صفحه 1 از 17 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 170

موضوع: تعداد دفعات مجاز برای خروج از کشور

Question تعداد دفعات مجاز برای خروج از کشور

در صورتی که معافی نداشته باشیم ، بعد از فارغ التحصیلی چند بار می شود از کشور خارج شد؟ منظورم برای گرفتن ویزای ایالات متحده هستش. می دونم بعضی ها 2 بار رو بدون مشکلی خارج شدن اما می خواستم ببینم کسی تجربه و اطلاعات بیشتری داره؟ ممنون.
    همه چیز به دست خداست و تو دست خدایی...<br />http://sites.google.com/site/saeedmirshekari/home

پیش فرض پاسخ : تعداد دفعات خروج از کشور؟

بعد از فارغ التحصیلی اگه مشمول نشده باشی میتونی 2 دفعه خروج موقت داشته باشی. یعنی میشه یه دفعه واسه مصاحبه یه دفعه هم واسه pick up.

Junior Member

نا بابا من خودم 3 بار خارج شدم الان هم امریکام

شما نميدوني اگر يك نفر يك بار وثيقه گذاشته باشه و از كشور خارج شده باشه اما نتوانسته ويزا بگيره و حالا ميخواهد دوباره با پذيرش جديد از همان دانشگاه اقدام كنه امكان داره يا نه ؟
    كسي كه اهدا ميكند مهربانانه برايش جبران ميشود .

ApplyAbroad Champion

راستش فکر نمی‌کنم در دفعات خروج از کشور به طور کلی محدودیت خاصی وجود داشته باشه، فقط مساله اینه که اگر مشمول باشید، هر بار که بخواهید خارج بشید باید برید از اداره‌ی گذرنامه مهر خروج بگیرید. در واقع هر بار به شما اجازه‌ی یک بار خروج از کشور رو می‌دهند، ولی محدودیتی در تعداد دفعاتی که می‌تونید مهر بگیرید فکر کنم وجود نداره. حداقل از دوستان خود من بوده‌اند که ۵-۶ بار خارج شده‌اند.

مرسي از راهنمائيت اما اين آقاي مقيمي در بخش گذرنامه وزارت علوم ميگه كه احتمالش خيلي كمه .ميخوام بدونم تجربه اين دوستاي شما مال چه زمانيه ؟
    كسي كه اهدا ميكند مهربانانه برايش جبران ميشود .

ApplyAbroad Champion

در مورد دوست من که جدید نیست. دوست من ۳ بار در سال ۲۰۰۱ خارج شده بود، یک بار در سال ۲۰۰۳ و یک بار در ۲۰۰۴.

پیش فرض درخواست راهنمایی برای اجازه خروج بیش از یک باردر حین تحصیل کارشناسی ارشد

سلام خدمت همه دوستان
    حقیقتش خیلی خوشحال شدم که با این فروم آشنا شدم . بیشتر از اطلاعات بسیار مفیدی که از سایت گرفتم از دیدن این روحیه کمک به همدیگه تو این سایت خوشحال شدم .امیدوارم همه بچه ها به آرزوهاشونه هاشون برسن.سوال من اینه:
    من دانشجوی فوق معماری(علم و صنعت) هستم.تقریبا فقط پایان نامم مونده.بنا به دلایل شخصی برای فوق لیسانس آمریکا اقدام کردم.خدارو شکر از 2 تا دانشگاه خیلی خوب پذیرش گرفتم با تمام هزینه تحصیل و حقوق ASSISTANTSHIP.ولی متاسفانه شنیدم که وزارت علوم فقط برای دکترا معافیت تحصیلی میده.سوالام به ترتیب اینه:
    1-من می تونم حداقل دوبار برای کارهای ویزام خارج بشم؟(زیارتی و علمی و ...).بار دوم بر نمی گردم چون نه مدرک فوقم برام مهمه و هم اینکه قید وثیقه ام زدم!!!!
    2-میشه یه جوری این قضیه یه مقطع بالاترو تو وزارت علوم پیچوند؟
    3-اگه الان از فوقم انصراف بدم میتونم برای فوق آمریکا معافیت تحصیلی بگیرم؟ چقدر فرجه سربازی دارم؟همون شش ماهه؟قید مدرک رو زدم!
    مرسی از همتون.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.ضمنا من تقریبا تمام تاپیک ها رو خوندم ولی جواب قسمت هایی از سوالان پیدا نکردم...

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی برای اجازه خروج بیش از یک باردر حین تحصیل کارشناسی ارشد

سلام خوش اومدی خدارو شکر یه معماری پیداش شد
    چون تو فروم خشک سالی معماریه میشه بگین چه دانشگاهایی پذیرش گرفتین و یه خلاصه ای از مدارکی که داشتین

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering, virginia tech

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی برای اجازه خروج بیش از یک باردر حین تحصیل کارشناسی ارشد

The best reason for you and for leaving the Iran is the participating in the abroad conference

صفحه 1 از 17 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)