نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: Graduate Assistant

Question Graduate Assistant

Hi there

Does anyone work currently as GA in American universities? based on the missions which have been defined in the web page of the university, a GA is responsible for various tasks (e.g. blend of RA & TA) except teaching in tutorial or exercise class. It sounds cumbersome, so how can a student work on the dissertation and undertake responsibilities as a GA

Kindly any comment

Senior Member

پیش فرض پاسخ : Graduate Assistant

اگه استادی که تز باهاش داری گرنت /پول داشته باشه ٬ شما RA میشی . یعنی کورس هات را پاس میکنی و ریسرچ میکنی. (بهترین حالت)
    اما اگر پول نداشته باشه مجبوری TA باشی٬ که TA متفاوت هست٬ یکی grader میشه٬ یکی Lab TA یکی recitation TA میشه. در این صورت هم همون کارهای RA را باید انجام بدی٬ کورس پاس کنی و ریسرچ هم کنی.
    همه اینها را انجام بدی باید برای qualifying exam هم بخونی تا پاس بشی و اخراج نشی.
    امضا نامرئی

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    اگه استادی که تز باهاش داری گرنت /پول داشته باشه ٬ شما RA میشی . یعنی کورس هات را پاس میکنی و ریسرچ میکنی. (بهترین حالت)
    اما اگر پول نداشته باشه مجبوری TA باشی٬ که TA متفاوت هست٬ یکی grader میشه٬ یکی Lab TA یکی recitation TA میشه. در این صورت هم همون کارهای RA را باید انجام بدی٬ کورس پاس کنی و ریسرچ هم کنی.
    همه اینها را انجام بدی باید برای qualifying exam هم بخونی تا پاس بشی و اخراج نشی.
    Thank you for clarifying, what about GA, do u know what's doing a GA?

Senior Member

دانشجو یا Graduate research assistant هست که بهش میگن RA یا Graduate Teaching assistant هست که بهش میگن TA که هر دو را بالا توضیح دادم. حالت دیگه ای اگر باشه من نمیدونم.
    امضا نامرئی

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

بعضی از دانشگاه ها GA را به صورت کار اداری و دفتری در کنار تصحیح اوراق تعریف می کنند. یکی از دوستان من در central florida اینطوری بود. در هفته روزهای خاصی باید تو افیس دانشکده حضور می داشت. کار grading هم انجام می داد. در کل وظایفش تو شاخه TA هست فقط بعضی دانشگاه ها این اسم رو روش گذاشتن. البته این مدلی بود که من می شناسم.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)