صفحه 9 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 170

موضوع: تعداد دفعات مجاز برای خروج از کشور

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران (سازه) - دانشگاه شیراز

پیش فرض پاسخ : تعداد دفعات مجاز برای خروج از کشور

نقل قول نوشته اصلی توسط si_alavi نمایش پست ها
    سلام به همه. من یه سوال داشتم. برای من اجازه ی خروج مکرر زدن تا تیر 92. بعد پاسپورت اومد در خونه. حالا می خواستم بدونم آیا دوباره باید پاسپورتو ببرم اداره گذرنامه اجازه خروج بگیرم یا همون کافیه دیگه. ممنون میشم سریع جواب بدید چون یه کم عجله دارم.
    سلام،
    اگه تازه پاسپورتتون صادر شده (یعنی بار اولی هست که پاسپورت می گیرید) نیازی نیست که دیگه ببریدش اداره گذرنامه واسه اجازه خروج. یعنی واسه من که این طوری بود، خارج هم شدم. حالا واسه اطمینان می تونید از خود اداره گذرنامه بپرسید.

Junior Member

پیش فرض تعداد دفعات مجاز برای خروج از کشور

سلام من همسرم دانشجوی مقطع لیسانس هست و ما برای تحصیل در ایتالیا اقدام کردیم الان میخواد پاسپورت بگیره برای کارای پذیرشش می خواستم بدونم اگه الان براش پاسپورت صادر کنند و اجازه خروج موقت بدن آیا دوباره دو ماه بعد برای گرفتن ویزا می تونه واسه تمدید اجازه خروج اقدام کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    renewable energy resources-EPFL

سلام دوستان به یه مشکل خیلی بدی بر خوردم لطفا راهنمایی کنینمن بورسیه دانشگاه استانبول تکنیک برای پاییز 2013 هستم (مستر)ولی برای ثبت نام باید اواخر خرداد (و برای ازمون جی آر تی) به استانبول برم.امروز خانوم خسروی و آقای پاداشی بهم گفتن که فقط 2 ماه بهت اجازه خروج می دم و اونم فقط یه باراجازه دارب بری ... نتیجه اینکه این وسط بین ثبت نام و شروع کلاسا 3 ماه فاصله هست و اونا بهم میگن که باید اونجا بمونی.... هزینه های استانبولم که خودتون میدونین... حالا من چه خاکی تو سرم کنم؟این اجازه خروج 6 ماهه و نامحدود رو مگه به کیا میدن؟؟؟تورو خدا کمکم کنینچیکا کنم الان؟؟؟خیلی داغونم به خدا....

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط turkoglan نمایش پست ها
    سلام دوستان به یه مشکل خیلی بدی بر خوردم لطفا راهنمایی کنینمن بورسیه دانشگاه استانبول تکنیک برای پاییز 2013 هستم (مستر)ولی برای ثبت نام باید اواخر خرداد (و برای ازمون جی آر تی) به استانبول برم.امروز خانوم خسروی و آقای پاداشی بهم گفتن که فقط 2 ماه بهت اجازه خروج می دم و اونم فقط یه باراجازه دارب بری ... نتیجه اینکه این وسط بین ثبت نام و شروع کلاسا 3 ماه فاصله هست و اونا بهم میگن که باید اونجا بمونی.... هزینه های استانبولم که خودتون میدونین... حالا من چه خاکی تو سرم کنم؟این اجازه خروج 6 ماهه و نامحدود رو مگه به کیا میدن؟؟؟تورو خدا کمکم کنینچیکا کنم الان؟؟؟خیلی داغونم به خدا....
    سلام
    فرجه یک سال تون کی تموم میشه؟
    اواخر خرداد که میرید برای آزمون ثبت نام هم میکنید دیگه درسته؟ چون نوشتید فاصله ثبت نام تا شروع کلاس ها سه ماهه.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

دوستان من الان به بهانه سفر زیارتی پاسپورت گرفتم و از 2/20 تا 3/20 برام اجازه خروج زدن.حالا می خوام برم بگم که من سفر نرفتم و اجازه خروجم رو باطل کنن.حالا من که تابستون برا تحصیل می خوام از کشور خارج بشم که برا گرفتن اجازه خروج به مشکل برنمی خورم که بگن امسال یه بار برات اجازه خروج(همون زیارتی) داده شده و دیگه نمیدیم؟ الان با همین پاسپورت وقتی اجازه خروج بگیرم می تونم همه جا برم دیگه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک صنعتی شریف

سلام
    از لحاظ نظام وظیفه ورود و خروج محدودیت نداره اما گفت با وزارت علوم باید هماهنگ بشه
    کسی میدونه این هماهنگی دقیقا چجوره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط giv7 نمایش پست ها
    سلام
    از لحاظ نظام وظیفه ورود و خروج محدودیت نداره اما گفت با وزارت علوم باید هماهنگ بشه
    کسی میدونه این هماهنگی دقیقا چجوره؟
    سلام
    بطور کلی مدارک و درخواست میدید وزارت علوم اونا نامه میدن به ن.و. نهایت هماهنگی ...
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    سلام
    فرجه یک سال تون کی تموم میشه؟
    اواخر خرداد که میرید برای آزمون ثبت نام هم میکنید دیگه درسته؟ چون نوشتید فاصله ثبت نام تا شروع کلاس ها سه ماهه.

سلام دوست عزیز.... من الان استانبولم و ثبت نام کردم و برگیه ثبت نامم دستمه ولی بهم سفلرت ترکیه تو ایران باید ویزا بده یعنی الان ویزای تحصیلی ندارم و تا 1 ماه دیگه می تونم اینجا بمونم...
    فرجه یه ساله ی من تا بهمن هست...
    اگه بیام ایران واسه ویزا، به نطرتون معافیت تحصیلیم باطل میشه؟؟؟؟
    چون برا ویزا باید بری کشور خودت و از اونجا ویزا بگری و اینا بهم یه بار خروج دادن ...
    یه راه دیگه هست و اون اینکه اگه از استادم یه نامه با خوشگل بگیرم که این آقا از یه ماه پیش کارشو شروع کرده، (اشتغال به تحصیل) به نطرتون می تونم وزارت علوم رو رراضی کنم که من الان در حال تحصیلم و از سهمیه دو بار ورودم به ایران استفاده کردم؟؟؟ ااین نامه رو باید سفارت تایید کنه؟؟؟؟ یا لازم نیس مثل نامه ارزی به تایید سفارت برسه؟؟؟؟؟

تورو خدا کمکم کنین....

شما الان معافیت تحصیلی مستر رو گرفتید یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    شما الان معافیت تحصیلی مستر رو گرفتید یا نه؟

آره خوب من پرونده تشکیل دادم و وصیغه ملکی گذاشتم و نطام وطیفه برگه معافیتم رو تا 4 سال داده... الان معافم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)