صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 93

موضوع: گرفتن پذیرش در رشته اقتصاد(ارشد)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش در رشته اقتصاد(ارشد)

سلام دوست عزیز

خیلی به سایت خوش امدید. پیشنهاد میکنم در درجه اول بخش مربوط به دوستان رشته اقتصاد را در فوروم به خوبی مطالعه کنید انجا اطلاعات خیلی خوبی وجود دارد که میتواند سر نخهای بعدی برای انتخاب کشور/احتمالا رشته و استاد و شرایط بورسها را در اختیارتان بگذارد.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط aliferedouni13 نمایش پست ها
    با سلام بنده لیسانس علوم اقتصادی با معدل۱۵.۵۴ از دانشگاه پیام نور هستم که نمره آیلتسم هم ۶.۵ بوده و یک مقاله داخلی داشتم و در حال نوشتن چند تا مقاله دیگه هستم. اگه ممکنه کسی اطلاعاتی در مورد پذیرش فول فاند تو کشورهای اروپایی داره منو کمک کنه ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام اولا از سایت خوبی که ایجاد کردید ممنون ،چون اطلاعات دقیقی از بورسیه و کشورها نداشتم میخواستم اطلاع دقیقی از شرایط خودم داشته باشم که امید گرفتن پذیرش از دانشگاههای اروپایی دارم و هزینه تحصیل رو میدن یا نه؟چون بعضی از دوستان در دانشگاههای آمریکا یا جاهای دیگه درس میخونن و میگن امید پذیرش هست بازم از جوابتون به سوالم ممنون.

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد دوست عزیز

خیلی کارها هست که به شما برای گرفتن پذیرش و فاند کمک میکند. یکی از آنها داشتن یک پروپوزال قوی است.
    پروپوزالی که به درستی تهیه شده باشد اساتید را به کار با شما مشتاق میکند. مثلا در LSE که یک دانشگاه خیلی قوی برای اقتصاد در لندن است به دلایل خاصی عمده اساتید رغبتی به پذیرش دانشجوی دکتری نشان نمیدهند ولی اگر دانشجویی با پروپوزالی قوی به استادی مراجعه کند و استاد تشخیص بدهند همکاری او و دانشجو موجب شکل گیری یک پروژه دکتری که از ان انتشارات خوب در میاید میشود خیلی ملایم میشوند و اگر دانشجو را بپذیرند به احتمال خیلی قوی فاند کافی هم فراهم میکنند.

در خیلی از دانشگاهها رده بالا این شرایط هست و در صورت شکل گیری ترکیب سه گانه پروپوزال خوب/دانشجوی قوی/استاد مرتبط کار جلو میرود و پذیرش و فاند از پس می اید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط aliferedouni13 نمایش پست ها
    سلام اولا از سایت خوبی که ایجاد کردید ممنون ،چون اطلاعات دقیقی از بورسیه و کشورها نداشتم میخواستم اطلاع دقیقی از شرایط خودم داشته باشم که امید گرفتن پذیرش از دانشگاههای اروپایی دارم و هزینه تحصیل رو میدن یا نه؟چون بعضی از دوستان در دانشگاههای آمریکا یا جاهای دیگه درس میخونن و میگن امید پذیرش هست بازم از جوابتون به سوالم ممنون.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام وقتتون بخیر کسی در مورد پذیرش از دانشگاه ukm مالزی میتونه بهم کنه من یه سوال داشتم?

Junior Member

سلام
    وقت بخیر

من کارشناسی مهندسی نفت بودم با معدل 15.85 و نمرات ریاضی C و D .الان ارشد اقتصاد توسعه علامه می‌خونم. می‌خواستم ببینم برای دانشگاه‌های زیر 20 و زیر 50 چقدر شانس دارم؟
    [الان آیلتس ۷ دارم ولی دوباره سال دیگه باید آزمون بدم و می‌خوام بالا ۸ بیارم. GRE کوانت هم می‌خوام بالای بالای 90% بشه. مقاله هم قراره با یکی از اساتیدی که خودش اروپا خونده کار کنم.]

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirmu نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر

من کارشناسی مهندسی نفت بودم با معدل 15.85 و نمرات ریاضی C و D .الان ارشد اقتصاد توسعه علامه می‌خونم. می‌خواستم ببینم برای دانشگاه‌های زیر 20 و زیر 50 چقدر شانس دارم؟
    [الان آیلتس ۷ دارم ولی دوباره سال دیگه باید آزمون بدم و می‌خوام بالا ۸ بیارم. GRE کوانت هم می‌خوام بالای بالای 90% بشه. مقاله هم قراره با یکی از اساتیدی که خودش اروپا خونده کار کنم.]
    شما نصف رزومه اتون رو قراره تو آینده بدست بیارین ، چطوری انتظار دارین یه نفر بتونه کمک و راهنمایی بکنه!؟
    چه معیاری برای رنک زیر 50 دارین؟ مثلا دانشگاه 53 پذیرش بده نمیرین؟

