صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 93

موضوع: گرفتن پذیرش در رشته اقتصاد(ارشد)

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش در رشته اقتصاد(ارشد)

"سلام و خسته نباشید . یه سوال
    لیسانس مدیریت بازرگانی دارم و دارم به اساتید ( PROFESSOR AND ASSOCIATE PROFESSOR )دپارتمان اقتصاد دانشگاه ها ایمیل میزنم و رزومه و ریز نمراتمو میفرستم و معدل بالای 18 دارم و رزومه نسبتا قوی . در ایمیل برای فاند هم اشاره میکنم که یا به عنوان TA یا RA دانشجو شم . تا الان همه ی اساتید ایمیل زدن و منو به لینک خود دانشگاه ارجاع میدن و یا یکیشون گفت که من قدرت اینو ندارم که دانشجو بپذیرم .
    سوالم اینه که توی رشته ی اقتصاد ( فوق لیسانس ) برای گرفتن فاند - ایمیل زدن من درسته یا یک روش دیگس ؟ چون رشته های دیگه مثلا فیزیک اینطوری فاند و پذیرش گرفتن . حالا با این اوصاف ایمیل زدنه من درسته ؟؟؟؟"

دوست عزیز اولا یه چند صفحه از تاپیکا رو بخونید بد نیست!
    در حالت کلی، فارغ از هر قضیه ای بیشتر به استادیار ها ایمیل بزنید تا به دانشیارها و استاد تمام ها! استادیار ها جوان هستند، و جویای نام و برای تحکیم جایگاهشون و ترفیعش به دنبال گرفتن دانشجوی دکتری و فوق علاقه دارن.

برای رشته ی اقتصاد تا جایی که بنده میدونم، چیزی به اسم اینکه به دانشگاه یا استاد خاصی نامه بزنید موضوعیت نداره! کمیته تصمیم میگیره.
    شما در یک حالت مقالاتی دارید که با حوزه یهای تححقیقاتی دانشگاه همسو هستش و یا موضوع تزهای اخیر دانشگاههه، اینجوری برای خودتون بهتره و شانستونو به نسبت میاره بالا! نسبتشم من نمیدونم!
    در یه حالت دیگه، شما در رشته ی لیسانس وفوق مثلا کوانت قوی دارید. و یا در درس خاصی یا موضوع خاصی قوی هستید و یا نرم افزار STATA رو مثلا خوب بلدی، این میشه یه پوینت. ولی باز به استاد ایمیل نمیزنی، اونا خودشون موقع پذیرش این مواردو میبینن و در نظر میگیرن.

گرچه، هیچکی که نمیدونه پشت اون cloud computing چه خبره! دوست داشتید ایمیل بدید، ولی من ندیدم، نخوندم، و به نظرم بی فایده ست!

مگه اینکه دارید برای اروپا و استرالیا و نیوزلند که حوزه و مقالاتتون پذیرشتونو تضمین میکنه، اونجا ایمیل بدید و در مورد حوزه تو و ... .
    بار ارزوی موفقیت
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member

سلام دوستان
    با این رزومه میتونم ارشد اقتصاد با فاند کامل توی اروپا یا در امریکای شمالی پذیرش بگیرم
    کارشناسی نرم افزار با معدل 13.7
    ارشد mba با معدل 18.1
    نمرات اقتصاد خرد و کلان ام بالای 19 و بقیه نمراتم به غیر رفتار سازمانی بالای 17 هستند.
    تافل:105
    جی ار ای:320 رایتینگ: 3 کوانت:170 وربال:150
    به زبان های برنامه نویسی Rو پایتون تسلط نسبی دارم و نرم افزارهای استاتا و ایویوز هم آشنا هستم.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط momo66 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با این رزومه میتونم ارشد اقتصاد با فاند کامل توی اروپا یا در امریکای شمالی پذیرش بگیرم
    کارشناسی نرم افزار با معدل 13.7
    ارشد mba با معدل 18.1
    نمرات اقتصاد خرد و کلان ام بالای 19 و بقیه نمراتم به غیر رفتار سازمانی بالای 17 هستند.
    تافل:105
    جی ار ای:320 رایتینگ: 3 کوانت:170 وربال:150
    به زبان های برنامه نویسی Rو پایتون تسلط نسبی دارم و نرم افزارهای استاتا و ایویوز هم آشنا هستم.
    ممنون
    بله پذیرش میگیرید با فاند! بخاطر نمره GRE تون!
    برای کانادا تا جایی که میتونید اپلای کنید، بعد برای هرجایه دیگه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    بله پذیرش میگیرید با فاند! بخاطر نمره GRE تون!
    برای کانادا تا جایی که میتونید اپلای کنید، بعد برای هرجایه دیگه.
    سلام
    جناب با این مشخصات میتونم توی Tinbergen Institute پذیرش بگیرم؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط momo66 نمایش پست ها
    سلام
    جناب با این مشخصات میتونم توی Tinbergen Institute پذیرش بگیرم؟
    ممنون
    احتمالش بسیار بالاست، ولی 100% نیست.
    کدوم دانشگاهها درس خوندید؟
    ویرایش توسط MAHAN7 : April 1st, 2017 در ساعت 04:44 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    احتمالش بسیار بالاست، ولی 100% نیست.
    کدوم دانشگاهها درس خوندید؟
    کارشناسی چمران و ارشد صنعتی شاهرود
    مرسی

