صفحه 6 از 18 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 178

موضوع: اطلاعات جامع شهر واترلو

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع شهر واترلو

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    راستی امروز که روز کانادا هست و همه جا تعطیله کجا میشه رفت؟ حوصلم تو خونه سر رفته
    كلمبيا لِيْك برنامه بود و اعلام كردن كه شصت هزارنفر اومدن و حسابي شلوغ بود و آخرش هم كه آتش بازي بود

ApplyAbroad Hero

گوگل رو که سرچ میکنیم میگه سوپراستور و والمارت ساعت ۷ صبح باز میکنند. این درسته؟
    بله ، درسته . تازه سوبيز بغل والمارت هم فكر كنم بيست و چهارساعته هست، البته مطمئن نيستم.

ApplyAbroad Hero

از کجا میشه monthly transit pass گرفت؟ چقدر این انتاریو کار رو میپیچونه. بعد ۱۳ درصد مالیات هم میگیره
    از seven eleven. تقاطع king و university يكدانه هست.

ApplyAbroad Guru

موافقم. من دو تا جاب آفر داشتم از سیلیکون ولی یکیشون همینه که الان منجر شد به کیچنر چون گفتند فعلا نه پی آر داری و نه سیتی زن کانادا هستی. و چون ایرانی هستی بهتره فعلا مهاجرتت رو بگیری بعد بیای اینجا. فعلا برو تو کیچنر با برو بچس باش تا ببینیم چی میشه. من هم قبول کردم
    البته الان که سرچ کردم کلا مقایسه کلگری با واترلو کار درستی نیست چون کلگری یه از شهرهای خیلی خوب کاناداست. حتی ادمونتون که مرکز آلبرتا هست اصلا با کلگری قابل مقایسه نیست. شهردار کلگری واقعا به شهر میرسه.
    شاید مقایسه تو زمستون نظرتون را عوض کنه!
    با وجود مالیات بالا در اونتاریو زمستان به مراتب کوتاه تر و قابل تحمل تر هست البته اگر فاکتور مهمی برایتان باشد.
    نزدیکی به تورنتو می تواند مشکل کوچک بودن شهر را در مقیاس بزرگتر تا حدودی حل کند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

آپارتمانش بد نیست. البته پرفکت نیست. کلا با این وضعیتی که من میبینم انتخاب چندانی وجود نداره. حتی به نظر میرسه در این شهر یه مغازه Safeway نباشه. بنزین که از کلگری گرونتره. مالیات بیشتر. وضعیت آسفالت خیابونها نامناسب و ....
    دکتر جان با سلام
    شما ماشین را از کلگری با خودتون اوردید یا خیر؟ در این صورت هزینه رجیستر کردن و نقل و انتقال چقدر پرداخت کردید؟ چون خاطرم هست زمانی روی انجام یا عدم انجام این کار به لحاظ صرفه اقتصادی بررسی میکردید. کلا میخواستم ببینم همینطور که من فکر میکنم فروش و خرید مجدد را در این موارد حابحایی ایالتی بهتر نمیبینید؟ (البته به حز بحث مشکل لیز)
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    از seven eleven. تقاطع king و university يكدانه هست.
    ممنون از راهنماییتون. مگه نباید عکس دار باشه؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    دکتر جان با سلام
    شما ماشین را از کلگری با خودتون اوردید یا خیر؟ در این صورت هزینه رجیستر کردن و نقل و انتقال چقدر پرداخت کردید؟ چون خاطرم هست زمانی روی انجام یا عدم انجام این کار به لحاظ صرفه اقتصادی بررسی میکردید. کلا میخواستم ببینم همینطور که من فکر میکنم فروش و خرید مجدد را در این موارد حابحایی ایالتی بهتر نمیبینید؟ (البته به حز بحث مشکل لیز)
    ماشین هنوز دستم نرسیده. ۲۵ جولای میرسه. هزینه اش با بیمه کامل حدود ۱۵۰۰ دلار شد. طبق تحقیقاتی که کردم اگر ماشین رو برای مصرف شخصی آورده باشید از یک استان دیگه لازم نیست مابقی مالیات رو بدید. پول رجیسترش هم مثل سایر ماشینها دیگه. هزینه نهایی رو بعد از رجیسترش کردن اینجا میزنم

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    شاید مقایسه تو زمستون نظرتون را عوض کنه!
    با وجود مالیات بالا در اونتاریو زمستان به مراتب کوتاه تر و قابل تحمل تر هست البته اگر فاکتور مهمی برایتان باشد.
    نزدیکی به تورنتو می تواند مشکل کوچک بودن شهر را در مقیاس بزرگتر تا حدودی حل کند.
    والا دیگه به زمستونش عادت کرده بودیم تو زمستونها آهنگ زمستان افشین رو می‌گذاشتیم و زمستون رو سر می کردیم اما از شوخی که بگذریم این آلبرتا ما رو بد عادت کرده.
    اما اینجا سرما تو استخوان میره چون رطوبت داره
    ویرایش توسط zini_zinparast : July 2nd, 2017 در ساعت 08:34 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    كلمبيا لِيْك برنامه بود و اعلام كردن كه شصت هزارنفر اومدن و حسابي شلوغ بود و آخرش هم كه آتش بازي بود
    آره تو پیامی که فرستادید بعدش دیدم اما فعلا ماشین اجاره ای دستم هست اون هم آئودی ، سعی میکنم کمتر جاهای شلوغ برم تا خدای نکرده خط روش نیوفته. البته فکر کنم پیاده هم میتونستم برم.
    نزدیکهای ساعت ۹ رفتم پیاده روی. کلا شهردار اینجا چندان به شهر نمیرسه. وضعیت پیاده رو ها هم که خوب نیست. این همه مالیات بدی بعد به شهر هم نرسند
    اما نکته جالب اینجا بود که آواز پرنده ها اینجا متفاوت بود. از اینش خوشم اومد. آلرژی من به گرده افشانی گلها اینجا خوب شده. فکر کنم چون رطوبت داره

ApplyAbroad Hero

ممنون از راهنماییتون. مگه نباید عکس دار باشه؟
    خير ، فقط براي فايل كردن تكستون نگه داريد كارتها را .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)