صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 93

موضوع: گرفتن پذیرش در رشته اقتصاد(ارشد)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش در رشته اقتصاد(ارشد)

سلام
    من سال سوم رشته اقتصاد نظری از دانشگاه تهران مرکزم. معدلم ۱۸.۴۰ است تا الان. زبان رو هم هنوز امتحان ندادم ولی در دوره های پایانی ام. برای پذیرش گرفتن اصلا شانشی دارم باید چه مراحلی رو طی کنم؟ چه دانشگاه هایی بهتره اگه بخوام اقدام کنم؟ البته من به طور خلاصه در مورد دانشگاه ها خوندم اما نمیدونم با داشتن چه مدارکی چه شانسی رو میشه پیش بینی کرد برای من. سابقه کار در زمینه اقتصاد هم آیا تاثیری توی پذیرش گرفتن داره؟

Junior Member

سلام دوستان من اولین بار که اومدم اینجا امیدوارم بتونم عضو خوبی باشم . من 28 سالمه لیسانس اقتصاد بازرگانی از علامه دارم و فوق لیسانس علوم تربیتی نیمدونم برای ارشد اقدام کنم یا دکترا ؟ اما میدونم شاید چون مرتبط نیست ارشد و لیسانس برای دکتری بهم پدیرش ندن نمیدونم خیلی دلم میخواد برای اتریش اقدام کنم میشه یه کم راهنماییم کنید در ضمن دارم برای آیلتس اقدام میکنم

مونا

Junior Member

سلام من ریاضی کاربردی خواجه نصیر خوندم با معدل 14 که احتمالا تا درسم تموم شه تا 14.5 هم میرسه.
    البته درسهای اختیاریمو همه شونو از گرایش کامپیوتر با نمره های بالای 17 گرفتم و برنامه نویسیم خیلی خوبه. تافل هم دو ماه دیگه دارم احتمالا بالای 90 میشه
    الان تو فکر اینم شاید بهتر باشه برای ارشد به جای کامپیوتر اقتصاد بخونم. به نظر شما باید چه کار کنم با توجه به اینکه حدود یک سال و نیم هم وقت دارم. البته می دونم این پروسه ی تغییر سخته
    و اینکه من فقط به آمریکا و کانادا فکر می کنم. برام خیلی مهم نیست دانشگاهش مطرح باشه یا نه
    به نظرتون چقدر شانس پذیرش با فاند دارم

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط mssh نمایش پست ها
    سلام من ریاضی کاربردی خواجه نصیر خوندم با معدل 14 که احتمالا تا درسم تموم شه تا 14.5 هم میرسه.
    البته درسهای اختیاریمو همه شونو از گرایش کامپیوتر با نمره های بالای 17 گرفتم و برنامه نویسیم خیلی خوبه. تافل هم دو ماه دیگه دارم احتمالا بالای 90 میشه
    الان تو فکر اینم شاید بهتر باشه برای ارشد به جای کامپیوتر اقتصاد بخونم. به نظر شما باید چه کار کنم با توجه به اینکه حدود یک سال و نیم هم وقت دارم. البته می دونم این پروسه ی تغییر سخته
    و اینکه من فقط به آمریکا و کانادا فکر می کنم. برام خیلی مهم نیست دانشگاهش مطرح باشه یا نه
    به نظرتون چقدر شانس پذیرش با فاند دارم
    بهتره برای ارشد (یک ساله)ریاضی اون ور اپلای کنید و بعدش تلاش کنید معدل بالا بگیرید و بعدش به اقتصاد بیاین! اینطوری خیلی تحویل تون میگیرن!
    وگرنه نمره پایین ریاضی ممکنه تاثیر منفی داشته باشه براتون

Junior Member

سلام دوستان
    با معدل مهندسی کامپیوتر 13,7 و ارشد mba با معدل 18 دنبال یک دوره ارشد اقتصاد خوب در امریکا هستم ، چه دانشگاههایی شانس دارم؟

Junior Member

سلام
    دانشگاه های زیادی هستن که شانس داری. سایت زیر رو استفاده کن و دپارتمان های خوب اقتصاد هر ایالت رو متناسب با سطح تحصیلی و توقعی که داری انتخاب کن.
    http://www.petersons.com/graduate-sc...te-school.aspx

نقل قول نوشته اصلی توسط momo66 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با معدل مهندسی کامپیوتر 13,7 و ارشد mba با معدل 18 دنبال یک دوره ارشد اقتصاد خوب در امریکا هستم ، چه دانشگاههایی شانس دارم؟

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان. من در رشته مهندسی عمران دانشگاه هرمزگان با معدل 12.9 فارغ التحصیل شده ام. علاقه زیادی به ادامه تحصیل در رشته اقتصاد در دانشگاه امریکا دارم. آیا تغیر رشته برایم امکان پذیر است؟ از کجا باید شروع کنم. از دوستان جهت راهنمایی سپاسگزارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط babak.hj نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان. من در رشته مهندسی عمران دانشگاه هرمزگان با معدل 12.9 فارغ التحصیل شده ام. علاقه زیادی به ادامه تحصیل در رشته اقتصاد در دانشگاه امریکا دارم. آیا تغیر رشته برایم امکان پذیر است؟ از کجا باید شروع کنم. از دوستان جهت راهنمایی سپاسگزارم.
    فاند گرفتن با توجه به رزومه ای که دادین، کاری ست بس دشوار!!

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط babak.hj نمایش پست ها
    احتمال فاند گرفتن تان در اقتصاد صفر است و هزینه
    لذا توصیه میکنم قبل آن در ایران ارشد اقتصاد بخوانید

Junior Member

سلام
    ۱) مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت معدل :۱۴.۳
    ۲)‌ MBA امیرکبیر معدل ۱۶.۷ (بدون پایان نامه)
    ۳)‌دو مقاله یکی کنفرانس لیسبون (مهندسی صنایع) یکی ژورنال خارجی( مالی اقتصادی)
    ۴)‌ ایلتس ۶.۵
    ۵) GRE در برنامه سه ماه آیندم هست حدود ۳۰۰ فرض کنید
    6( سایقه کار ۵ سال در حوزه بازرگانی سن :۲۹
    علاقه مند به ارشد مجدد رشته اقتصاد و یا مالی در امریکا >>>> فقط امکان تامین هزینه زندگی را دارم و نیاز به فاند یا ویو شدن هزینه دانشگاه ویا... دارم پیشنهادتون برای دانشگاه مقصد چه رنجی می باشد ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)