صفحه 10 از 41 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 401

موضوع: فاند برای رشتهٔ مدیریت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فاند برای رشتهٔ مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    سلام مجدد

یه چِيزی را که از قلم انداخته بودم نقش سوابق پژوهشی(داشتن مقاله) و يا آشنايي با حيطه مورد نظر و داشتن ايده هايي در مورد موضوعات مورد پژوهش آن فيلد ها ست. در اين بين نقش تناسب و تشابه علايق پژوهشی شما در يک فيلد با اساتيد دانشکده ای که می خواهيد در آن تحصيل کنيد مهم است.

در مورد نقش عوامل مختلف در گرفتن پذيرش(که قبل از گرفتن فاند مطرح است) به موضوع "دکترای مديريت، همه گرايش ها" در همين تاپيک رجوع کنيد و. پست های آنجا را مطالعه کنيد. همين طور سایر موضوعات مرتبط در همين تاپيک مديريت و اقتصاد نکات مفيدی دارند. علاوه بر اينها به تاپيک "گرفتن پذيرش از دانشگاه ها" بخش " نتايج پذيرش" رجوع کنيد. در آنجا هم نتايج پذيرش در سال 2010 در رشته های مديریت و اقتصاد هست و هم در سال 2011. به خصوص موضوع اولی دارای پست های مختلفی از دوستان و تجربیات آنهاست.

ببينید گرفتن فاند بعد از پذيرش مطرح است و معمولا در دکترای مديریت مثلا و آمریکا و کانادا تا جاطط که ديدم بدون فاند پذيرش داده نمیشه، در اروپا هم همينطور است فکر کنم. یعنی شما به احتمال بالایی يا پذیرش نمی گيريد برای دکترای مدیریت يا پذیرش با فاند می گیرید البته قانون نیست این حرف من قاعده است و دارای استثنا. بنابراین عوامل م<ثر بر پذیرش را بررسی کنید در همان تاپيک های معرفی شده. اما نقش هر يک از دو عامل GMAT و SOP متفاوته. GMAT براي اين به كار ميره كه بتوانند تواناييهای تحلیلی، منطقی و استنتاجی شما را مورد ارزیابی قرار بده و چون یک تست استاندارد و برای همه یکسان هست خیلی مهم محسوب میشه. نقشش را معمولا به عنوان فيلتر اوليه دوستان ذکر کردند، چون تعداد applicant براي ىانشطاه هاي خوب آمريكا زياده در هر سال(500 تا 1000 نفر) و اونها با اين تست يک عده کثيری را حذف می کنند. (البته اگر ساير شرايط يک فرد خيلی خوب باشند، مثل معدل های لیسانس و فوقش يا اعتبار دانشگاه های قبلی او يا سوابق پژوهشی و کيفيت مقالات چاپ شده اش، باز هم با يک GMAT نه دنىان بالا شانس هست و آن را اكثر دانشگاه ها ذکر می کنند که پرونده يک فرد را فقط بر اساس يک آيتم بررسی نمی کنند بلکه همه عوامل را به طور کلی و در کنار هم می بينند).
    نقش SOP اْنه كه مثلا بين 10 تا 20 درصد باقی مانده رد شده از فيلتر های قبلی، ببينند چه کسی با reseach interest هاي faculty memebrs آن دانشکده تناسب بیشتری داره و با موضوعات مورد نظرشون از نظر علمی و پژوهشی بيشتر آشناست و کلا چه اهدافی داره از ادامه تحصيل و ....

بله، نمرات GRE/GMAT (فقط نياز به يکیشون هست) برای سنجش توانايي تحليلی به کار می روند و نمرات IELTS/TOEFL(فقط يکی از انها) براي سنجش سطح زبان شما. و به هر دو آنها نياز هست.

می توانيد بهخ سايت يک تعدادی از دانشگاه ها، دانشکده های بیزینس یا مدطریت مراجعه کنيد و با شرایط پذيرش و ضوابط مربوطه و گراِش ها و درس هاشون از الان آشنا شويد.

