صفحه 6 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 170

موضوع: تعداد دفعات مجاز برای خروج از کشور

پیش فرض پاسخ : تعداد دفعات مجاز برای خروج از کشور

سلام
    سوالی که من دارم این هست که بنده واسه خروج از کشور برای کنفرانس اجازه خروج یک ماهه گرفتم از مرداد 90 تا شهریور 90 . منتهی الان وضعیتم عوض شد و از پروپوزال دکتری دفاع کردم و میخوام برم فرصت مطالعاتی و دانشگاه نامه ای که داده واسه 9 ماه هست. الان باید با این نامه چیکار کنم؟ ببرم نظام وظیفه اونا مهلت خروج یک ماهی رو که قبلا داشتم رو 9 ماهش میکنن؟ من وثیقه ای که گذاشتم واسه رفتن به کنفرانس تو نظام وظیفه تبریز هست ولی برای خروج 9 ماهه نظام وظیفه تبریز میگه باید برم تهران. البته دوستام با همین نامه از نظام وظیفه مشهد و یزد مجوز خروج گرفتند بدون اینکه نیازی باشه برن تهران! الان من اگه برم تهران اقدام کنم و مجوز خروج 9 ماهه بگیرم پس این وثیقه 5 میلیونی که تو تبریز گذاشنم چی میشه؟ اگر قبل مرداد برم وثیقه کنفرانس رو بردارم پاسپورت رو از من میگیرن؟
    ممنون میشم کمکم کنین

Banned

سلام

من یکم از مطالب رو خوندم، ولی نمی دونم من می تونم از ایران خارج شم یه نه:

شهریور 89 فارغ التحصیل شدم. دی ماه از ایران خارج شدم و برگشتم. حالا می تونم دوباره مرداد 90 از ایران خارج شم؟ (اعزام سربازیم شهریور 90 است)

مرسی

Junior Member

با سلام
    دوستان من برگه سبزم اومده و تاریخ اعزامم مشخص شده. الان میخواستم ببینم اجازه خروج از کشور برای سفر زیارتی به من داده میشه یا نه؟
    البته اینم بگم که من به بهانه پاسپورت میخام اجازه خروج از کشور بگیرم
    با تشکر بسیار

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRIE نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من برگه سبزم اومده و تاریخ اعزامم مشخص شده. الان میخواستم ببینم اجازه خروج از کشور برای سفر زیارتی به من داده میشه یا نه؟
    البته اینم بگم که من به بهانه پاسپورت میخام اجازه خروج از کشور بگیرم
    با تشکر بسیار
    با سلام

تا حایی که یادم هست، شما یکبار می تونید برید البته باید با برگ سبز و نامه در خواست مدارکی که بتونه حرفتون رو ثابت کنه. به بخش مربوطه تو سالن 3 اتاق 65 و 69 برید تا با مواقت فرمانده اجازه خروج بگیرید ولی قانون 100 در صدی نیست.

موفق باشید.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

سلام. من یه سوالی دارم. من الان دانشجوی ارشدم.توی یه دانشگاه دره پیت. در واقع بیشتر برای خلاص شدن از سربازی اومدم این دانشگاه. حالا می خوام برای ارشد از یه دانشگاه خارجی پذیرش بگیرم. اگر من پذیرش ارشد بگیرم؛ مطمئنا نظام وظیفه دوباره برام معافیت تحصیلی صادر نمی کنه چون یه بار صادر کرده تو مقطع ارشد. به نظر شما می تونم یه جوری برم؟ مثلا با گذرنامه زیارتی؟ یعنی ارشدی که در حال حاضر تو ایران میخونم رو ول کنم و برم اونور؟ آیا شدنیه؟

با تشکر

Junior Member

سلام من یک ماه و نیم قبل اجازه خروج و پاسپورت گرفتم و تو سفارت دانمارک واسه ویزا اقدام کردم. ویزای من تا 1.5-2 ماه دیگه میاد و در تو این مدت مجوز خروج من تموم میشه. تو نامه پذیرش من 12 اگست رو واسه شروع دوره زدن که تا اون وقت ویزام نمیاد. این مشکل رو اون ور با استادم حل کردم و فقط میمونه مشکل خروج. حالا سوال من اینه که ایا میتونم قبل از اینکه ویزام بیاد دوباره برم وزارت علوم و نامه خروج از کشور برای گذرنامه بگیرم؟ ایا دفعه دوم که میرم اجازه خروج بگیرم میخوان که ویزا رو بهشون نشون بدم؟

