صفحه 8 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 170

موضوع: تعداد دفعات مجاز برای خروج از کشور

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Infrastructure Planning, Stuttgart University

پیش فرض پاسخ : تعداد دفعات مجاز برای خروج از کشور

نقل قول نوشته اصلی توسط masih_mok نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من یه سوال خیلی مهم دارم لطفا منو راهنمایی کنید.من درخواست معافیت کفالت دادم.با درخواستم موافقت شد و اسمم برای صدور کارت رد شد.یه سفر ضروری خارج از کشور برام پیش اومده.میخواستم بدونم چجوری میشه تا زمانی که کارتم نرسیده از کشور خارج بشم.پاسپورت هم دارم.ممنون میشم راهنماییم کنید.خیلی مهمه...
    منم شرایط مشابهی دارم. کسی از دوستان جواب این سؤال رو میدونه؟ سؤال من هم هست.
    من الآن در حال خدمتم. همزمان دارم برای معافی پزشکی هم اقدام می کنم که اگه درست بشه حدود 2 یا 3 ماه دیگه کارت دستم میاد؛ که اون موقع تا رفتنم شاید 1 روز وقت داشته باشم (شایدم اصلاً نداشته باشم!)
    ویرایش توسط xeos : June 7th, 2012 در ساعت 04:26 PM

سلام من پذیرش از اسپانیا داشتم برای phd و ترم پیش که دیفر کردم برای این ترم و این ترمم ویزا ریجکت شدم حالا چون سربازم بودم و وثیقه گذاشته بودم و تاریخه فارغ اتحصیلیمم خرداد سال پیش بوده یعنی الان 1 سال و 2 ماه می گذره ازش. حالا می خوام بدونم الان اگه برا ترم دیگه بخوام برا یک پذیرش جدید اقدام کنم نظام وظیفه بهم اجازه خروج میده یا نه ؟ اگر پذیرش از یک کشور دیگه بگیرم چی؟ کلا راهی هست یا اینکه باید برم سربازی؟

Banned

سلام دوستان اگه بنده واسه مستر یه بار سند بزارم و برم خارج از کشور بعد مستر برگردم ایرانو دوباره یه ماه بعد واسه دکترا برم یه کشور دیگه امکانش هست؟ یا فقط یه بار میتونم از معافیت اینچنینی استفاده کنم؟خواهشا جواب بدید مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران (سازه) - دانشگاه شیراز

سلام دوستان.

من در حال فارغ التحصیل شدن از فوق لیسانس هستم و واسه دکتری از کانادا پذیرش گرفتم. مشمول هم هستم. از اونجایی که سفارت کانادا توی ترکیه خیلی دیر داره جواب میده، می خوام از طریق ابوظبی اقدام کنم. ابوظبی هم نیاز داره که افراد شخصاً مدارکشون رو ببرن بهشون تحویل بدن. به نظرتون آیا امکانش هست که من با نامه پذیرشم اجازه خروج از کشور بگیرم برم ابوظبی مدارکمو تحویل سفارت بدم بر گردم ایران منتظر جواب سفارت بمونم؟ و بعدشم دوباره از کشور خارج بشم به قصد کانادا؟

دوستان معافیت تحصیلی برای کانادا داده میشه یا کانادا هم مثل انگلستان شده و معافیت تحصیلی براش صادر نمیشه؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط PianoMan نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من در حال فارغ التحصیل شدن از فوق لیسانس هستم و واسه دکتری از کانادا پذیرش گرفتم. مشمول هم هستم. از اونجایی که سفارت کانادا توی ترکیه خیلی دیر داره جواب میده، می خوام از طریق ابوظبی اقدام کنم. ابوظبی هم نیاز داره که افراد شخصاً مدارکشون رو ببرن بهشون تحویل بدن. به نظرتون آیا امکانش هست که من با نامه پذیرشم اجازه خروج از کشور بگیرم برم ابوظبی مدارکمو تحویل سفارت بدم بر گردم ایران منتظر جواب سفارت بمونم؟ و بعدشم دوباره از کشور خارج بشم به قصد کانادا؟
    شما اگر پاسپورت ندارید. با نامه پذیرشتون میتونید پاسپورت بگیرید، بعدش از زمانی که وثیقه میذارید 6ماه بهتون اجازه خروج نامحدود میدن که هرجا بخواید میتونید برید. بچه هایی که از امریکا پذیرش میگیرن همینکار رو میکنن. یعنی پاسپورت میگیرن
    بعدش میرن دوبی یا ترکیه یا هرجایی که امریکا سفارت داره. درخواست ویزا میدن بعد میان ایران تا ویزاشون اماده شه، بعد دوباره میرن امریکا. کلن اجازه خروج نامحدود میدن برای 6ماه

