نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 178

موضوع: اطلاعات جامع شهر واترلو

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع شهر واترلو

نقل قول نوشته اصلی توسط elenaized نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بهمراه خانواده ام از اول سپتامبر در واترلو ساکن خواهیم شد و به دنبال یک آپارتمان 2 خوابه هستیم ، اما تابحال از طریق realator و kijiji موفق نشدم چیزی پیدا کنم. سفر دو روزه ای هم که به واترلو داشتیم کمی توی شهر گشت زدیم اما real state ی ندیدیم و به چند تا مجموعه آپارتمانی هم که سر زدیم بیشتر مناسب دانشجویان بود.
    در این زمینه می تونید منو راهنمایی کنید که چطور میتونم آپارتمان مناسبی پیدا کنم
    آپارتماني كه تو 239 Aburn drive بود را هم ديديد.
    يكي ديگه هم Black Willow Condominium Place, 58 Bridgeport Rd E, Waterloo, ON N2J 4H5
    من به نظرم براي خانواده اين دوتا بهتر از بقيه جاهاست
    بخوايد ميتونم شماره ريليتور ايراني هم بهتون بدم ولي عملا كاري نميتونه براتون انجام بده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    آپارتماني كه تو 239 Aburn drive بود را هم ديديد.
    يكي ديگه هم Black Willow Condominium Place, 58 Bridgeport Rd E, Waterloo, ON N2J 4H5
    من به نظرم براي خانواده اين دوتا بهتر از بقيه جاهاست
    بخوايد ميتونم شماره ريليتور ايراني هم بهتون بدم ولي عملا كاري نميتونه براتون انجام بده.
    مرسی
    اتفاقا یکی از مواردی که خوشم اومد 239 Aburn drive بود منتهی پارکینگ outdoor است و برای زمستون مشکل زاست
    مورد دوم هم همینطور

ApplyAbroad Guru

مرسی
    اتفاقا یکی از مواردی که خوشم اومد 239 Aburn drive بود منتهی پارکینگ outdoor است و برای زمستون مشکل زاست
    مورد دوم هم همینطور
    پارکینگ outdoor لزوما در زمستان غیرقابل استفاده نیست. در محل ما اکثر مردم (منجمله خود ما) همیشه ماشین را بیرون گاراژ خانه و در driveway پارک میکنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    پارکینگ outdoor لزوما در زمستان غیرقابل استفاده نیست. در محل ما اکثر مردم (منجمله خود ما) همیشه ماشین را بیرون گاراژ خانه و در driveway پارک میکنند.
    شاید به این دلیله که تجربه خوبی نداریم. ما در مونترال زندگی می کنیم و خیلی از روزهای برفی وقتی صبح موقع خروج ازخونه می دیدیم مردم با تیغه یخ روی شیشه ها را می شکنند یا مجبورند بالگد به در ماشین بکوبند تا یخ قفلش بشکنه تصمیم گرفتیم هیچوقت به پارکینگ outdoor فکر نکنیم

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

شاید به این دلیله که تجربه خوبی نداریم. ما در مونترال زندگی می کنیم و خیلی از روزهای برفی وقتی صبح موقع خروج ازخونه می دیدیم مردم با تیغه یخ روی شیشه ها را می شکنند یا مجبورند بالگد به در ماشین بکوبند تا یخ قفلش بشکنه تصمیم گرفتیم هیچوقت به پارکینگ outdoor فکر نکنیم
    من به شخصه یکی از معیارهام پارکینگ سرپوشیده هست. اصلا اگر سرپوشیده نباشه نمیگیرم. پارسال هم بخاطر همین پارکینگ از خونه ۲ اتاق خوابه دانشگاه به آپارتمان ۱ اتاق خوابه موو کردیم. البته تازگیها دیش واشر هم جز الویت ما شده
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Hero

مرسی
    مورد دوم هم همینطور
    من تو اين ساختمان زندگي كردم، پاركينگ داخل هم داره ، بسپاريد وقتي خالي شد به شما بدن، به نظر من هم اين مشكل بزرگي نيست چون تو واترلو خيلي آپشن نداريد.
    اون يكي ساختمان را كه بهتون گفتم تو كي جي جي چك كنيد چون رنتال نيست. ميدونم از اول آگوست يكي از واحد هاش كه تازه رنوويشن انجام داده خالي ميشه .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)