صفحه 15 از 17 نخستنخست ... 567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 170

موضوع: تعداد دفعات مجاز برای خروج از کشور

Member Ameri19 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Colorado State University

پیش فرض پاسخ : تعداد دفعات مجاز برای خروج از کشور

نقل قول نوشته اصلی توسط shahmnb نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در بازه یکساله بعد از فارغ التحصیلی فقط با گذاشتن وثیقه 15 میلیونی میشه از ایران دو بار خارج شد؟
    یعنی مثلا دیگه نمیشه برای شرکت در امتحان(8میلیون) یا مقاله (5 میلیون) یا زیارتی خارج شد؟
    با تشکر
    سلام،

تا جایی که من میدونم در بازه یکساله بعد از فارغ التحصیلی فقط 1 بار میشه خارج شد (حالا با هر مبلغ وثیقه)!! اون دو بار برای زمانیه که شما از خارج کشور پذیرش دارید و به عبارتی معافیت تحصیلی دریافت می کنید! البته برای کشورهایی که در ایران سفارت ندارند (مثل آمریکا و کانادا!) 3 بار اجازه خروج میدن به جای دو بار! یک بار برای اپلای یک بار برای پیک آپ یک بارم برای رفتن به کشور مورد نظر!

موفق باشید
    What doesn't kill you makes you stronger

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ameri19 نمایش پست ها
    سلام،

تا جایی که من میدونم در بازه یکساله بعد از فارغ التحصیلی فقط 1 بار میشه خارج شد (حالا با هر مبلغ وثیقه)!! اون دو بار برای زمانیه که شما از خارج کشور پذیرش دارید و به عبارتی معافیت تحصیلی دریافت می کنید! البته برای کشورهایی که در ایران سفارت ندارند (مثل آمریکا و کانادا!) 3 بار اجازه خروج میدن به جای دو بار! یک بار برای اپلای یک بار برای پیک آپ یک بارم برای رفتن به کشور مورد نظر!

موفق باشید
    سلام. برای کسی که وثیقه گذاشته و آمریکا پذیرش داره فقط 2 بار خروج از کشور میدن. 3 بار رو از کجا مطمئنید؟!!!!

Member Ameri19 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Colorado State University

نقل قول نوشته اصلی توسط laleh21 نمایش پست ها
    ممنون میشم اگه بگین از کجا پرسیدین که 3 بار میشه؟!!!!
    از وزارت علوم! شما وقتی وثیقه رو گذاشتی و نامه از نظام وظیفه گرفتی بردی وزارت علوم، اونجا بهت نامه میده ببری اداره گذرنامه تا خروجیتو اکی کنی. تا الآن 3 بار خروجی میدادن ولی دو روز پیش من رفتم برای پیکاپ ویزا خروجی بگیرم گفت ممکنه دیگه 3 بار خروجی ندیم و قانونمون عوض شه!! چون رئیس بخش عوض شده!!!
    What doesn't kill you makes you stronger

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology, Civil, Structural Engineering

سلام دوستان،
    من ویزام اومده دادم اژانس پیک اپ کنه. برای سفارت یک بار خروجی گرفتم. به نظرتون می تونم یه بار دیگه خروجی بگیرم به عنوان پیک آپ؟ می خوام برم مسافرت.
    اینو می دونم که وزارت علوم بهم خروجی بده پاسمو نگاه نمی کنه، به نظرتون تو امور خارجه مشکل برام پیش میاد؟

سلام دوستان،

من بیش از يک سال از فارق التحصيليم گذشته و الان هم واسه ارديبهشت برگ اعزام بدون غيبت دارم. ميخوام تا قبل از عيد يک سفر تفريحی برم (هدفم گرفتن پاسپورت هست). جواب پذيرشم هم تو عيد مياد.
    یه کم نگرانم واسه اطمینان میپرسم. اين سفری که الان ميخوام برم مشکلی واسه گرفتن نامه معافيت تحصيلی و خروج از کشورم برای ادامه تحصیل ايجاد نميکنه؟ تعداد دفعات خروجش رو کم نميکنه؟!! (مثلا برای امریکا به جای 3 بار بشه 2 بار)

ممنون از پاسختون

يک نکته مهم هم بگم خدمت دوستان:
    خيلی ها وثيقه ميزارن فقط واسه گرفتن پاسپورت و سفر رو نميرن. من از مسئولش پرسيدم و گفت اگه سفر رو نريد تا 6 ماه ممنوع الخروج ميشيد (هرچند گفت اگه پذيرش از دانشگاه خارجی داشته باشيد مشکلی نداره.)