نقل قول نوشته اصلی توسط mojt نمایش پست ها
    دوستان من معافیت تحصیلی دارم و جدیدا برگشتم ایران. از امسال وقتی وزارت علوم به گذرنامه نامه خروج میده قید میکنه خروج یکسال و مکرر. ظاهرا دیگه محدودیت تردد دو بار در سال برای دانشجوها رو برداشتن .من اینو از افسر گذرنامه تو فرودگاه امام هم پرسیدم و فایلمو نگاه کرد گفت تا یکسال دیگه اجازه خروج مکرر دارم.
    سلام
    آیا بعد از شروع به تحصیل هم به صورت نامحدود میشه رفت و آمد داشت؟ یادمه قبلا محدودیت 2 بار ورود به کشور (مجموع مدتش هم حداکثر 3 ماه در هر سال) وجود داشت. این 3 ماه هنوز هست؟
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

Junior Member

سلام دوستان خواهش میکنم به سوال من جواب بدید!ممنونم از تک به تکتون
    بنده 6 ماهه که فارغ التحصیل شدم از دانشگاه آزاد کارت پایان خدمت هم ندارم میخوام خروج کنم از کشور , چون من نامزدم شهروند آمریکاست و میخواهم در هر کشوری که سفارت آمریکا دارد بروم و از آنجا اقدام کنیم برای ویزای نامزدی.
    آیا باید برای نظام وظیفه بهانه جور کنم که برای چی میخوام خروج کنم؟!!!یا به آنها ربطی ندارد و فقط وثیقه میگیرند
    چه مقدار هزینه باید بگذارم برای خروج ؟!!
    تا کی(چند ماه) پاسپورت من جهت ورود دوباره به ایران اعتبار دارد؟
    آیا هنگام بازگشت میتوان مبلغ وثیقه را دریافت و دوباره بعد از چند ماه(به شرطی اینکه مشمول نشده باشم) با گذاشتن وثیقه خروج کنم؟!!
    از دید نظام وظیفه این مدل خروج ، خروج غیر تحصیلی محسوب میشود؟
    ویرایش توسط kamal_s : December 7th, 2012 در ساعت 03:56 PM

سلام من یه سوال داشتم خیلی ممنون می شم راهنمایی کنین
    من دانشجوی کارشناسی دانشگاه آزادم اما درسم طول کشیده و الان 6 سال و نیم شده .... سنوات هم گرفتم و چون به من دو ترم سنوات دادن باید 7 ساله تموم کنم ... و فکر می کنم 7 ساله تموم شه

بعد من از دانشگاه چیکو آمریکا پذیرش گرفتم اما چون یه رشته دیگه (گرافیک)می خوام برم برای بچلر ( لیسانس) پذیرش گرفتم .... ( چون پذیرش فوق گرفتن مشکلات خوشو داره ترجیح دادم لیسانس پذیرش گرفتم )
    از فامیلم هم با اساتید دانشگاه چیکو صحبت کردن و کارهام رو دیدن و پسندیدن انگار

سوالم اینه که من اگه درسم رو تموم کنم و مدرک لیسانس آزاد رو بگیرم , بعد می تونم با گذاشتن پول (15 ملیون ) برای گرفتن ویزا از کشور خارج شم ؟ (پاسپورت دارم)
    و اگه نه , ترم آخر دانشگاه می تونم این کارو بکنم و از کشور خارج شم ؟ ( یعنی مدرک آزاد رو بیخیال شم برم ) ( یکی نیست بگه تو دیوونه ای 7 سال خودتو الاف کردی )
    خیلی ممنون می شم کمک کنین
    مرسی

Member si_alavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام به همه. من یه سوال داشتم. برای من اجازه ی خروج مکرر زدن تا تیر 92. بعد پاسپورت اومد در خونه. حالا می خواستم بدونم آیا دوباره باید پاسپورتو ببرم اداره گذرنامه اجازه خروج بگیرم یا همون کافیه دیگه. ممنون میشم سریع جواب بدید چون یه کم عجله دارم.
    چرا تو ایران همه ی کارها هفته ی بعد انجام میشه؟! مگه این هفته چه اشکالی داره؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)