صفحه 8 از 64 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 639

موضوع: تمامی پرسش ها در مورد گرین کارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : يك سوالِ اساسي در موردِ green card

من برنده green card سال 2011 هستم.به مصاحبه رفتم و کارم به fbi check خورد.قراره که ویزا رو بگیرم.ولی مشکل من اینه که یک سال از درسم مونده ولی ویزا رو 6 ماهه به من خواهند داد آیا راهی وجود داره که من درسم تموم شه بعد برم امریکا؟یعنی یه سال دیگه برم؟ یکی از دوستان راجع به پاسپورت سفید حرف میزد ولی من متوجه نشدم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی سوالات در مورد گرین کارت

سلام
    اول باید برید امریکا از انجا درخواست پاس سفید کنید که با اون پاس می تونید تا 2 سال خارج از امریکا زندگی کنید

اتفاقا دوست من این ایمیل کاملا واقعیه. واسه من هم اومده .. من تحقیق کردم فقط این نوع ایمیل واقعیه
    https://www.dvlottery.state.gov/
    اینم سایتش .تطبیق بده ببین از همین سایت اومده یانه..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سازه های آبی دانشگاه اشتوتگارت

سلام دوستان. من سوالی دارم که نمی دونم به این فروم مربوط هست یا نه اما فروم دیگه ای پیدا نکردم. من فرم ثبت نام گرین کارت امسال 2013 رو پر کردم اما در پر کردن، اسم فامیلی همسرم رو به لاتین اشتباه نوشتم یعنی با پاسپورتش منطبق نیست. می خواستم بدونم آیا دوباره می تونم فرم جدید پر کنم؟ چندین دفعه ثبت نام در یک دوره مشکلی ایجاد نمی کنه؟

Junior Member

Exclamation پاسخ : تمامی سوالات در مورد گرین کارت

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم که داره دیونم میکنه هیچ جاهم جوابشو ندیدم لطف کنین اگه در این زمینه تجربه دارین یعنی واسه خودتون یا یکی از نزدیکانتون اتفال افتاده جواب بدین خیلی ممنون میشم
    من می خوام واسه green card سال 2013(از طریق لاتاری) اقدام کنم و همینطور واسه ویزای تحصیلی آمریکا ولی من شنیدم اقدام واسه green card از طریق لاتاری امکان دادن ویزای تحصیلی رو خیلی کم میکنه میخواستم بدونم این اصلا صحت داره یا نه ؟ و اینکه اقدام واسه green card از طریق لاتاری اساسا تاثیری روی امکان دادن ویزای تحصیلی داره یا نه؟

1-
    دخترعموم طلاق گرفته و از طریق مادرش که امریکاست 2 سال پیش برای گرین کارت اقدام کرده بعد الان پرونده آمده در اداره دوم
    بطور متوسط چه مقدار زمان میبرد که خبر کنند برای دریافت گرین کارت؟؟؟
    تو چه سایتی اطلاعات را میدهند؟

2-
    آیا با دادن طرح یا ایده میشه ویزا گرفت ؟؟
    مثلا در زمینه هنری؟
    اگر میشود به کجا این طرح را باید ارائه کرد
    یکی از دوستان تو رشته زیست این کارراکرده بود و نتیجه گرفته بود
    برای کار هنری مثل فیلمنامه یا ایده فیلم به کجا میشه ارائه کرد؟

سلام
    نمی دونم جای این سوال تو این انجمن هست یا نه! یک بنده خدایی بستگان درجه اولش در آمریکا زندگی می کردن (گرین کارت داشتن مطمئن نیستم سیتی زن هم بوده اند یا نه) ولی خبر رسیده که آنها فوت کردن الان کسی دیگه ای رو تو آمریکا نداره که پیگیر کاراش بشه که حداقل بتونه محل مزارشون رو پیدا کنه ؛ دفتر حافظ منافع آمریکا در ایران هم در این زمینه هیچ کمکی نمی کنه! کسی در این زمینه اطلاعاتی داره یا وکیلی می شناسین که اونور بتونه کار رو پیگیری کنه؟ و در ضمن احتمال اینکه بتونه ویزا بگیره بره اونجا چقدره؟ آیا احتمال این وجود داره که بتونه گرین کارت بگیره ؟
    ممنون از راهنمایی تون، ممنون میشم اگر کسی راه حلی میدونست تو پیام خصوصی هم یک ندا به من بده تا به اینجا سر بزنم (من به طور معمول با این انجمن خیلی کار ندارم)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط elham2010 نمایش پست ها
    سلام
    نمی دونم جای این سوال تو این انجمن هست یا نه! یک بنده خدایی بستگان درجه اولش در آمریکا زندگی می کردن (گرین کارت داشتن مطمئن نیستم سیتی زن هم بوده اند یا نه) ولی خبر رسیده که آنها فوت کردن الان کسی دیگه ای رو تو آمریکا نداره که پیگیر کاراش بشه که حداقل بتونه محل مزارشون رو پیدا کنه ؛ دفتر حافظ منافع آمریکا در ایران هم در این زمینه هیچ کمکی نمی کنه! کسی در این زمینه اطلاعاتی داره یا وکیلی می شناسین که اونور بتونه کار رو پیگیری کنه؟ و در ضمن احتمال اینکه بتونه ویزا بگیره بره اونجا چقدره؟ آیا احتمال این وجود داره که بتونه گرین کارت بگیره ؟
    ممنون از راهنمایی تون، ممنون میشم اگر کسی راه حلی میدونست تو پیام خصوصی هم یک ندا به من بده تا به اینجا سر بزنم (من به طور معمول با این انجمن خیلی کار ندارم)
    شاید بتونید از دفتر حفاظت منافع ایران در امریکا کمک بگیرید:
    http://www.daftar.org

Junior Member

سلام دوستان
    من از برندگان 2011 هستم
    2 تا سوال داشتم؟
    بردن نرم افزار های مکانیک مشکلی تو مسیر برا من درست نمیکنه ؟البتهه سری قبل بردم که مشکلی پیش نیومد.
    ایا با داشتن گرین کارت میتوانیم راحت به زاپن هم سفری داشته باشیم ؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط canaust نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از برندگان 2011 هستم
    2 تا سوال داشتم؟
    بردن نرم افزار های مکانیک مشکلی تو مسیر برا من درست نمیکنه ؟البتهه سری قبل بردم که مشکلی پیش نیومد.
    ایا با داشتن گرین کارت میتوانیم راحت به زاپن هم سفری داشته باشیم ؟
    گرین کارد به معنای ویزای دائم آمریکاست. یعنی هر زمان اراده کنید بدون اخذ ویزا از کنسول گری های آمریکا میتونید وارد خاک آمریکا بشید. برای سفر به هر کشور دیگه باید ویزای اون کشور رو تهیه کنید. که باید این کار رو با همون پاسپورت ایرانی و به عنوان شهروند ایرانی انجام بدید..
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)