موفق باشيد
    با سلام.
    من تقریبا شرایط مشابهی با این آقا دارم.کارشناسی ادبیات انگلیسی با معدل 16/90 و ارشد مدیریت اجرایی(EMBA)(گرایش مدیریت استراتزیک) از دانشگاه باهنر کرمان با معدل 17/93 و یک مقاله چاپ شده در نشریه بین المللی(نشریه آمریکایی IJBSS).نمره آیلتسم 7/5 هست ولی امتحان GRE یا GMAT رو نمیخوام شرکت کنم چون با توجه به وقت گیر بودنش و توانایی کم من برای بخش QUANTATIVE فکر میکنم نمره خوبی نمیارم.1/5 سال سابقه تدریس در دانشگاه رو هم دارم.در دروره ارشد هم شاگرد اول بودم.میخواستم اگه امکانش باشه لطف کنین و در مورد شانس من برای گرفتن پذیرش با فاند از دانشگاه های اروپایی(با توجه به اینکه فرمودید بعضی از دانشگاه های اروپایی GRE و GMAT نمیخواد) در گرایش های استراتزیک, مدیریت منابع انسانی, و یا OB یه توضیح بدید.و اینکه کدو م دانشگاه ها این شرایط رو از من میپذیرن ؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi5555 نمایش پست ها
    با سلام.
    من تقریبا شرایط مشابهی با این آقا دارم.کارشناسی ادبیات انگلیسی با معدل 16/90 و ارشد مدیریت اجرایی(EMBA)(گرایش مدیریت استراتزیک) از دانشگاه باهنر کرمان با معدل 17/93 و یک مقاله چاپ شده در نشریه بین المللی(نشریه آمریکایی IJBSS).نمره آیلتسم 7/5 هست ولی امتحان GRE یا GMAT رو نمیخوام شرکت کنم چون با توجه به وقت گیر بودنش و توانایی کم من برای بخش QUANTATIVE فکر میکنم نمره خوبی نمیارم.1/5 سال سابقه تدریس در دانشگاه رو هم دارم.در دروره ارشد هم شاگرد اول بودم.میخواستم اگه امکانش باشه لطف کنین و در مورد شانس من برای گرفتن پذیرش با فاند از دانشگاه های اروپایی(با توجه به اینکه فرمودید بعضی از دانشگاه های اروپایی GRE و GMAT نمیخواد) در گرایش های استراتزیک, مدیریت منابع انسانی, و یا OB یه توضیح بدید.و اینکه کدو م دانشگاه ها این شرایط رو از من میپذیرن ؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
    با توجه به شرایط شما نمره gre و gmat خیلی مهمه

Junior Member

سلام من میخوام برای رشته MIS یا هر رشته مدیریتی دیگه DIRECT PHD اقدام کنم من لیسانسم آی تیه و قراره با ویزای F2 به آمریکابرم و 6 ماه بعدش برای پذیرش اقدام کنم میخوام بدونم چطوری میتونم فول فاند بگیرم ؟ یا چه دانشگاه هایی فول فاند دارن واسه رشته های مدیریتی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی,دانشگاه رم ايتاليا

سلام دوستان.
    فکر کنم باید سوالم رو اینجا مطرح کنم.برای رشته MBA جایی رو سراغ دارید که کل دوره با هزینه دانشگاه و اسکان و خورد و خوراک بیشتر از 40 میلیون تومان در نیاد؟البته ترجیحا انگلیسی زبان باشه.ممنون از پاسختون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ATU,insurance management

