صفحه 12 از 41 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 401

موضوع: فاند برای رشتهٔ مدیریت

Member artash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance , University of Tehran

پیش فرض پاسخ : فاند برای رشتهٔ مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوب برای ارشد اولا در اروپا بورس بسیار کم و رقابت بسیار فشرده هست ثانیا شما نمره زبان و جیمت یا جی ار ای بالا باید داشته باشید
    ولی بنظر من روی امریکا و کانادا تمرکز کنید و یک مقاله هم سعی کنید در رزومه خود داشته باشید البته توجه دارید که معدل 17 یا 18 به بالا ندارید پس ریسک زیادی باید تحمل کنید
    دوست عزیز :
    اگه 2 تا مقاله انگلیسی و یه پروپزال خوب و نمره زبان ایلتس 6.5 یا تافل 90 داشته باشین بهتون قول میدم حتما شانس بورس رو دارین .
    معدلتون هم B+ هستش و جای نگرانی نیست پون امتیاز معدل رو میگیرین .

ازاد اندیش باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط artash نمایش پست ها
    با سلام

استرالیا و نیوزیلند رو بی خیال شید چون دانشگاه هتون ضعیفه و مقاله هم که ندارید .

اروپا رو باید عرض کنم حتما باید یه پروپزال عالی داشته باشید تا کمبودمقالتون رو پر کنه ,البته باید بگم که چون مقاله ندارین شانستون قریب به نصف میاد پایین .
    پس اگه مقاله داشته باشین میتونین به اروپا فکر کنین .
    اما مورد اصلی شما که واستون خوبه امریکا هستش چون نمره زبان خوب دارین و یه جی مت تاپ بگیرین شانس بورستون واقعا عالیه چون معدلتون هم تاپ هستش .واسه امریکا به فکر مقاله نباشین به جی مت فکر کنین .
    کانادا چون معدل لیسانستون پایینه فکرشو نکنین .

با تشکر
    به نظرتون اصلا شانسی برای امسال دارم که برم وامم رو تسویه کنم الان هول هولی مدارک بفرستم یا باید دوباره جی مت بگیرم؟ اصلا شانسی دارم با این مدارک تو 50 تای اول یا 100 تای اول پذیرش بگیرم؟
    دفعه قبل که من جی مت میخواستم بدم قبل از امتحان سوالای آزمایشی رو که میزدم زیر 750 نمیومد نمره ام. برای امتحان سنتر استانبول بودم برنامه ریخته بودم شب ساعت 9 میرسم مستقیم میرم سنتر رو میبینم 11 تو هتل خوابم و فردا ساعت 9 توی جلسه با خیال راحت امتحان میدم. هواپیما تاخیر داشت 11 سوار شدیم. قبل از اینکه بلند شه خراب شد و تا ساعت 5 ما تو هواپیما و اونها مشغول تعمیر بودن! ساعت 7:30 به وقت استانبول تو هتل بودم و ساعت 8 خوابیدم تا ساعت 9:30 که بیدار شدم به امتحان برسم. حالا استرس پیدا کردن جا و دیر شدن و ... تصورش رو بکنید با اون همه استرس و خواب چطور میشه امتحان رو خوب داد واسه همین 640 شدم.
    برای این دفعه به دلیل هزینه و تجربه بد و دردسرش میخوام ببینم اگه بشه GRE بدم. به نظرتون نمره بهتری در مقایسه با جی مت 640 برای ما غیر نیتیو ها میشه آورد؟
    راستی اگه برای سال بعد بخوام میتونم مقاله ام رو که ریجکت شد یه جا چند جا دیگه بفرستم تایید بگیرم. شنیده بودم واسه مدیریت هیچ فایده ای نداره. ارزش داره وقت بزارم روش؟ میتونم چند تا مقاله دیگه هم این وسط بدم اما فکر میکردم وقت تلف کردنه.

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر
    از دوستان کسی در مورد پذیرش از دانشگاه های ترکیه یا مالزی تو رشته مدیریت اطلاعات داره؟ من با این رزومه میخوام اقدام کنم لطفا بگید شانس دارم برای گرفتن فاند کامل یا نه
    لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه تهران جنوب با معدل 13.5 و فوق لیسانس مدیریت صنعتی از دانشگاه تهران با معدل 17 نمره زبان و GRE ندارم و منتظرم تاریخ امتحانم برسه که امتحان بدم و 3 ماقله کنفرانس دارم و یکی هم ژورنال

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

سلام وقت بخیر
    کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دارم و حدود پنج سال هست علاوه بر سوابق کاری در بخش صنعت در دانشگاه تدریس می کنم ولی مدرک زبان ندارم برای دکتری رشته خودم در چه کشوری می تونم سریعتر فاند و پذیرش بگیرم؟
    مرسی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط elda نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دارم و حدود پنج سال هست علاوه بر سوابق کاری در بخش صنعت در دانشگاه تدریس می کنم ولی مدرک زبان ندارم برای دکتری رشته خودم در چه کشوری می تونم سریعتر فاند و پذیرش بگیرم؟
    مرسی
    دوست گرامی
    1- فاند گرفتن در رشته مدیریت اصلا موضوعی ساده نیست و به چندین عامل بستگی دارد
    2- معدل کارشناسی شما درجه اول اهمیت را دارد اگر معدل کمتر از 16 دارید شانس شما بسیار کم می شود
    3- دانشگاه های تحصیل شما اگر بجز تهران - علامه - شهید بهشتی هستند شانس شما 90 درصد کاهش می یابد
    4- دانشگاه و معدل ارشد شما 20 تا 40 درصد موثر هستند
    5- داشتن مقاله ای اس ای با ایمپکت فاکتور اکیدا توصیه می شود که متاسفانه در ایران شاید فقط 5 نفر تا این لحظه دارند
    6- داشتن جی ار ای یا جیمت با نمره بالا 100% ضروری هست
    7- نمره ایلتس 6.5 به بالا یا تافل 92 به بالا ضروری هست
    8- سایر عوامل نظیر توصیه نامه - پروپوزال - نامه اهداف و ... بسیار مهم هستند
    شما رزومه خود را با عوامل بالا مقایسه و شانس خود را ارزیابی کنید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

