صفحه 14 از 18 نخستنخست ... 456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 178

موضوع: اطلاعات جامع شهر واترلو

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع شهر واترلو

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    بله مرغ هم داره ، ولي من به شخصه معتقدم هيچي مثل مرغ خود والمارت نميشه. البته حلال نيست
    ممنون. امروز یه سر زدیم و از بس هیجانزده بودیم ۲ و نیم کیلو گوشت خریدیم ☺ جالب اینجاست که سوسیس و کالباس هم داره
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    ممنون. امروز یه سر زدیم و از بس هیجانزده بودیم ۲ و نیم کیلو گوشت خریدیم ☺ جالب اینجاست که سوسیس و کالباس هم داره
    در مورد سوسيس و كالباس بايد بگم كه fresh co و real canadian super store هم اينها را دارن .
    و تقريبا تمام سوپر ها هم chicken strips حلال را دارن
    عمار يك همبرگر آماده داره كه تو قسمت فريزش هست و خودشون درست ميكنن، من به شخصه تا حالا نگرفتم ولي تعريفش را شنيدم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    شما هر دو سه هفته یک سر بیاین مغازه های ایرانی تورنتو همه چیز دارند از گوشت و دل و قلوه و جگر و کله پاچه و هرچی که بخواهید. یکساعت هم که بیشتر از واترلو راه نیست.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما هر دو سه هفته یک سر بیاین مغازه های ایرانی تورنتو همه چیز دارند از گوشت و دل و قلوه و جگر و کله پاچه و هرچی که بخواهید. یکساعت هم که بیشتر از واترلو راه نیست.
    واقعيت اينه كه تو يكسال گذشته با توجه به افزايش تعداد مهاجر هاي مسلمان به واترلو و كيتچنر ، مغازه هاي خوبي زدن و رونق خوبي دارن . تمام اين چيزهاي كه شما نوشتيد را دارن و حتي اضافه تر مثل خرگوش و ..... . خيلي تميز هستن و محصولات ايراني هم ميارن. اومدن به تورنتو فكر كنم هزينه اضافه است مگر اينكه براي كار ديگه اي باشه و دركنارش خريد انجام بشه

ApplyAbroad Hero

من شنيدم يه مغازه ديگه هم نزديك پلازا دانشگاه باز شده به نام نور. البته من خودم اصلا نرفتم و فقط شنيدم كه هست.
    اگر دنبال نان خوب و بدون مواد نگهدارنده هم هستيد ، يكم بالاتر از عمار، تقاطع لنكستر و بريج ، ميتونيد از سيتي كفه بخريد.
    حتي ميتونيد صبحانه را همون جا بخوريد.
    كافه جالبيه و كسي به قول معروف پشت دخل نيست و شما خودتون نان را انتخاب ميكنيد و دو تا قيمت متفاوت داره ، يكي براي حالتي كه اونجا ميل كنيد يا ببريد ودر هر دو حالت پول را ميندازيد تو صندوقي كه اونجا هست. اگر هم همون جا بخوايد بخوريد پنير و نوتلا و .... مجاني هم هست .
    در مورد شيريني هم ، شيريني دانه اي اگر ميخوايد وينچنزو گزينه خوبيه و مخصوصا ازشون بپرسيد شيريني هاي معروفتون چيه و خودشون بهتون ميگن كدام را امتحان كنيد و ما معمولا كيك را آنلاين سفارش ميديم از شيريني فروشي كه تو آپ تاون تو مال هست و اسمش ناگت هست و به نظرم كيك هاش نسبت به وينچنزو بهتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    والا فکر نکنم ارزشش رو داشته باشه. جاده401 واقعا شلوغه و من رو کاملا یاد جاده تهران کرج می اندازه. ماشاالله راننده هاش هم دست کمی از ایران ندارند. چند وقت پیش برنج ایرانی از تورنتو خریدیم اما بعدا متوجه شدم که اینجا هم همون قیمت میدند.
    کلا من از جاهایی که من رو یاد ایران بندازه خوشم نمیاد. سانفراسیسکو هم که چند سال پیش رفته بودم همون حس بد رو در من بوجود آورد
    ویرایش توسط zini_zinparast : December 18th, 2017 در ساعت 06:58 PM

داشتم فکر میکردم که شهردار کیچنر و واترلو چقدر به فکر این مکانیکی ها هست. Manholeهای تو خیابون رو طوری دقیق چیدند که اگر یکی رو رد کنی حتما اون یکی چرخ تو یکی دیگه بیفته تا حداکثر خسارت رو وارد کنه به ماشین. شاید هم بخاطر همینه که تو داون تاون واترلو پر از مکانیکی هست. حسابی بازار گرمی دارند

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

سلام آقای زینی
    من دوستام همش بهم میگن کیچنر شهر کارگریه و جو خوبی نداره (جو فرهنگی رو میگن و امکانات رو)
    اینا همشون غیرایرانین.
    به عنوان یه ایرانی ساکن در کیچنر، این حرفها رو تایید میکنین؟ منظورم اینه اگه بخوایم با ایران مقایسه کنیم واقعا فرهنگش متفاوت با بقیه شهرهای اونتاریو هست؟
    من برای اینده پس از تحصیلم سوال میکنم این رو.
    با تشکر

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    سلام آقای زینی
    من دوستام همش بهم میگن کیچنر شهر کارگریه و جو خوبی نداره (جو فرهنگی رو میگن و امکانات رو)
    اینا همشون غیرایرانین.
    به عنوان یه ایرانی ساکن در کیچنر، این حرفها رو تایید میکنین؟ منظورم اینه اگه بخوایم با ایران مقایسه کنیم واقعا فرهنگش متفاوت با بقیه شهرهای اونتاریو هست؟
    با تشکر
    ما در واترلو میشینیم اما از کیچنر بیشتر خوشم میاد.
    کیچنر شهر کارگری نیست بلکه شهر کار و مهندسی هست در حالی که واترلو شهر دانشجویی هست. البته بهتر بود این سوال رو از یکی دیگه میپرسیدید. چون هنگام مقایسه یاد کلگری میوفتم. و برای من کلگری کانادا هست و اونتاریو ایران. بخاطر همین در مقام مقایسه کلا اونتاریو رو ایران میبینم. بی نظمی، بی فرهنگی و ..

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    سلام آقای زینی
    اینا همشون غیرایرانین.
    با تشکر
    همه اينها بستگي به جايي داره كه انتخاب ميكنيد. كيتچنر يه جاهايي داره كه خيلي خوبه و يه جاهايي كه جالب نيست و واترلو هم همه جاش دانشجويي نيست .
    اگر اطراف خيابان يونيورسيتي باشيد دانشجو زياده و بالطبع امكانات مثل اتوبوس و رستوران و ... هم بيشتر ولي از اين خيابان دور بشيد اصلا دانشجو نميبينيد.
    مثل همه شهر ها است با اين برتري كه بخاطر وجود دانشگاهها خيلي از كمپاني هاي بزرگ اينجا آفيس دارن و يك عالمه آدم تحصيل كرده تو شهره كه تو اين كمپاني ها كار ميكنن . براي نمونه من كه تا بحال هر چي ايراني تو واترلو ديدم تحصيلات خوب داشتن و تا حالا حسم نسبت به آدم هاي توي شهر كارگري نبوده .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)