نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: اعتراض به عملکرد مدیر فروم ایتالیا behnamhg

پیش فرض اعتراض به عملکرد مدیر فروم ایتالیا behnamhg

با عرض سلام خدمت مدیریت فروم.

کاربر behnamhg مدیر فروم ایتالیا در قسمت بورس های استانی به شدت ضعیف عمل کرده و مانع کسب اطلاعات می شوند. درست است که پاسخ گویی در حیطه ی وظایف ایشان نمی باشد و فعالیت کاربری اختیاری دارند، اما ایشان پیام های مربوطه در قسمت بورس های استانی و مدارک مربوط به آن (تنها محل مناسب برای مطرح کردن این گونه سوالات در "بورس های استانی ایتالیا" می باشد و محل های دیگری برای این موضوع وجود ندارد.) به سادگی حذف می کنند و مانع می شوند تا کاربرانی که با بروز ترین تجربیات و اطلاعات جهت رفع ابهامات عمل کنند. این مدیر به بهانه ی تکراری بودن مسائل بیان شده از طرف این جانب، اقدام به حذف مکرر سوالات و ابهامات پیش آمده برای من می کنند. لازم به ذکر است با سپری شدن زمان، همواره بند ها و تغییراتی تازه به شرایط بورس های استانی ایتالیا اضافه می شود که می بایست به آنها اشاره شود. ایشان صرفا با پاک کردن صورت مسئله، مانع شنیده شدن صدای من، مسائل جدید و نظریات روشن گرانه ی کاربران فعال در قبال این موضوع می شوند.

خواهشا به ایشان تذکر دهید و اقدامات لازمه را به عمل آورید.

به امید پیشرفت این فروم و شنیده شدن صدای کاربران عادی

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اعتراض به عملکرد مدیر فروم ایتالیا behnamhg

با سلام

لطفا لینک تاپیک مورد نظر را ارئه بفرمایید. همچنین پیام های خصوصی که در راستای حذف پست ها برای شما ارسال شده است با کمک کلید گزارش پست خلاف زیر پیام های خصوصی گزارش نمایید.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Simon نمایش پست ها
    با سلام

لطفا لینک تاپیک مورد نظر را ارئه بفرمایید. همچنین پیام های خصوصی که در راستای حذف پست ها برای شما ارسال شده است با کمک کلید گزارش پست خلاف زیر پیام های خصوصی گزارش نمایید.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...%D8%AF)/page96

با سلام

بنده چون به اینترنت پر سرعت دسترسی نداشتم، با اینترنت dial up مباحث رو دنبال می کردم. چون سرعت اینترنت بسیار پایین بود، تصمیم گرفتم از طریق کافی نت یک روز وقت بگدارم و تمامی پست های این تاپیک که 95 صفخه بود رو مطالعه کنم. روز 30 ژانویه، دوشنبه ی هفته ی قبل این کار رو انجام دادم. تا جایی که 5 الی 6 ساعت در کافی نت بوده و تک تک پست ها رو مطالعه می کردم تا اطلاعات مناسب از اون ها به دست بیارم. سوالاتم رو هم در ادامه ی فروم نوشتم و پست هایی هم گذاشتم(فکر کنم یک صفحه ای شد). اما هنگامی که شب اوندم خونه، مدیر فروم behnamhg بسیار لطف کرده و تمامی سوالات من رو که حاصل 6 ساعت نشستن در کافی نت و پرسیدن و پرداختن به جزئیات بود رو به راحتی حذف کردن. حتی نگذاشتنتد که بقیه ی بچه ها که در این راه تجربه داشتنن به سوالاتم پاسخ بدند و بنده را defame کردن.(کم کردن امتیاز). متاسفانه ایشان مانع اطلاع رسانی به بنده شدند که سبب ناراحتی بسیار شدید من شد.

مطمئنا نظر یک (moderator (benamhg را بر نظر یک کاربر ساده ارجع تر می دانید، اما امید وارم حداقل یک تذکر و یا یک اقدامی انجام بشه که ایشان به این راحتی نتوانند زحمت های 6 ساعته ی یک کاربر را بلافاصله پاک کنند.

به امید پیشرفت این فروم و شنیده شدن صدای کاربران عادی

Global Moderator

Simon آواتار ها

با سلام

ممنون از ارائه لینک. من متاسفم که حاصل زحمات شما اینطور نادیده گرفته شده و با توجه به شناختی که از مدیران گروه دارم مطمئنم این یک سوء تفاهم بوده که به زودی حل خواهد شد.
    در خصوص امتیاز بنده بررسی کردم بهنام هرگز به شما امتیاز منفی ندادند و شما حتی کارت تذکر یا تخلف (کسر امتیاز) هم دریافت نکرده اید. لذا این مورد نیاز به شفاف سازی بیشتر از طرف شما دارد که ایشون دقیقا شما رو چطور defame کردند؟

پ.ن. دادن امتیاز یک حق کاربریست و در اعتراض کاربر در خصوص یک مدیر تاثیری نخواهد داشت همانطور که عدم پاسخگویی مدیر به سوالات کاربران در قضاوت مدیریت ایشان بی تاثیر خواهد بود. کلیه اموری که یک مدیر قبل از انتخاب به مدیریت در مقام کاربری به آن قادر بوده از مضامین عملکرد کاربری بوده و نمیتوان بابت آنها عملکرد مدیر را زیر سوال برد. اعتراض فقط مواردی را پوشش میدهد که در اثر استفاده از ابزار مدیریت اتفاق افتاده باشند ( برای مثال حذف پست های کاربر).

ارادت
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Simon نمایش پست ها
    با سلام

ممنون از ارائه لینک. من متاسفم که حاصل زحمات شما اینطور نادیده گرفته شده و با توجه به شناختی که از مدیران گروه دارم مطمئنم این یک سوء تفاهم بوده که به زودی حل خواهد شد.
    در خصوص امتیاز بنده بررسی کردم بهنام هرگز به شما امتیاز منفی ندادند و شما حتی کارت تذکر یا تخلف (کسر امتیاز) هم دریافت نکرده اید. لذا این مورد نیاز به شفاف سازی بیشتر از طرف شما دارد که ایشون دقیقا شما رو چطور defame کردند؟

پ.ن. دادن امتیاز یک حق کاربریست و در اعتراض کاربر در خصوص یک مدیر تاثیری نخواهد داشت همانطور که عدم پاسخگویی مدیر به سوالات کاربران در قضاوت مدیریت ایشان بی تاثیر خواهد بود. کلیه اموری که یک مدیر قبل از انتخاب به مدیریت در مقام کاربری به آن قادر بوده از مضامین عملکرد کاربری بوده و نمیتوان بابت آنها عملکرد مدیر را زیر سوال برد. اعتراض فقط مواردی را پوشش میدهد که در اثر استفاده از ابزار مدیریت اتفاق افتاده باشند ( برای مثال حذف پست های کاربر).

ارادت
    ممنون از اینکه وقت گذاشتید و این موضوع رو بررسی کردید. در مورد امتیاز منفی هم من اشتباه متوجه شدم، اما امید وارم که همون طور شما فرمودید، دیگر از این سوتفاهم ها و سو استفاده ها نه فقط برای من بلکه برای بقیه ی کاربران نیز اتفاق نیافتد.
    ارادت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)