من ارشد بازرگانی بین الملل هستم.می خوام برای دکترا از آمریکا یا کانادا fund بگیرم.راهنمایی می کنید کدوم دانشگاها راحت تر می تونم اقدام کنم.آیا Alberta برای دکترای مدیریت fund میده؟

سلام
    میخواستم بپرسم با شرایط من آیا میشه برای فوق finance از دانشگاههای آمریکا فاند گرفت؟

کارشناسی:مهندسی صنایع علم و صنعت 13.28
    ارشد: مدیریت تکنولوژی علامه طباطبایی 16.10
    مقاله داخلی:2تا
    تالیف کتاب کمک آموزشی تحقیق در عملیات برای کنکور مدیریت
    سابقه کار 3 سال در واحد برنامه ریزی و توسعه
    تافل 95 ولی میخوام دوبار امتحان بدم
    gre هنوز ندادم فکر کنم بتونم نمرهی متوسط به بالا بگیرم...

من واقعا گیج شدم دوس ندارم تلاشم بی نتیجه بمونه بخاطر همین خیلی تردید دارم که apply بکنم چون حتما فاند هم میخوام...در مورد فوق یا دکترا هم هنوز تصمیم قطعی نگرفتم..

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط z.yarmohammadi نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بپرسم با شرایط من آیا میشه برای فوق finance از دانشگاههای آمریکا فاند گرفت؟

کارشناسی:مهندسی صنایع علم و صنعت 13.28
    ارشد: مدیریت تکنولوژی علامه طباطبایی 16.10
    مقاله داخلی:2تا
    تالیف کتاب کمک آموزشی تحقیق در عملیات برای کنکور مدیریت
    سابقه کار 3 سال در واحد برنامه ریزی و توسعه
    تافل 95 ولی میخوام دوبار امتحان بدم
    gre هنوز ندادم فکر کنم بتونم نمرهی متوسط به بالا بگیرم...

من واقعا گیج شدم دوس ندارم تلاشم بی نتیجه بمونه بخاطر همین خیلی تردید دارم که apply بکنم چون حتما فاند هم میخوام...در مورد فوق یا دکترا هم هنوز تصمیم قطعی نگرفتم..
    با نمره جيمت بالاى ٦٥٠ كه پذيرش فاينانس براى فوق رو حتما ميگيرين و بورس هم به احتمال زياد ميدن (معدل ليسانس تنها جاى سوال برانگيز كار هست) تافل هم بايد ١٠٠ باشين وگرنه اما و اگر شروع ميشه.
    دكترى خيلى سخت ميشه، دكترى فاينانس خيلى رو بورسه و يه جيمت ٧١٠-٧٢٠ ميخواين و بعدشم كلى حرف و حديث هست كه شما نه ليسانس مرتبط دارين نه فوق و نه مدرك كارى حرفه اى مرتبط لذا احتمالا سطح دانش فاينانستون پايينه. من اصلا دكترى رو پيشنهاد نميكنم خصوصا كه سطح دانش كشور ما تو فاينانس خيلى خوب نيست در قياس با آمريكا
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Hi, I cannot understand how a person can get financial aid in master of finance because it is a professional program and there is no financial aid available for master's degree. I think if you want to get financial aid, you have to apply for PhD.
    نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    با نمره جيمت بالاى ٦٥٠ كه پذيرش فاينانس براى فوق رو حتما ميگيرين و بورس هم به احتمال زياد ميدن (معدل ليسانس تنها جاى سوال برانگيز كار هست) تافل هم بايد ١٠٠ باشين وگرنه اما و اگر شروع ميشه.
    دكترى خيلى سخت ميشه، دكترى فاينانس خيلى رو بورسه و يه جيمت ٧١٠-٧٢٠ ميخواين و بعدشم كلى حرف و حديث هست كه شما نه ليسانس مرتبط دارين نه فوق و نه مدرك كارى حرفه اى مرتبط لذا احتمالا سطح دانش فاينانستون پايينه. من اصلا دكترى رو پيشنهاد نميكنم خصوصا كه سطح دانش كشور ما تو فاينانس خيلى خوب نيست در قياس با آمريكا

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط topnotch نمایش پست ها
    Hi, I cannot understand how a person can get financial aid in master of finance because it is a professional program and there is no financial aid available for master's degree. I think if you want to get financial aid, you have to apply for PhD.
    دوست خوب برخی از دانشگاه های اسپانیا و ایتالیا برای مستر فایننس بورس می دهند و 100 البته دانشگاه های کانادا و امریکا هم بورس مستر فایننس دارند امثال بهنوش از اعضای فروم بورس مستر فایننس در یک برنامه بین المللی گرفتند
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)