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط univers_m نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من بیش از يک سال از فارق التحصيليم گذشته و الان هم واسه ارديبهشت برگ اعزام بدون غيبت دارم. ميخوام تا قبل از عيد يک سفر تفريحی برم (هدفم گرفتن پاسپورت هست). جواب پذيرشم هم تو عيد مياد.
    یه کم نگرانم واسه اطمینان میپرسم. اين سفری که الان ميخوام برم مشکلی واسه گرفتن نامه معافيت تحصيلی و خروج از کشورم برای ادامه تحصیل ايجاد نميکنه؟ تعداد دفعات خروجش رو کم نميکنه؟!! (مثلا برای امریکا به جای 3 بار بشه 2 بار)

ممنون از پاسختون

يک نکته مهم هم بگم خدمت دوستان:
    خيلی ها وثيقه ميزارن فقط واسه گرفتن پاسپورت و سفر رو نميرن. من از مسئولش پرسيدم و گفت اگه سفر رو نريد تا 6 ماه ممنوع الخروج ميشيد (هرچند گفت اگه پذيرش از دانشگاه خارجی داشته باشيد مشکلی نداره.)

خیر، مشکلی ایجاد نمیکنه. این تعداد دفعات خروج ربطی به دفعات خروج پس از قبولی نداره.

این 6 ماه جریمه مبنای قانونی نداره، و من هم هنوز کسی رو ندیدم که مشکلی براش به وجود اومده باشه (در کلام شما رو می ترسونن فقط).

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    خیر، مشکلی ایجاد نمیکنه. این تعداد دفعات خروج ربطی به دفعات خروج پس از قبولی نداره.

این 6 ماه جریمه مبنای قانونی نداره، و من هم هنوز کسی رو ندیدم که مشکلی براش به وجود اومده باشه (در کلام شما رو می ترسونن فقط).
    ممنونم از پاسختون،
    ببخشيد یک سوال دیگه بپرسم. این که میگن واسه امريکا 3 بار مجوز خروج داده ميشه، يک بار واسه مصاحبه سفارت، يک بار واسه پيک آپ ویزا و يک بار واسه سفر به امريکا درسته؟ اگه بار اول یکی ریجکت بشه و نیاز به بیش از 3 بار خروج داشته باشه چی؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط univers_m نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون،
    ببخشيد یک سوال دیگه بپرسم. این که میگن واسه امريکا 3 بار مجوز خروج داده ميشه، يک بار واسه مصاحبه سفارت، يک بار واسه پيک آپ ویزا و يک بار واسه سفر به امريکا درسته؟ اگه بار اول یکی ریجکت بشه و نیاز به بیش از 3 بار خروج داشته باشه چی؟

راستش تا جایی که من خبر دارم 2 بار اجازه خروج داده میشه. حالا به هر مقصدی که باشه.
    نگران نباشید، در نهایت کارتون انجام میشه. طبق عادت همیشگی شون اول یه قانون سخت و غیر قابل انجام میذارن بعدش 1001 دونه استثنا نانوشته براش تعریف میکنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    راستش تا جایی که من خبر دارم 2 بار اجازه خروج داده میشه. حالا به هر مقصدی که باشه.
    نگران نباشید، در نهایت کارتون انجام میشه. طبق عادت همیشگی شون اول یه قانون سخت و غیر قابل انجام میذارن بعدش 1001 دونه استثنا نانوشته براش تعریف میکنن.
    دوستان اینجا رو مطالعه کنین، مگه نمیگه محدودیت ورود و خروج ندارین ؟!؟!؟
    http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...=25&pageid=520

Junior Member

امروز رفتم وثیقه گذاشتم برای سفر صوری که پاسپورت بگیرم باهاش. در مورد تعداد بارهای خروج هر کی یه چیزی میگفت. افسری که مجوز صادر کرد گفت ۲ بار میتونی بری ولی اگه این یه بار صوری باشه مساله ای نداره.
    از طرفی سرهنگ رییسشون میگفت فقط دوبار چه بری چه نری.
    از طرف دیگه این سایت نوشته هیچ محدودیتی نداره:
    http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...=25&pageid=520

شرایط من اینه:
    الان دانشجوی ارشد هستم و میخوام انصراف بدم. دکترای مستقیم پذیرش گرفتم. یه بار صوری، یه بار برای ویزا و یه بار آمریکا میخوام از کشور خارج شم.
    اگر کسی نظری یا اطلاعات بیشتری داره کمک کنه.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)