Member starblue7750 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Electronic Engineering

سلام
    من یه سوال داشتم
    من اردیبهشت واسه یه امتحان رفتم ترکیه. موقع رفتن مسولان نظام وظیفه گفتند تو چون کارشناسی می خونی نمیتونی به عنوان سفر علمی استفاده کنی و فقط بعنوان سفر زیارتی میتونه بری
    خلاصه من یه ماه دیگه فارغ التحصیل میشم
    حالا من می خوام هم آذر برم ترکیه و اگه قبول شدم واسه مصاحبه بهمن هم برم
    حالا همچین چیزی امکان داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirdan نمایش پست ها
    سلام من یک ماه و نیم قبل اجازه خروج و پاسپورت گرفتم و تو سفارت دانمارک واسه ویزا اقدام کردم. ویزای من تا 1.5-2 ماه دیگه میاد و در تو این مدت مجوز خروج من تموم میشه. تو نامه پذیرش من 12 اگست رو واسه شروع دوره زدن که تا اون وقت ویزام نمیاد. این مشکل رو اون ور با استادم حل کردم و فقط میمونه مشکل خروج. حالا سوال من اینه که ایا میتونم قبل از اینکه ویزام بیاد دوباره برم وزارت علوم و نامه خروج از کشور برای گذرنامه بگیرم؟ ایا دفعه دوم که میرم اجازه خروج بگیرم میخوان که ویزا رو بهشون نشون بدم؟
    خوب من خودم جواب خودم رو میدم. خانوم خسروی گفت قبل از تموم شدن تاریخ شروع تحصیلت بیا یه مجوز خروج 2ماه دیگه بگیر که کارت راه بیفته.

سلام عزیزان، من یک مشکلی‌ دارم که ممنون میشم سریع جواب بدین. من از یکی‌ از دانشگاه‌های آمریکا پذیرش گرفتم و باید ۲۳ مرداد اونجا باشم. ولی‌ باتوجه به اینکه یکی‌ از واحد‌های درسی‌ من توی تابستون افتاده بود و با اینکه نمرش تا آخر مرداد توی کارنامهٔ من میره، با این وجود دانشگاه به من میگه که نامه‌ای که برای وزارت علوم لازمه رو بهم نمیدیم چون توی تابستون واحد داشتم و ۳۱ شهریور یون نامه صادر می‌شه، خوب من با توجه به اینکه استادم اجازهٔ defer به من نمید می‌خواستم ببینم چی‌ کار باید کنم؟

من این چند وقت خیلی‌ استرس داشتم، ممنون میشم سریع تر راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrostamy نمایش پست ها
    سلام عزیزان، من یک مشکلی‌ دارم که ممنون میشم سریع جواب بدین. من از یکی‌ از دانشگاه‌های آمریکا پذیرش گرفتم و باید ۲۳ مرداد اونجا باشم. ولی‌ باتوجه به اینکه یکی‌ از واحد‌های درسی‌ من توی تابستون افتاده بود و با اینکه نمرش تا آخر مرداد توی کارنامهٔ من میره، با این وجود دانشگاه به من میگه که نامه‌ای که برای وزارت علوم لازمه رو بهم نمیدیم چون توی تابستون واحد داشتم و ۳۱ شهریور یون نامه صادر می‌شه، خوب من با توجه به اینکه استادم اجازهٔ defer به من نمید می‌خواستم ببینم چی‌ کار باید کنم؟

من این چند وقت خیلی‌ استرس داشتم، ممنون میشم سریع تر راهنمایی کنید.
    دوست عزیز بعید میدونم راهی داشته باشی. به نظر من به دانشگاهی که پذیرش گرفتی تلفنی تماس بگیر و مشکلتو بگو شاید بتونن واست کاری کنن. یا اینکه نامه پذیرشت رو ببر وزارت علوم تا از طریق اونها احتمالا مشکلت حل بشه. اگر البته مشکل گرفتن دانشنامته.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)