صفحه 9 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 178

موضوع: اطلاعات جامع شهر واترلو

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع شهر واترلو

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    اینکه مدیر ساختمان به دونفر یه جا رو برای پارکینگ داده یا فردی وسط داونتان کیچنر چراغ قرمز رو رد میکنه چندان به دانشجوها ربط نداره
    امضا يكي از دوستان فروم را خيلي وقت پيش ديدم و متاسفانه يادم نيست كه امضا كي بود و جملات دقيقا چي بود ولي مضمونش اين بود كه دنيا به رنگ عينكي در مياد كه روي چشم هاي شماست. متاسفانه در مورد واترلو شما اين عينك بدبيني را زديد و هيچ جوره هم برش نميداريد.
    وگرنه اين چيزهايي كه شما ميگيد من نزديك پنج ساله كه تو اين شهر هستم و دو سالش آپارتمان بودم يا شانسم خوب بوده باهاش برخورد نداشتم و يا اگر هم پيش اومده اينقدر بي ارزش بوده برام كه به چشمم نمياد.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    امضا يكي از دوستان فروم را خيلي وقت پيش ديدم و متاسفانه يادم نيست كه امضا كي بود و جملات دقيقا چي بود ولي مضمونش اين بود كه دنيا به رنگ عينكي در مياد كه روي چشم هاي شماست. متاسفانه در مورد واترلو شما اين عينك بدبيني را زديد و هيچ جوره هم برش نميداريد.
    وگرنه اين چيزهايي كه شما ميگيد من نزديك پنج ساله كه تو اين شهر هستم و دو سالش آپارتمان بودم يا شانسم خوب بوده باهاش برخورد نداشتم و يا اگر هم پيش اومده اينقدر بي ارزش بوده برام كه به چشمم نمياد.
    مال خانم Anihoo هست اون امضا

دقیقا همینطوره
    حتی قضیه شانس و اینا هم باز به خود آدم برمیگرده. یعنی هر قدر چشمتو از دیدن زشتی ها و نابسامانی ها و تمرکز روی اونها برگردونی و سعی کنی خوبی ها رو ببینی، همینجوری اتفاقات خوبی که دور و برت میفته تا تو ببینی و لذت ببری بیشتر میشه.
    واترلو حداقل برتریش به کلگری این هست که همه ازش فرار نمیکنن، زمستونش کوتاهه، تابستونش قشنگه، هواش واقعا اونقدر سرد نیست، شهر نیمه صنعتیه یعنی کارخونه و شرکت دور و برش خیلی پیدا میشه، خونه ها نسبت به برمپتون و تورنتو ارزونتره و از طرفی واترلو به این شهرا نزدیکه.
    آدم دیگه از خدا چی میخواد؟ من اگه قرار بود به روش اسکیل وورکر بیام کانادا، واترلو یکی از سه شهری بود که میخواستم توش ساکن شم، شلوغ پلوغی تورنتو رو نداره، اندازه تورنتو مهاجر نداره، از تورنتو ارزون تره.
    میتونستم هرچه سریعتر تو یکی ازین شرکتای شیمیایی کار پیدا کنم.
    یه خونه ارزونتر نسبت به تورنتو پیدا کنم و توش زندگی کنم و بعدم کم کم به فکر پیدا کردن کار تو ونکوور و تورنتو و یا امریکا باشم.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

ApplyAbroad Guru

هر قدر میخوام ا این شهر خوشم بیاد نمیشه. ۱۵ روزه که منتظریم بیان اینترنت رو وصل کنند اول گفتند ۷ جولای بعد هی عقب انداختند.
    تو این ۱۷ روز دو بار شاهد این بودم که پس از ایست کامل پشت چراغ قرمز ماشین از چراغ قرمز رد شده. پدیده ای که تو ۴ سال و نیم در کلگری ندیدم.
    تعداد افرادی که jay walking میکنند بسیار زیاده.
    یک شنبه صبح خواستم تو پارکینگی که بهمون اختصاص دادند پارک کنم دیدم یکی دیگه با همون شماره تگ تو جای ما پارک کرده.
    ایمیل زدم به مسولش هنوز جواب نداده.
    کلگری از همون اول استاندارد شما را در کانادا بالا برده برعکس اونهایی که از مونتریال شروع میکنند!
    البته 15 روز تاخیر برای وصل اینترنت واقعا زیاده. فکر کنم یک مقدار بد شانسی هم دارین.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