دوست من ، شما تمرکز رو به جای رنک بذار روی فیلدی که بهش علاقه داری و ببین کدوم دانشگاه تو اون زمینه اسم و رسم داره.
    اگه حوزه ای که علاقه داری استادی داره که تو دانشگاه رنک 200 درس میده ، برو اونجا. آینده و زندگیت هست ، چیکار به این رتبه بندی ها و رنکینگ ها داری.
    شما داری فوق میخونی و قاعدتا هدفت دکتری اس. رنک رو ول کن ، ببین کجا میتونی تحقیق درست حسابی بکنی ، استاد با اسم و رسم تو حوزه مورد علاقه ات هست.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران- اقتصاد

Unhappy پاسخ : گرفتن پذیرش در رشته اقتصاد(ارشد)

سلام دوستان، خیلی خوشحال میشم اگر این پست رو مییبینید و حتی خیلی کم هم بدونید به من کمک کنید ممنون میشم. چون دیدم این تاپیک خیلی کمتر از سابق پاسخ میدند دوستان.

من لیسانس اقتصاد داشگاه تهران رو با معدل 15 تمام کردم و برای Master کانداد اقدام کنم . برای آمریکا شرایطش رو ندارم که برم.
    بر فرض که اگر تافل رو 100 هم بگیرم .
    آیا شانس پذیرش در15 دانشگاه های برتر کانادا رو دارم؟
    توی انتخاب استاد هم نمیدونم اگر کسانی رو میشناسید قبلا در اقتصاد تونستید فاند بگیرید
    معرفی کنید ممنون میشم .
    متاسفانه از هزینه های بیشتراز 4,000 دلار کانادا برنمیام.

Junior Member

سلام من معدل 13.26اپیام نور اصفهان و ارشد اقتصاد از علامه هستم اگه تافل وgreنمره بالا بیارم به نظر شما برای مستر یا دکترا می تونم یک کشور اروپایی اقدام کنم یانه لطفا راهنمایی کنید

Junior Member

درود دوستان عزیز
    من یکم شرایط پیچیده ای دارم و راه حلی پیدا نمی کنم، امیدوارم شما بتونین کمکم کنید.
    بنده کارشناسی ناپیوسته مهندسی نرم افزار دارم با معدل 17. سال 2018 اقامت دایم کانادا رو گرفتم و 1 سال و نیم هست که تورنتو ساکنم. من دوست دارم که حوزه کاریم رو عوض کنم. علاقه ی شدیدی به اقتصاد کلان دارم و می خوام یکی از دانشگاه های تورنتو پذیرش بگیرم. اما شرایط هر کدوم رو که می خونم میگن که باید کارشناسی اقتصاد داشته باشم و یه سری واحد ها رو پاس کرده باشم که من نه مدرک دارم نه این واحد ها رو پاس کردم. آیا راهی وجود داره که من بتونم در یه دانشگاه این واحد ها رو بگذرونم و ارشد اقتصاد کلان پذیرش بگیرم؟

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariushm2 نمایش پست ها
    درود دوستان عزیز
    من یکم شرایط پیچیده ای دارم و راه حلی پیدا نمی کنم، امیدوارم شما بتونین کمکم کنید.
    بنده کارشناسی ناپیوسته مهندسی نرم افزار دارم با معدل 17. سال 2018 اقامت دایم کانادا رو گرفتم و 1 سال و نیم هست که تورنتو ساکنم. من دوست دارم که حوزه کاریم رو عوض کنم. علاقه ی شدیدی به اقتصاد کلان دارم و می خوام یکی از دانشگاه های تورنتو پذیرش بگیرم. اما شرایط هر کدوم رو که می خونم میگن که باید کارشناسی اقتصاد داشته باشم و یه سری واحد ها رو پاس کرده باشم که من نه مدرک دارم نه این واحد ها رو پاس کردم. آیا راهی وجود داره که من بتونم در یه دانشگاه این واحد ها رو بگذرونم و ارشد اقتصاد کلان پذیرش بگیرم؟
    شاید دانشگاه رایرسون پذیرش بده... اونو چک کردین؟
    دانشگاه تورنتو صد در صد پذیرش نمیده چون همینجوری هم پروفایل های خیلی خوب میگیره و جا براشون نداره. یورک هم قاعدتا همینجوریه.
    مشکل اقتصاد اینه که شما تو دوره لیسانس با مفاهیم پایه ای آشنا میشین و تو فوق لیسانس مباحث یکمی فاز تئوری و کمی میگیره. (بسته به دانشکده هم داره)
    لذا کسی که پایه رو نمیدونه اگه وارد ارشدی بشه که خیلی رو مباحث تئوری دارن مانور میدن مطمئنا خیلی سخت هست.
    از طرفی اینو بگم که بچه هایی که از ایران تو کانادا اقتصاد پذیرش گرفتن از دانشگاه های خوب ایران مدرک اقتصاد دارن. لذا فکر میکنم عملا کاری که میخواین بکنین خیلی سخت باشه... باز هم پیشنهاد میکنم یه سر به رایرسون بزنین.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)