صفحه 16 از 18 نخستنخست ... 6789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 178

موضوع: اطلاعات جامع شهر واترلو

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع شهر واترلو

دوستان هزینه day care برای یک نوزاد چقدر هست؟ اصلا موسسه خصوصی وجود داره؟ مثل اینکه اینجا میتونیم بریم تو ویتینگ لیست اما مثل اینکه ۲ سال طول می کشه
    https://regionofwaterloo.onehsn.com
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

دوستان کسی رستوران ایرانی غیر از کباب هات در کینچنر واترلو سراغ داره؟
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    دوستان کسی رستوران ایرانی غیر از کباب هات در کینچنر واترلو سراغ داره؟
    ايراني نيست ولي Arabesque به يك بار امتحان ميارزه .غذا هاش به نظر من به ذائقه ايراني ها ميخوره و حلال هست.

این مغازه صداقت چه بلایی سرش اومده؟ ما امروز که رفتیم کلا هیچی نداشت. چند نفر دیگه هم تو مغازه بودند. فروخته مغازه رو؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    این مغازه صداقت چه بلایی سرش اومده؟ ما امروز که رفتیم کلا هیچی نداشت. چند نفر دیگه هم تو مغازه بودند. فروخته مغازه رو؟
    بله صداقت رفته .متاسفانه بيزينسشون را كامل بستن . ولي يكي از افرادي كه اونجا كار ميكرد و ايراني نبود اومده و يه مغازه ديگه باز كرده به نام آريانا . تقاطع لارنس و هايلند هست مغازه اش و نان را همچنان دارن باضافه گوشت و بقيه محصولات ايراني .

دوستان عزیز سلام. بنده تاره موو کردم به کیچنر. کدام گزینه برای گروسری شاپینگ را توصیه می کنید؟ و لباس مردونه هم رسمی و هم اسپورت از کچا میشه تهیه کرد؟ خیلی ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadmehri نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام. بنده تاره موو کردم به کیچنر. کدام گزینه برای گروسری شاپینگ را توصیه می کنید؟ و لباس مردونه هم رسمی و هم اسپورت از کچا میشه تهیه کرد؟ خیلی ممنون
    اول از همه خوش آمديد.
    اگر ماشين داريدبراي لباس كه دو تا مال را ميتونيد بريد . يكي كانستوگا و ديگري fairview park mall. به مرور دستتون مياد كه چي را از كدام مغازه بخريد .
    در مورد گروسري هم بايد ببينيد كه كيفيت مد نظرتونه يا قيمت . Zehrs و Sobeys گرانتر هستن و بعضي ها معتقدن كيفيتشون بالاتره ولي به نظر من والمارت براي خريد معمولي و سوپر استور براي خريد ميوه و سبزيجات خوبه .دليل انتخابم هم اينه كه هر دو اين مغازه ها شما ميتونيد price match انجام بديد .
    عمار و آريانا براي گوشت و نان بربري و چيز هاي ايراني .
    از فارمر ماركت هم غافل نشيد و هر از گاهي سر بزنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    اول از همه خوش آمديد.
    اگر ماشين داريدبراي لباس كه دو تا مال را ميتونيد بريد . يكي كانستوگا و ديگري fairview park mall. به مرور دستتون مياد كه چي را از كدام مغازه بخريد .
    در مورد گروسري هم بايد ببينيد كه كيفيت مد نظرتونه يا قيمت . Zehrs و Sobeys گرانتر هستن و بعضي ها معتقدن كيفيتشون بالاتره ولي به نظر من والمارت براي خريد معمولي و سوپر استور براي خريد ميوه و سبزيجات خوبه .دليل انتخابم هم اينه كه هر دو اين مغازه ها شما ميتونيد price match انجام بديد .
    عمار و آريانا براي گوشت و نان بربري و چيز هاي ايراني .
    از فارمر ماركت هم غافل نشيد و هر از گاهي سر بزنيد
    بله من هم موافقم Zehrs و Sobeys کلا گرون هستند. البته برخی میوه های costco رو هم مناسب هست. یه مورد دیگه که واسه ما خیلی عجیب بود و هنوز هست طعم تخم مرغها هست. ما از هر جا می گرفتیم خیلی بوی تند زننده ای داشت و تنها تخم مرغ Sobeys به نظرمون بوی تند نداره. از والمارت گرفته، سوپر استور، کاستکو و ... همه یه جور هستند. نمیدونم چرا.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadmehri نمایش پست ها
    لباس اسپورت که می تونید از کاستکو بگیرید قیمت مناسبی داره لباس رسمی هم که تشریف ببرید به یکی از مالهایی که اشاره کردند.
    خدای شکر جایی که کار میکنم نیاز به لباس رسمی نداره. با مایو هم بریم کسی کاری نداره کلا چند نفر هستیم و بقیه همه تو کالیفرنیا هستند

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    بله من هم موافقم Zehrs و Sobeys کلا گرون هستند. البته برخی میوه های costco رو هم مناسب هست. یه مورد دیگه که واسه ما خیلی عجیب بود و هنوز هست طعم تخم مرغها هست. ما از هر جا می گرفتیم خیلی بوی تند زننده ای داشت و تنها تخم مرغ Sobeys به نظرمون بوی تند نداره. از والمارت گرفته، سوپر استور، کاستکو و ... همه یه جور هستند. نمیدونم چرا.
    تخم مرغ را از همه جا free run بگيريد ، ديگه بو نداره. من خودم هميشه از كاستكو و والمارت ميگيرم و راضي هستم. ميدونم كه بقيه اش واقعا فاجعه است و تا از بوش خلاص بشه آدم مكافات .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)