صفحه 40 از 41 نخستنخست ... 303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 401

موضوع: فاند برای رشتهٔ مدیریت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فاند برای رشتهٔ مدیریت

سلام به دوستان محترم

دوستان به نظرتون برای این روزمه چقدر احتمال گرفتن فاند برای MBA یا Finance هست؟ برای چه کشوری مناسبه که اقدام کنم و اینکه فاند کامل خواهد بود یا جزئی؟

GMAT یک بار قبلا امتحان دادم 700 شدم احتمال داره الان بیشتر بشم
    IELTS حدودا 5 سال پیش امتحان دادم 8 آکادمیک گرفتم
    رشته کارشناسی مهندسی برق با معدل 14.30
    سابقه کار حدودا 10 سال مدرس زبانم و بعضا به صورت خیلی جزئی برای شرکت های آمریکایی اروپایی هم پاره وقت به صورت خیلی محدود کار ترجمه انجام دادم.

ممنون

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

در این مورد خیلی صحبت شده در انجمن پیشنهاد میکنم صفحات مربوط به ان را مطالعه بفرمایید.

در کلیت فاند برای ارشد کم و برای ارشدهای خانواده مدیریت باز هم کمتر است. پذیرش برای MBA در دانشگاههای قوی داشتن سابقه کار مرتبط بسیارمهم است.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط MP9 نمایش پست ها
    سلام به دوستان محترم

دوستان به نظرتون برای این روزمه چقدر احتمال گرفتن فاند برای MBA یا Finance هست؟ برای چه کشوری مناسبه که اقدام کنم و اینکه فاند کامل خواهد بود یا جزئی؟

GMAT یک بار قبلا امتحان دادم 700 شدم احتمال داره الان بیشتر بشم
    IELTS حدودا 5 سال پیش امتحان دادم 8 آکادمیک گرفتم
    رشته کارشناسی مهندسی برق با معدل 14.30
    سابقه کار حدودا 10 سال مدرس زبانم و بعضا به صورت خیلی جزئی برای شرکت های آمریکایی اروپایی هم پاره وقت به صورت خیلی محدود کار ترجمه انجام دادم.

ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت مالی

سلام
    خسته نباشید
    راستش من تازه تو این سایت وارد شدم با یه سرچ ساده اولین کسی که به چشمم خورد تو زمینه ی مدیریت اظلاعات داره شمایید.
    من الان ترم 4 لیسانس مدیریت مالی ام.
    واسه مستر میخواستم اپلای کنم کانادا.
    زبانم خوبه در حد 7 7.5 ایلتس
    مدیریت مالی دانشگاه خوارزمی تهرانم
    و معدلمم 17 هستش ینی الف هستم
    دو ترم اول هم رنک 3 دانشکده بودم
    به زودی هم میخوام زبان فرانسه رو شروع کنم که شنیدم مزیت حساب میشه برای بعضی استان های کانادا
    خلاصه میخواستم ببینم میشه فاند گرفت؟
    در رشته های حسابداری و مالی و هر رشته مرتبط با حسابداری هم بتونم اپلای کنم واسه مستر هم خوبه

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

به انجمن خوش امدید.

به عزیزی که منظور نظرتان هست پیام خصوصی بدهید یا اسمشان را در پستتان بیاورید. از متنی که اینجا هست مشخص نیست قصدتان مشورت با کدامیک از دوستان است.

نقل قول نوشته اصلی توسط bahawr_fr نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید
    راستش من تازه تو این سایت وارد شدم با یه سرچ ساده اولین کسی که به چشمم خورد تو زمینه ی مدیریت اظلاعات داره شمایید.
    من الان ترم 4 لیسانس مدیریت مالی ام.
    واسه مستر میخواستم اپلای کنم کانادا.
    زبانم خوبه در حد 7 7.5 ایلتس
    مدیریت مالی دانشگاه خوارزمی تهرانم
    و معدلمم 17 هستش ینی الف هستم
    دو ترم اول هم رنک 3 دانشکده بودم
    به زودی هم میخوام زبان فرانسه رو شروع کنم که شنیدم مزیت حساب میشه برای بعضی استان های کانادا
    خلاصه میخواستم ببینم میشه فاند گرفت؟
    در رشته های حسابداری و مالی و هر رشته مرتبط با حسابداری هم بتونم اپلای کنم واسه مستر هم خوبه

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان.
    من لیسانس مدیریت بازرگانی با معدل ۱۸ و ارشد کارافرینی با معدل ۱۷.۹۰ دارم. ۵ سال هم‌سابقه کار تحلیل بازار و هوش تجاری تو یک شرکت ثابت و معتبر دارم.
    میخواستم ببینم میتونم برای فوق لیسانس مدیریت تبلیغات فاند بگیرم؟
    اگر نه برای دکترا امکانش هست؟
    ممنون میشم پاسخ بدین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tahahavakhor نمایش پست ها
    من ارشد مدیریت IT خوندم و در حال حاضرم در حال اپلاییدن برای PhD ام
    سلام من امسال ارشد مدیریت دادم و میخوام انتخاب رشته کنم بین مدیریت بازرگانی و فناوری اطلاعات موندم در بخش کسب و کار الکترونیک برای اپلای کدوم بهتره. میشه لطفا راهنماییم کنید؟