کسی مکانیکی خوب در واترلو یا کیچنر نمیشناسه؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

Pth Automotive

Bridgeport Rd E , Waterloo, ON N2J 2K4

phone: (519) 884-3580

ApplyAbroad Hero

ما چون ماشين نو بوده تا بحال كار خاصي نداشته در حد تعوض روغن و لاستيك بوده كه كندين تاير انجام داديم. ميدونم آقا فريدون نامي هست كه ايرانيه. من آدرسش را ندارم ولي ميتونم پيدا كنم، اگر براتون مهمه كه ايراني باشه بهم خبر بديد.
    در ضمن تقاطع weber و columbia يك لاستيك فروشي كه مجاني پنجر گيري ميكنه و لاستيك زاپاس را عوض ميكنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    کلگری از همون اول استاندارد شما را در کانادا بالا برده برعکس اونهایی که از مونتریال شروع میکنند!
    البته 15 روز تاخیر برای وصل اینترنت واقعا زیاده. فکر کنم یک مقدار بد شانسی هم دارین.
    بله فکر میکنم حق با شماست. واقعا کلگری استانداردهای من رو برده بالا. امروز یک عابر از پشت یک ماشین یک دفعه دوید اونطرف خیابون که کاملا من رو شوکه کرد. زندگی در این شهر داره اون بهشتی که من داشتم رو خراب میکنه. البته نسبت به روز اول حساسیتم کمتر شده اما خوب آزار دهنده هست. اما با تمام اینها به نظرم مردم اینجا خون گرمتر هستند نسبت به مردم کلگری. در کلگری مردم کمتر با غریبه ها صحبت میکنند. از این مورد اینجا خوشم میاد و لذت بخش هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    من با شما موافقم
    من از طریق فدرال اقدام کردم زمانی که در ایران بودم هیچوقت به زندگی در مونترال فکر نمی کردم ووقتی بدلایلی اومدم مونترال ، همیشه ایرادها را می دیدم و بدنبال بهانه ای برای جابجایی بودم در یک کلام میشه گفت که با مونترال خیلی نامهربون بودم. اما الان بعد از دو سال و اندی که قراره ترکش کنم بطرز عجیبی زیبایی ها و خوبیهاش را می بینم و از هر فرصتی برای گشت و گذار در شهر استفاده می کنم
    فعلا دغدغه اصلی من عادت کردن به آرامش واترلوست امیدوارم این عینک بدردم بخوره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دوست عزیز خیلی نسبت به مونترال کم لطفی می فرمایید(جالبه می بینم بالاخره نسبت به مونترال تعصب پیدا کردم ) اینجا نهایتا یک هفته ای اینترنت وصل میشه و بی نظمی خاصی در این شهر ندیدم اما در واترلو دیدم که با سرعت چراغ قرمز را در شب رد کردند که شبهای تهران را بیاد من آورد
    من نسبت به دوستمون که از کلگری به واترلو اومدن از بعضی جهات میشه گفت خوش شانس ترم چون چاله های خیابانها و تکس در واترلو کمتر از مونتراله

نقل قول نوشته اصلی توسط elenaized نمایش پست ها
    دوست عزیز خیلی نسبت به مونترال کم لطفی می فرمایید(جالبه می بینم بالاخره نسبت به مونترال تعصب پیدا کردم ) اینجا نهایتا یک هفته ای اینترنت وصل میشه و بی نظمی خاصی در این شهر ندیدم اما در واترلو دیدم که با سرعت چراغ قرمز را در شب رد کردند که شبهای تهران را بیاد من آورد
    من نسبت به دوستمون که از کلگری به واترلو اومدن از بعضی جهات میشه گفت خوش شانس ترم چون چاله های خیابانها و تکس در واترلو کمتر از مونتراله
    من تفاوتها رو در مطلب زیر نوشتم
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...76#post2463676

مواردی که نوشته شده اصلا به نوع نگاه ربطی نداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)