من لیسانسم از علامه مدیریت بیمه با معدل 15.29 الانم دانشجوی ارشد مدیریت بیمه دانشگاه ازاد علوم و تحقیقات تهران هستم زبانم عالیه هنوز امتحان ندادم اما بالاتر از 100 میارم.یه مقاله داخلی دارم و یه مقاله دیگه هم دارم که داخلیه مطمینم پذیرفته میشه هنوز جوابش نیومده!
    حالا با این اوصاف میتونم فول فاند بگیرم واسه دکتری مدیریت...همسرم هم میتونم ببرم با خودم اگه فاند بگیرم؟!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط tadaei نمایش پست ها
    من لیسانسم از علامه مدیریت بیمه با معدل 15.29 الانم دانشجوی ارشد مدیریت بیمه دانشگاه ازاد علوم و تحقیقات تهران هستم زبانم عالیه هنوز امتحان ندادم اما بالاتر از 100 میارم.یه مقاله داخلی دارم و یه مقاله دیگه هم دارم که داخلیه مطمینم پذیرفته میشه هنوز جوابش نیومده!
    حالا با این اوصاف میتونم فول فاند بگیرم واسه دکتری مدیریت...همسرم هم میتونم ببرم با خودم اگه فاند بگیرم؟!
    دوست عزیز گرفتن فاند در رشته مدیریت به عوامل متعددی بستگی دارد از نمره تافل گرفته تا جی ار ای و مقالات ای اس ای شما بدون داشتن این عوامل نمی توانید تصمیم بگیرید و 100 البته معدل ارشد شما هم بسیار موثر هست انشاله مدارک فراهم شد در قسمت شانس پذیرش دوستان در خدمت شما هستند.
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط parviz8 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    فکر کنم باید سوالم رو اینجا مطرح کنم.برای رشته MBA جایی رو سراغ دارید که کل دوره با هزینه دانشگاه و اسکان و خورد و خوراک بیشتر از 40 میلیون تومان در نیاد؟البته ترجیحا انگلیسی زبان باشه.ممنون از پاسختون
    دوست گرامی
    بله دانشگاه های هند بنظرم امکان دارد البته من خیلی وقت پیش دنبالش بودم الان خیلی خبر دقیق ندارم بهتره شما شخصا پیگیری کنی البته فنلاند هم ارشد رایگانه و هزینه زندگی ماهی 400 یورو فکر کنم همون حدود میشه
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس مدیریت دولتی دانشگاه تهران- ارشد مدیریت مالی IMPS

سلام. من لیسانس مدیریت دولتی از دانشگاه تهران دارم با معدل 14. ارشد مدیریت بازرگانی شاخه مدیریت مالی دانشگاه تهرانم دارم میخونم. معدلم احتمالا بالای 17 باشه.
    در ضمن داداش من امریکا مکانیک میخونه دکتری و 3-4 سال دیگه گرین کارتم اماده میشه. میخواستم ببینم با این شرایط چقد شانس دارم از دانشگاه های نسبتا خوب ok بگیرم. نمره زبانمم چطور باشه کافیه. میخوام Finance بخونم اونجا. لطفا یکی جوابم رو بده

ApplyAbroad Superstar

Unhappy پاسخ : فاند برای رشتهٔ مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط mir_hadi نمایش پست ها
    سلام. من لیسانس مدیریت دولتی از دانشگاه تهران دارم با معدل 14. ارشد مدیریت بازرگانی شاخه مدیریت مالی دانشگاه تهرانم دارم میخونم. معدلم احتمالا بالای 17 باشه.
    در ضمن داداش من امریکا مکانیک میخونه دکتری و 3-4 سال دیگه گرین کارتم اماده میشه. میخواستم ببینم با این شرایط چقد شانس دارم از دانشگاه های نسبتا خوب ok بگیرم. نمره زبانمم چطور باشه کافیه. میخوام Finance بخونم اونجا. لطفا یکی جوابم رو بده
    دوست عزیز من به عنوان کسی که چند ساله دنبال گرفتن فاند در رشته مالی هستم و ارشدم هم شرایط مشابه شما داره عرض کنم بدون گرفتن نمره جی مت عالی و تاقفل یا ایلتس 90 به بالا اصلا فکر بورس را در این رشته نکنید و حتما حتما چند مقاله ای اس ای و یک پروپوزال بسیار عالی هم باید داشته باشید تازه اگر معدل لیسانس و تفاوت رشته شما دردسر ایجاد نکند یک ارشد دیگه بخونی خیلی راحت تر هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس مدیریت دولتی دانشگاه تهران- ارشد مدیریت مالی IMPS

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز من به عنوان کسی که چند ساله دنبال گرفتن فاند در رشته مالی هستم و ارشدم هم شرایط مشابه شما داره عرض کنم بدون گرفتن نمره جی مت عالی و تاقفل یا ایلتس 90 به بالا اصلا فکر بورس را در این رشته نکنید و حتما حتما چند مقاله ای اس ای و یک پروپوزال بسیار عالی هم باید داشته باشید تازه اگر معدل لیسانس و تفاوت رشته شما دردسر ایجاد نکند یک ارشد دیگه بخونی خیلی راحت تر هست
    ممنون از پاسختون. فقط میشه بگید کدوم دانشگاه ارشد گرفتید؟ اخه اونجور که شنیدم دانشگاه خیلی تاثیر داره. و اینکه میشه تو مدیریت به جای gmat ازمون gre داد؟ بازم ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)