Junior Member

سلام به همگی
    خیلی متشکر میشم اگر میتونید بهم کمک کنید.
    من ۳۷ سالمه. کارشناسی مدیریت از دانشگاه یزد با معدل ۱۵/۰۹ هستم و کارشناسی ارشد رو در شاخه ی تولید دانشگاه علم و هنر یزد با معدل ۱۷/۱۳ تموم کردم. هنوز اقدامی برای آیلتس و جیمت نکردم و اینکه تصویر واضحی برای انتخاب شاخه ای که میتونه مناسب موقعیت درسیم باشه ندارم و خوب حدس خودم اینه که اگر بخوام کارام رو از الان انجام بدم حداقل دو سال زمان میبره. نیت اصلیم مهاجرت هست.
    به نظرتون با شرایطی که نوشتم امکان فاند گرفتن دارم؟ اگر بله باید کارشناسی ارشد اقدام کنم یا دکترا؟ همچنین اگر پیشنهادی دارید که بتونم تو این راه بهتر پیش برم خیلی خوشحال میشم بشنوم. ممنونم

Junior Member

درود بر همه
    من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم ولی معدل لیسانسم خوب نیست 13.5
    ارشد مدیریت بازرگانی دارم از علامه با معدل 17.5
    آیلتس 7 دارم
    یه مقاله فارسی فقط
    یه GRE 320 بتونم بگیرم فول فاند واسه اروپا شانس دارم؟ یا وقت بذارم واسه مقاله بهتر از GRE نیست؟ مخصوصا هلند
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط irooni32 نمایش پست ها
    درود بر همه
    من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم ولی معدل لیسانسم خوب نیست 13.5
    ارشد مدیریت بازرگانی دارم از علامه با معدل 17.5
    آیلتس 7 دارم
    یه مقاله فارسی فقط
    یه GRE 320 بتونم بگیرم فول فاند واسه اروپا شانس دارم؟ یا وقت بذارم واسه مقاله بهتر از GRE نیست؟ مخصوصا هلند
    ممنونم
    شانس که همیشه هست، ولی شما هدفتون اروپاست، اروپا هم هر کشور و دانشگاه معیارهای خودشون رو دارن، شما خودتون باید تک تک وبسایت دانشگاه هایی که می خواین اپلای کنید رو نگاه کنید ببینید چی می خوان.
    به طور کلی دانشگاه دو معیار اصلی رو در کنار سایر معیارها برای انتخاب دانشجوی دکترا نگاه می کنند:
    1- دانشگاه هایی هستند که روی نمره جیمت ( یا جی آر ای اگه قبول کنند) تکیه زیادی می کنند، اکثر بیزینس اسکولهای تاپ اروپا توی این دسته هستند
    2-دانشگاه هایی که از شما پروپوزال می خوان.
    معدود دانشگاه هایی هم هر دو رو میخوان
    برای جایی که نمره جیمت ( جی آر ای) رو الزام دکتری اعلام کردن، نمره بالا آزمون جیمت خیلی مهمه، و مقاله هم معمولا نمره پایین رو پوشش نمی ده، اکثر قریب به اتفاق دانشجوهای دکتری این جور دانشگاه ها هم مقاله ندارند ولی نمره آزمون بالا دارند، موضوع دیگه اینکه برای دانشگاه های خوب هر مقاله ای ارزش نداره، مقاله باید توی ژورنالهای خوب و آبرودار چاپ شده باشه، توی ایران یک لیست به نام آی اس آی استفاده می کنند که توش خیلی ژورنال چرت و پرت هست. نوشتن مقاله خوب توی مدیریت و توی ایران هم واقعا کار سختی هست. بنابراین برای این دسته دانشگاه ها من جای شما باشم فقط روی آزمون کار می کنم.
    دانشگاهی هم که نمره آزمون جیمت نمی خواد هم تکلیفش روشنه، شما باید پروپوزال خوب بدین، و تلاشتون رو بکنید که مقاله خوب بدین.
    در نتیجه انتخاب بین مقاله و آزمون بستگی به انتخاب دانشگاه مقصد شما داره، شخصا من جای شما باشم به دانشگاه هایی که نمره آزمون میخوان فکر می کنم چون دانشگاه های بهتری هستند و گرفتن دانشجوی اینترنشنال با رزومه های که بیشتر ما ایرانی ها داریم برای اونها عادی تر هست. فاندی هم که این دانشگاه ها میدن معمولا بهتر هست. البته من با آزمون دادن راحتتر هستم تا مقاله خوب دادن. باز هر کسی خودش باید برای خودش حساب کتاب کنه، انتخاب راحتی نیست.
    ویرایش توسط Sherbrooke : September 21st, 2021 در ساعت 02:47 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی فیزیک دبیرستانی

سلام و درود
    من ۲ سال هست که از رشته برق-الکترونیک فارغ‌التحصیل شدم.
    معدل خوبی ندارم (۱۴.۵)
    دانشگاه آزاد بودم.
    صاحب یک شرکت نرم افزاری هستم در ایران و به صورت بین‌المللی فعالیت میکنم. حالا میخوام برای ایالات متحده آمریکا فوق مدیریت حالا هر گرایش ای اقدام به پذیرش کنم.
    چنتا سوال دارم.
    ۱. کلا فاند ای وجود داره؟
    ۲. کلا شانس ای برای پذیرش من وجود داره؟
    ۳. مسیر ای که باید طی کنم چی هست و چه کنم به نظر شما عزیزان بهتر هست؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)