صفحه 4 از 18 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 178

موضوع: اطلاعات جامع شهر واترلو

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع شهر واترلو

نقل قول نوشته اصلی توسط elenaized نمایش پست ها
    مرسی از راهنمایی شما
    من فکر می کنم بهتره چند روزی بیام واترلو چون در انتخاب واحد نمیشه به عکس بسنده کرد. شما جایی را برای اجاره چند روزه با قیمت مناسب به جز air bnb می شناسید؟
    من خودم از راه دور اجاره کردم با شرکت timbercreek. هنوز هم نرفتم ببینم اما از مسوولش خواهش کردم که دوباره ار واحد مورد نظر عکس بگیره و برام بفرسته که اینکار رو کرد. آخر هفته پرواز دارم
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Hero

مرسی از راهنمایی شما
    من فکر می کنم بهتره چند روزی بیام واترلو چون در انتخاب واحد نمیشه به عکس بسنده کرد. شما جایی را برای اجاره چند روزه با قیمت مناسب به جز air bnb می شناسید؟
    به صفحه ف ي س ب و ك ، ايرانيان واترلو يا انجمن دانشجويي ايرانيان واترلو سر بزنيد و اونجا بپرسيد. احتمال داره كه اونجا حاي موقت پيدا كنيد.

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان
    من بهمراه خانواده ام از اول سپتامبر در واترلو ساکن خواهیم شد و به دنبال یک آپارتمان 2 خوابه هستیم ، اما تابحال از طریق realator و kijiji موفق نشدم چیزی پیدا کنم. سفر دو روزه ای هم که به واترلو داشتیم کمی توی شهر گشت زدیم اما real state ی ندیدیم و به چند تا مجموعه آپارتمانی هم که سر زدیم بیشتر مناسب دانشجویان بود.
    در این زمینه می تونید منو راهنمایی کنید که چطور میتونم آپارتمان مناسبی پیدا کنم
    آپارتماني كه تو 239 Aburn drive بود را هم ديديد.
    يكي ديگه هم Black Willow Condominium Place, 58 Bridgeport Rd E, Waterloo, ON N2J 4H5
    من به نظرم براي خانواده اين دوتا بهتر از بقيه جاهاست
    بخوايد ميتونم شماره ريليتور ايراني هم بهتون بدم ولي عملا كاري نميتونه براتون انجام بده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    آپارتماني كه تو 239 Aburn drive بود را هم ديديد.
    يكي ديگه هم Black Willow Condominium Place, 58 Bridgeport Rd E, Waterloo, ON N2J 4H5
    من به نظرم براي خانواده اين دوتا بهتر از بقيه جاهاست
    بخوايد ميتونم شماره ريليتور ايراني هم بهتون بدم ولي عملا كاري نميتونه براتون انجام بده.
    مرسی
    اتفاقا یکی از مواردی که خوشم اومد 239 Aburn drive بود منتهی پارکینگ outdoor است و برای زمستون مشکل زاست
    مورد دوم هم همینطور

ApplyAbroad Guru

مرسی
    اتفاقا یکی از مواردی که خوشم اومد 239 Aburn drive بود منتهی پارکینگ outdoor است و برای زمستون مشکل زاست
    مورد دوم هم همینطور
    پارکینگ outdoor لزوما در زمستان غیرقابل استفاده نیست. در محل ما اکثر مردم (منجمله خود ما) همیشه ماشین را بیرون گاراژ خانه و در driveway پارک میکنند.

ApplyAbroad Hero

مرسی
    مورد دوم هم همینطور
    من تو اين ساختمان زندگي كردم، پاركينگ داخل هم داره ، بسپاريد وقتي خالي شد به شما بدن، به نظر من هم اين مشكل بزرگي نيست چون تو واترلو خيلي آپشن نداريد.
    اون يكي ساختمان را كه بهتون گفتم تو كي جي جي چك كنيد چون رنتال نيست. ميدونم از اول آگوست يكي از واحد هاش كه تازه رنوويشن انجام داده خالي ميشه .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    پارکینگ outdoor لزوما در زمستان غیرقابل استفاده نیست. در محل ما اکثر مردم (منجمله خود ما) همیشه ماشین را بیرون گاراژ خانه و در driveway پارک میکنند.
    شاید به این دلیله که تجربه خوبی نداریم. ما در مونترال زندگی می کنیم و خیلی از روزهای برفی وقتی صبح موقع خروج ازخونه می دیدیم مردم با تیغه یخ روی شیشه ها را می شکنند یا مجبورند بالگد به در ماشین بکوبند تا یخ قفلش بشکنه تصمیم گرفتیم هیچوقت به پارکینگ outdoor فکر نکنیم

