صفحه 39 از 41 نخستنخست ... 29303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 401

موضوع: فاند برای رشتهٔ مدیریت

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

پیش فرض پاسخ : فاند برای رشتهٔ مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط niloufar7777 نمایش پست ها
    سلام
    من سال آخر رشته کارشناسی مدیریت مالی دانشگاه تهرانم با معدل بالای 18 سابقه کار غیر مرتبط دارم ولی مرتبط تقریبا 2 سال در یک استارتاپ ولی همزمان درس خوندنم بوده، سطح زبانم بد نیست و در حال خوندن برای IELTS و GMAT هستم. مقاله ندارم و بدون فاند هم از پس هزینه ها برنمیام.
    با توجه به این که business school ها سابقه کار بالا می خوان و اکثر دوستان کسانی هستن که ارشدشونو گرفتن و الان برای دکتری یا ریمستر می خوان اقدام کنن، شانس پذریش من توی کدوم دانشگاه ها و کدوم کشور ها بیشتره؟ با این که هنوز ارشد ندارم شانسی دارم؟ سابقه کارم همزمان درس خوندن بوده ارزشی داره؟
    کتری بخواین بخونین که سابقه کار شما هیچ ارزشی نداره خصوصا سابقه کاری که تو ایران باشه!
    مستر بخواین بخونین اگه MBA باشه ، سابقه کار داشتن خیلی بهتر از نداشتنش هست و مطمئنا کمک میکنه به پذیرش ولی از بورس تو دانشگاه های خیلی خوب خبری نیست. جیمت بالای 700 داشته باشین تقریبا همه جا پذیرش میدن. (بورس از دانشگاه های معمولی میشه گرفت)
    مستر فاینانس بخواین بخونین ، سابقه کار خیلی کاری نمیکنه ، چون اگه بخوان بورس بدن نگاه میکنن شما چه تحقیقاتی قبلا کردین لذا معدل و مقاله و جیمت میاد جلو چششون تا سابقه کار.

نمره جیمت شما تا حد زیادی تعیین میکنه کجا ها میتونین اپلای کنین. (اگه نمره جیمتتون بالای 700 شد به من پیغام بدین کمکتون کنم)
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

سلام دوستان..
    میخواستم ببینم اگر رشته ی علوم پایه باشیم شانس داریم واسه مستر فاند بگیریم با رزومه و زبان خوب و سابقه ی اینترشیپ ولی معدل متوسط؟
    دوست عزیزی درجواب کسی گفتن که دانشگاه های معمولی فاند میدن، میشه بگین منظورتون از معمولی کدوماس؟با ذکر مثال )(رنک متوسط ، یه دانشگاه خاص یا..) و کدوم کشور منظورتونه؟

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز

سوالتان خیلی کلی است. رشته به رشته /دانشگاه به دانشگاه و کشور به کشور تفاوت میکند بنابراین باید از بچه های هر کشور و دانشگاه در انجمن خودش سوال بفرمایید.

به شکل کلی ولی فاند برای رشته های ارشد مدیریت خیلی کم است و دریافت آن رقابتی است.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط luciferfei نمایش پست ها
    سلام دوستان..
    میخواستم ببینم اگر رشته ی علوم پایه باشیم شانس داریم واسه مستر فاند بگیریم با رزومه و زبان خوب و سابقه ی اینترشیپ ولی معدل متوسط؟
    دوست عزیزی درجواب کسی گفتن که دانشگاه های معمولی فاند میدن، میشه بگین منظورتون از معمولی کدوماس؟با ذکر مثال )(رنک متوسط ، یه دانشگاه خاص یا..) و کدوم کشور منظورتونه؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط luciferfei نمایش پست ها
    سلام دوستان..
    مثلا دانشگاه ساسکاچوان تو کانادا
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

ApplyAbroad Superstar

صندوق شما پر است پیامها برگشت برمیخورند.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

اینجا میگذارم

سلام دوست عزیز

وقت شما هم به خیر

با دانشگاه مکاتبه بفرمایید تا ببینید نمرات ترمهایی را که گذارنده اید را برای شروع کار قبول میکنند یا خیر. حدس من این است که قبول میکنند.

البته یک نکته هم دارد وان اینکه اگر معدل و کلیت شرایط شما واقعا عالی وممتاز نباشد احتمال موفقیت اپلیکیشن تا حد زیادی کم میشود. دانشجویی که درسش را تمام نکرده و پایان نامه اش را دفاع نکرده تا حد زیادی مثل مثل ایرانیها پسته سربسته است و من فکر میکنم دانشگاهها دوست ندارند ریسک کنند.

موفق باشید

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر. من برای ارشد مدیریت دارم میخونم. گرایش بازاریابی احتمالا انتخاب کنم. در حین تحصیل میخوام برای دکتری خودم رو اماده کنم. سطح زبانم میانگین در حال حاضر 6 آیلتس هست و کلاس زبان برای تقویتش میرم. در حال حاضر هم مقالات و کتب مرتبط رو به زبان انگلیسی هم میخونم. برای جیمت یا جی ار ای هم باید آماده بشم.
    شرایط تحصیل در دکتری رو بصورت دریافت فاند دارم. چون ساپورت مالی قوی ندارم . به نظرتون چه کشوری میتونم اقدام کنم ؟ بابت تمکن مالی ویزا هم شاید بتونم دسته چکم رو به یکی از آشنایان بدم که با حساب کار کنن اما بازه زمانی که معمولا نیازه چقدر هست برای نشون دادن این گردش؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

به نظرتون چه کشوری میتونم اقدام کنم ؟

در کلیت در همه کشورها فرص هست. منتهی حتما اطلاع دارید که رشته های مدیریت و دانشکده های بازرگانی فاندهای نسبتا کمی دارند بنابراین باید خودتان را با نمره ها ی امتحانات زبان و ...و معدل ومقاله و .... برای رقابت خیلی زیاد آماده بفرمایید.

