکا دارم (جدیدا گرفتم) و برای اتمام دوره لیسانسم در ایران (سال آخر مکانیک) به وطن برگشتم ، سوال من اینه که آیا من هم مثل دانشجویان بین المللی برای ارشد باید پذیرش بگیرم؟
    Toefl,Gre را میدونم که باید داشته باشم.
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط apoornaki نمایش پست ها
    سلام
    من گرین کارت آمریکا دارم (جدیدا گرفتم) و برای اتمام دوره لیسانسم در ایران (سال آخر مکانیک) به وطن برگشتم ، سوال من اینه که آیا من هم مثل دانشجویان بین المللی برای ارشد باید پذیرش بگیرم؟
    Toefl,Gre را میدونم که باید داشته باشم.
    با تشکر
    پذیرش رو همه باید بگیرند ولی شما مشکل ویزا نخواهید داشت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)