شاید به این دلیله که تجربه خوبی نداریم. ما در مونترال زندگی می کنیم و خیلی از روزهای برفی وقتی صبح موقع خروج ازخونه می دیدیم مردم با تیغه یخ روی شیشه ها را می شکنند یا مجبورند بالگد به در ماشین بکوبند تا یخ قفلش بشکنه تصمیم گرفتیم هیچوقت به پارکینگ outdoor فکر نکنیم
    من به شخصه یکی از معیارهام پارکینگ سرپوشیده هست. اصلا اگر سرپوشیده نباشه نمیگیرم. پارسال هم بخاطر همین پارکینگ از خونه ۲ اتاق خوابه دانشگاه به آپارتمان ۱ اتاق خوابه موو کردیم. البته تازگیها دیش واشر هم جز الویت ما شده

راستی در واترلو بهترین جا برای خرید مایحتاج روزمره به جز سوپر استور و کاستکو کجاست؟ که هم کیفیت خوب باشه و هم قیمت مناسب؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    راستی در واترلو بهترین جا برای خرید مایحتاج روزمره به جز سوپر استور و کاستکو کجاست؟ که هم کیفیت خوب باشه و هم قیمت مناسب؟
    ما هر چيزي را از يكجا ميگيريم و تو همين پست همه را ميگم .
    فارمر ماركت حتما بريد البته سعي كنيد كه روزي بجز شنبه بريد چون من فكر ميكنم شنبه ها كيفيت ميوه ها پايين تره چون ميدونن كه توريست مياد.ولي كلا همه چيز هست و خوب هم هست . مخصوصا مغازه هاي توي سالن را هم ببينيد. مثلا دونات تازه و شيريني و نان و ....
    سوبيز و zehrs هم خوبه ولي قيمتش بالاتره. من خودم به شخصه سوپر استور را ترجيح ميدم به چند دليل. ١- كيفيتش ميوه هاش خوبه ٢- price match ٣- ميشه با كرديت كارت pc پرداخت كرد و پوينت جمع كرد.
    والمارت هم اوني را كه توي واترلو هست معتقدم كه هيچوقت هيچي نداره چون مورد حمله دانشجوها بوده البته الان كه شهر خلوته و دانشجوها رفتن. ولي والمارت سنت جيكوب خوبه.
    فرش كو هم هست كه سوسيس و كالباس حلال و چيزهايي داره كه بعضي وقتها بايد سر زد.
    مغازه براي گوشت چند تا هست ولي اونهايي كه در دسترس تره عمار و صداقت هستن.
    اينجانب به شخصه از صداقت خريد ميكنم چون ايراني هستن و نان بربري تازه هم هر روز دارن. موقع عيد كه ميشه وسايل نوروز را ميارن و يا فصل ميوه هاي خاص مثل گوجه سبز و ... اونها را دارن و .... البته واقع بينانه بخوام بگم عمار بزرگتر و شيك تر هست جوري كه براي گوشت خريدن بايد شماره گرفت ، مغازه متعلق به عرب هاست و مشتريزياد دارن.
    سيتي كافه هم نان هاي خوبي داره كه همون جا تو مغازه ميپزن و هر روز نان تازه است و در ضمن صبحانه هم ميتونيد بخوريد اونجا .
    vincenzo هم يك سوپر ايتاليايي هست كه اون هم همه چيز داره مثلا من شيريني از اونجا ميگيرم چون طعمش به نسبت بهتر از بقيه جاهاست . غذاي آماده داره و انواع پنير و زيتون و ...
    حالا دوباره اگر يادم اومد اضافه خواهم كرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)