به طور خاص باراریابی رشته من نیست ولی میبینم که دیجیتال مارکتینگ نسبتا مورد توجه بیشتری است و الان حتی بازار کار خوبی برای استادهایی دارد که میتوانند در این حوزه تدریس و تحقیق کنند.

امیدوارم که کمکی کرده باشم. موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط towngirl نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر. من برای ارشد مدیریت دارم میخونم. گرایش بازاریابی احتمالا انتخاب کنم. در حین تحصیل میخوام برای دکتری خودم رو اماده کنم. سطح زبانم میانگین در حال حاضر 6 آیلتس هست و کلاس زبان برای تقویتش میرم. در حال حاضر هم مقالات و کتب مرتبط رو به زبان انگلیسی هم میخونم. برای جیمت یا جی ار ای هم باید آماده بشم.
    شرایط تحصیل در دکتری رو بصورت دریافت فاند دارم. چون ساپورت مالی قوی ندارم . به نظرتون چه کشوری میتونم اقدام کنم ؟ بابت تمکن مالی ویزا هم شاید بتونم دسته چکم رو به یکی از آشنایان بدم که با حساب کار کنن اما بازه زمانی که معمولا نیازه چقدر هست برای نشون دادن این گردش؟
    ممنون

Keep Calm and APPLY ON

سلام به همه دوستان عزیز
    خواهش میکنم کمکم کنین.
    من5ماه ديگه کنکور دارم.رشتم تجربیه،تو تیزهوشان درس میخونم،اصلا علاقه ای به رشته های علوم تجربی به خصوص پزشکی اینا ندارم!ولی بخاطر اینکه درسم خوبه همه انتظار دارن ک پزشکی یا یه چیزی همون دورورا قبول شم.ولی من عاشق اقتصاد و کلا مسايل مالی هستم،حتی تو تست های شخصیت شناسی معتبر جهان هم ک شرکت کردم،همشون شغل های مناسبم رو مثلا تحلیلگر اقتصادی،اقتصاددان،و خلاصه اینجورچیزا میارن.
    خیلی دوست دارم ک این جسارتو به خودم بدم و برم تو رشته اقتصاد یا مدیریت مالی و برم دنبال علاقم و خودمو به همه اثبات کنم. من واقعاً تصور اینکه ادامه درسای زیست و شیمی رو تو دانشگاه برای حداقل 7سال بخونم برام عذابه! به خدا قسم نمیتونم...
    باپدرمادرم صحبت کردم و تاحدودی راضی هستن ولی میگن که اقتصاد بخونی شغل هست مگه؟یه نمونه نشون بده!
    من خودم دوست دارم اقتصاد و مديريت مالی دانشگاه تهران بخونم،تا فارغ التحصيل شدنمم مدرک زبان بگیرم و بعدش برم برای دانشگاه های تاپ اروپا...
    توروخدا کمکم کنین ازین سردرگمی دربیام...یه سریا میگن برو دنبالش تو موفق میشی چون علاقه داری،تازه استعدادشم داری!
    بازم از یه طرف میترسم ک بعدا برای فاندگرفتن یا کلا شغل پیداکردن دچار مشکل بشم و شرمنده پدرمادرم بشم!ترسم از تواناییم نیست!ترسم بخاطر اینه ک واقعا رشته سختیه و احساس میکنم کارپیداکردن حتی تو اروپا هم سخت باشه برا این رشته...
    خودم دوست دارم ارشد تو اروپا با بورسیه بخونم،بعدش همونجا تو یکی از کشورای اروپایی بمونم و کار کنم.چقد شانس دارم؟
    بازم خیلی حرف دارم...خیلی خیلی ممنون میشم اگه بهم کمک کنین اگه تجربه ای دارین یا کلا نظرتونو بگین...
    خیلی خیلی خیلی ممنونم

Junior Member

با سلام و وقت بخیر ممنون میشم برای فاند راهنماییم کنی:
    1-لیسانس برق از غیرانتفاعی سجاد معدل 14
    2-فوق لیسانس مدیریت دولتی از علامه طباطبایی معدل 17.5
    3--ایتلس اورال 7 که زیر 6.5 ندارم
    4-gre میخوام بالای 320 بشم
    من خودم دوست دارم مستر مالی بخونم بخاطر شرایط کاریش ولی اگه شانس فول فاند نداشته باشم میخوام دکترای مدیریت بخونم(phd management)
    حالا به نظر شما برای گرفتن فول فاند در دانشگاه های کانادا چی بخونم بهتره؟ مستر یا دکترا؟
    و اینکه اگه دانشگاهی رو میشناسین که احتر فاند میده لطفا معرفی کنین؟
    و اینکه برای دکترا من باید پروپزال ارایه بدم یا فقط موضوع تحقیق مو مشخص کنم کافیه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)