صفحه 13 از 17 نخستنخست ... 34567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 170

موضوع: تعداد دفعات مجاز برای خروج از کشور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تعداد دفعات مجاز برای خروج از کشور

دوستان من دانشجوی ارشدم و ترم پیش یک بار برای سفر نیمه علمی رفتم خارج
    حالا می خام تو این ترم به است سفر نیمه علمی برم برای ویزا،‌مشکلی نداره این کار؟ اگه ویزام اومود می تونم برام پیک آپ کنم و برگردم و بعد از فارغ التحصیلی از ارشد از کشور خارج شم؟

Junior Member

سلام
    برای ویزای ویزیت من قبلنا همش گواهی اشتغال به تحصیل میدادم الان که دیگه درس تموم شده نمیتونم بگیرم چی کار باید بکنم ؟ حتمی باید از دانشگاه یا مدرسه باشه یعنی مثلا اموزشگاهی چیزی مورد قبول نیست ؟ چی کار میشه کرد

Junior Member

سلام دوستان
    تعداد دفعات خروج چند مرتبس؟ من شنیدم که 1 بار و 2 ماهس درسته؟ آخه واسه کانادا و آمریکا که یک بار شاید کم باشه بعدشم اصلا مگه 2 ماه ویزا میاد که کسی پاشه بره کانادا؟ تمدید نداره؟؟؟ اکه داره چطوریه؟
    راهنمایی کنید لطفا این همه دنبال پذیرش و بعدشم وثیقه و .... حالا اینجوری باشه که رسما بیچارس هرکی خدمت نرفته.
    پیشاپیش ممنون از راهنمایی شما

Junior Member

سلامدوستان کسی میدونه کسی که خدمت رفته و پایان خدمت توی سیستم ثبت شده ولی کارتش هنوز توسط پست بدستش نرسیده میتونه بدون اون محدودیت های دوبار در سال و.... خارج بشه؟ من کارتم تازه صادر شده و تا 1 ماه دیگه می رسه. یکبار اول سال از کشور خارج شدم، توی این یکماه و قبل از اینکه کارت بدستم برسه هم دوبار باید خارج شم (یکبار پیکاپ و برگشت و بار دوم خروج دائم). حالا بنظرتون مشکلی پیش میاد؟

Junior Member

دوستان سلام. لطفاً نگران فعداد دفعات مجاز خروج از کشور برای بازه های کوتاه نباشيد. من دوبار پشت سر هم خارج شدم. بار دوّم دقيقاً مجوزش يک روز بعد از پايان اولی بود! یعنی با همون وثیقه اول دوباره یه نامه شرکت در کنفرانس از دانشگاه و وزارت علوم بردم نظام وظیفه و بازه ی دوم اکی شد. فقط يادتون باشه بعد از نظام وظيفه حتماً بريد اداره گذرنامه بگيد وضعيت خروج از کشورتون رو چک کنند. اگه چک نکنید و ثبت نشده باشه تو مرز نميذارن خارج بشيد. حتماً بريد اداره ی گذرنامه، ولو اينکه مامور نظام وظيفه بگه تموم شد ميتونی از کشور در فلان بازه خارج بشی! نگران دفعاتش نباشيد، من که دوبار پشت سر هم رفتم.

Member Seigneur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management - UNL

پیش فرض پاسخ : لطفا راهنمایی کنید-امکان دریافت اجازه خروج بیش از یک بار برای پذیرش از کانادا؟

سلام
    آقا رفتن به ترکیه برای دادن امتحان زبان هم جزو تعداد دفعات مجاز برای خروج از کشور محسوب میشه؟ ( با توجه به اینکه برا رفتن به ترکیه ویزا نمی خواد گفتم)
    من در حال تحصیل هستم، مهر ماه میرم ترم 3 ارشد، سربازی هم نرفتم هنوز

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : لطفا راهنمایی کنید-امکان دریافت اجازه خروج بیش از یک بار برای پذیرش از کانادا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Seigneur نمایش پست ها
    سلام
    آقا رفتن به ترکیه برای دادن امتحان زبان هم جزو تعداد دفعات مجاز برای خروج از کشور محسوب میشه؟ ( با توجه به اینکه برا رفتن به ترکیه ویزا نمی خواد گفتم)
    من در حال تحصیل هستم، مهر ماه میرم ترم 3 ارشد، سربازی هم نرفتم هنوز
    دفعات خروج از کشور برای دانشجویان محدودیتی از سمت نظام وظیقه نداره و میشه با چونه زنی در دانشگاه هر تعداد که میخواید از کشور خارج بشید. دانشگاه باید نامه ای خطاب به نظام وظیفه بده و شما رو معرفی کنه برای خروج، هر چندباری که موفق بشید این نامه رو دریافت کنید میتونید از کشور خارج بشید.
    نیاز یا عدم نیاز به دریافت ویزا ارتباطی به تعداد دفعات خروج نداره.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان،
    یه سوال داشتم و ممنون می شم اگر کسی اطلاع داره جواب من رو بده.

من پذیرش برای دی ماه 93 از یکی از دانشگاه های کانادا دارم. برای بایومتریک پاسپورت نداشتم و برای گرفتنش وقتی نامه ی پذیرش دانشگاه رو گرفتم بردم وزارت خونه و اونها یه نامه برای نظام وظیفه به من دادند. همه ی کارها رو انجام دادم و حالا پاسپورت به دستم رسیده. توی پاسپورت که در رابطه با محدودیت خروج چیزی ننوشته ولی یه برگه توی پاکت نامه بود که نوشته شما از تاریخ 93/6/2 لغایت 93/8/2 فقط یک بار می توانید از مرزهای مجاز کشور خارج شوید و زیرش نوشته خروج به مقصد کانادا بلامانع است.
    سوالم اینه که من برای بایومتریک می خوام برم ترکیه برای ویزا (بدون ویزا که نمیشه رفت کانادا). اینکه توی نامه نوشته خروج به مقصد کانادا بلامانع است، مشکل ساز می شه برای رفتن به ترکیه یا نه؟ یعنی توی فرودگاه آیا گیر می دن که چرا می خوای بری ترکیه؟

ApplyAbroad Veteran

سلام دوستان

من دانشجوی دکتری در ایران هستم و احتمالا تا دو ماه دیگه برای شرکت در کنفرانس علمی از کشور خارج می شم. اونطور که از پیامهاتون خوندم در صورت تایید و رضایت دانشگاه، این خروج در آینده نزدیک که میخوام به منظور ااستفاده از فرصت مطالعاتی از کشور خارج بشم برام مشکلی رو ایجاد نمیکنه؟ یعنی دو بار خروج از کشور در یک سال، یکیش برای کنفرانس، دومی برای فرصت مطالعاتی

سپاسگزارم

ApplyAbroad Veteran

البته فکر کنم جواب سوالم صریحا تو بخشنامه پلیس آمده:

آيا صدور مجوز خروج براي دانشجويان از سوي وظيفه عمومي محدوديت دارد؟
    خير صدور مجوز خروج در هر ترم تحصيلي از نظر وظيفه عمومي هيچ محدوديتي ندارد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)