نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 401

موضوع: فاند برای رشتهٔ مدیریت

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض کدام دانشگاه های آمریکا راحتتر پذیرش با فاند در مدیریت بازاریابی Marketing می دهند

دوستان عزیز لطفا راهنماییم کنید من می خواهم در Marketing در مقطع دکترا از دانشگاه های آمریکا پذیرش بگیرم وضعیت تحصیلی و زبانیم هم بد نیست می خواستم بدونم کدام دانشگاه ها راحتتر در این رشته برای ایرانیا پذیرش با فاند می دهند دانشگاه های متوسط هم قابل قبول می باشد !!! تا 200 با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

پیش فرض پاسخ : کدام دانشگاه های آمریکا راحتتر پذیرش با فاند در مدیریت بازاریابی Marketing می

دوست عزیز بسیاری دانشگاهها هستن که بچه های ایرانی ازشون برای مارکتینگ پذیرش با فاند گرفتن. برای دانشگاهها فرقی نمیکنه شما اهل کدوم کشورید. به نمره جی مت، معدل و سابقه پژوهشیتون نگاه می کنن. یه نگاهی به نتایج پذیرش بندازین می بینین بچه ها از چه جاهایی پذیرش گرفتن و باید چه شرایطی داشته باشین

پ.ن : از مدیرا هم خواهش می کنم به تاپیک دکترای مدیریت- همه رشته ها این موضوع رو منتقل کنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

پیش فرض پاسخ : کدام دانشگاه های آمریکا راحتتر پذیرش با فاند در مدیریت بازاریابی Marketing می

سلام
    من لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه الزهرا (روزانه ) با معدل 80/17 و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی (گرایش مالی ) از دانشگاه آزاد تهران مرکز با معدل 50/17 دارم و یک مقاله داخلی و 5 سال سابقه کار مرتبط در سازمان دولتی را دارم ،امتحان تافل دادم و امیدوارم که خوب شه ،با فرض اینکه نمره تافلم خوب بشه با این رزومه امکان گرفتن پذیرش برای دکترا marketing یا finance از دانشگاههای امریکا همراه با فاند رو دارم یا نه ؟ دوستان عزیز و اساتید محترم خواهش می کنم به سوالم پاسخ بدید.
    البته من این سوال را چند جا پرسیدم ولی چون سوالمو پیدا نکردم ،مجبور شدم دوباره اینجا مطرحش کنم که از تمامی دوستان و مسئولین محترم سایت معذرت می خوام ،تازه کارم دیگه!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)