Junior Member

سلام، کسی ميتونه در ارتباط با رشته اقتصاد کشاورزی من رو راهنمایی کنه؟ بنده دانشجوی دکتری واحد بین الملل مشهد هستم، امتحان جامع رو گذروندم ولی به علت بیماری فرزندم مجبور به مهاجرت هستم، نظر شما چیه؟ آیا در این رشته میتونم آینده شغلی و کاری خوبی در خارج از ایران داشته باشم؟ به نظرتون من اینجا دکتری رو تمام کنم و بعد برای مهاجرت اقدام کنم؟ یا اینکه پذیرش بگیرم و اینکه شما چه کشورهایی رو پیشنهاد میدیدن؟
    ر واقع هدف اصلی بنده اقامت و کار هست، چه پیشنهادی برای بنده دارین؟

Junior Member

سلام دوستان
    کارشناسی مهندسی برق- مخابرات از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 18.2 یک مقاله تو برق دارم
    جبر خطی و انالیز ریاضی و انالیزحقیقی و سیستم دینامیکی گراف و ترکیبیات از دانشکده ریاضی با نمره خوب گذرانده ام
    ممنون

Junior Member

سلام
    من لیسانس مهندسی صنایع شریف خوندم ولی متاسفانه به دلیل مشغله کاری (کار مرتبط با بازار سرمایه) نتونستم معدل خوبی کسب کنم (14.5)،دانشجوی ارشد اقتصاد شریف (سیستم های اقتصادی اجتماعی) هستم با معدل 17.1 میخواستم بدونم با این اوصاف شانسم برای پذیرش گرفتن از دانشگاه های آمریکا، کانادا و یا اروپا برای ارشد فایننس چقدره و از چ دانشگاه هایی میتونم پذیرش بگیرم(در صورت داشتن نمره تافل و GRE خوب)؟؟

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط alayze نمایش پست ها
    سلام، کسی ميتونه در ارتباط با رشته اقتصاد کشاورزی من رو راهنمایی کنه؟ بنده دانشجوی دکتری واحد بین الملل مشهد هستم، امتحان جامع رو گذروندم ولی به علت بیماری فرزندم مجبور به مهاجرت هستم، نظر شما چیه؟ آیا در این رشته میتونم آینده شغلی و کاری خوبی در خارج از ایران داشته باشم؟ به نظرتون من اینجا دکتری رو تمام کنم و بعد برای مهاجرت اقدام کنم؟ یا اینکه پذیرش بگیرم و اینکه شما چه کشورهایی رو پیشنهاد میدیدن؟
    ر واقع هدف اصلی بنده اقامت و کار هست، چه پیشنهادی برای بنده دارین؟
    سلام

رشته اقتصاد جزو رشته هایی است که متقاضیان با زمینه تحصیلی قوی در خارج از کشور متقاضی ان هستند. به نظر من مقطع دکترا با رزومه خوب در ایران به پایان ببرید و برای مقاطع ریسرچری یا پست داک خارج از کشور تشریف بیارید.ضمن اینکه در حین تحصیل هم می توانید با بهره گیری از فرصت های مطالعاتی خارج از ایران, ارزیابی مناسبی از محیط خارج داشته باشید.

ارادت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)