صفحه 16 از 41 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 401

موضوع: فاند برای رشتهٔ مدیریت

پیش فرض پاسخ : فاند برای رشتهٔ مدیریت

سلام دوستان
    هدف: پذیرش با فاند
    سوال: 1)مستر یا دکترا؟ 2)شانسم برا مالی بیشتره یا بازاریابی؟

فوق دانشگاه تهران بازاریابی ترم سه 18.2
    لیسانس دانشگاه
    علوم اقتصادی مالی 18.06
    تافل: 96{25-22-25-24} و 95{26-19-25-25}
    جیمت: 580{46-24} جی آر ای:305{161-144}
    مقاله: یکی فارسی تا 1-2 هفته دیگه و یکی انگلیسی هم هنوز نگارشش رو شروع نکردم
    با سپاس
    ویرایش توسط VoidOceanA : December 13th, 2014 در ساعت 12:55 AM

Junior Member

دوستان پلیز کمک کنید
    من شرایطم اینه
    لیسانس :صنایع خواجه 15.26
    فوق : ام بی ای امیرکبیر 18.04
    آیلتس:6.5
    جی مت (فرض کنید 650 )
    1-تجربه دیرتی برتر کنفرانس داخلی
    5 سال سابقه کار در تیم مدیریت پروژ ه نیروگاه - pmp -گواهینامه حرفه ای مدیریت پروژه از امریکا هم دارم
    تز نداشم که الان بگردم بر اساس اون دنبال فیلد مشرک با استاد بگردم و این گرایش مدیریت پروژه هم کلا دکتراش آن لاین هست همه جا و واقعا چیزیشتری از توش درنمیاد
    حالا اصلا نمی دونم کلا تو چه رنکی میتونم پذیرش بگیرم همشون میگن اپلای کن ما بررسی می کنیم
    گرایش استراتژی با HR
    ممنون اگه جواببدن ... له شدم انقدر دنبال دشگاه گشتم

Junior Member

با سلام , من قبلا از نظراتتون برای خوودم استفاده کردم حالا برای یکی از دوستانم پست میزارم. ممنون میشم نظرتون رو بگید.

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی = -
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی = مترجمی زبان انگلیسی, شهید چمران اهواز, 14.76
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی = مدیریت بازرگانی,پیام نور قشم, 14
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها :100 (W=25,S=25,R=25,L=25)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : 315(V:155,Q:160,W:4)
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: -
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده : -
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : DBA,MArketing
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت آمریکا بعدش اروپا (هلند, آلمان, ترکیه, سوییس)
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...) : سابقه کار 2 سال در شرکتهای بزرگی رو مرتبط با رشته داره(Project manager, Project assistant, expert of planning and think thank)
    10- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...) : می خوام ببینم شانس واسه فاند کامل چقدره ؟ و کجا ؟ به زبان آلمانی هم تسلط نسبی داره.

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi94 نمایش پست ها
    با سلام , من قبلا از نظراتتون برای خوودم استفاده کردم حالا برای یکی از دوستانم پست میزارم. ممنون میشم نظرتون رو بگید.

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی = -
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی = مترجمی زبان انگلیسی, شهید چمران اهواز, 14.76
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی = مدیریت بازرگانی,پیام نور قشم, 14
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها :100 (W=25,S=25,R=25,L=25)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : 315(V:155,Q:160,W:4)
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: -
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده : -
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : DBA,MArketing
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت آمریکا بعدش اروپا (هلند, آلمان, ترکیه, سوییس)
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...) : سابقه کار 2 سال در شرکتهای بزرگی رو مرتبط با رشته داره(Project manager, Project assistant, expert of planning and think thank)
    10- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...) : می خوام ببینم شانس واسه فاند کامل چقدره ؟ و کجا ؟ به زبان آلمانی هم تسلط نسبی داره.
    نمره GRE شما رو که من به GMAT تندیل کردم شد 610 ، 610 خیلی نمره خوبی نیست و این نقطه ضعف شماست.
    من دو سال پیش برای منهیم - کانستنز و برلین (همه تو آلمان) + مونیخ، لوزان و ژنو (سویس) برای دکتری فاینانس اپلای کردم (من اون موقع فوق لیسانس فاینانس داشتم و معدلمم خیلی خوب بود) نمره جیمتمم اشتباه نکنم 600 یا 590 بود ، به هر جهت همه ریجکتم کردن. به نظرم جیمتتون رو باید بیارین بالای 650. آمریکا شانستون رو میدونم خیلی خیلی از اروپا کمتره. ترکیه شاید بهترین آپشن شما باشه.
    جدول تبدیل نمره دوتا آزمون:
    https://www.ets.org/gre/institutions...omparison_tool
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط meli85 نمایش پست ها
    دوستان پلیز کمک کنید
    من شرایطم اینه
    لیسانس :صنایع خواجه 15.26
    فوق : ام بی ای امیرکبیر 18.04
    آیلتس:6.5
    جی مت (فرض کنید 650 )
    1-تجربه دیرتی برتر کنفرانس داخلی
    5 سال سابقه کار در تیم مدیریت پروژ ه نیروگاه - pmp -گواهینامه حرفه ای مدیریت پروژه از امریکا هم دارم
    تز نداشم که الان بگردم بر اساس اون دنبال فیلد مشرک با استاد بگردم و این گرایش مدیریت پروژه هم کلا دکتراش آن لاین هست همه جا و واقعا چیزیشتری از توش درنمیاد
    حالا اصلا نمی دونم کلا تو چه رنکی میتونم پذیرش بگیرم همشون میگن اپلای کن ما بررسی می کنیم
    گرایش استراتژی با HR
    ممنون اگه جواببدن ... له شدم انقدر دنبال دشگاه گشتم
    سلام دوست عزیز .. با توجه به اینکه صنایع خوندین به نظرم برای دکتری تو حوزه operations management، management science یا operations research اپلای کنید ... البته من منظورم آمریکا و کانادا هست .. معدلاتون خوبه و این پوئن مثبته و نداشتن مقاله هم پوئن منفی ... نمره آیلتستون مین خیلی از بیزینس اسکولهای آمریکا رو میاره هرچند نمره 7 خیلی بهتر هست البته کانادا همه بیزینس اسکولهاش 7 آیلتس میخوان ... نمره جیمت رو حتما بالای 650 بیارید که با خیال راحت اپلای کنید، در ضمن به نظرم خیلی ارتباط با استاد تو اپلای برای بیزینس مخصوصا در آمریکا مهم نیست و نمرات جیمت و زبان و معدل و بعد مقاله مهمه ... من حیث المجموع به نظرم اصلا دوروبر HR و استراتژی نرین چون معمولا تو این رشته ها native ها رو میگیرن تا اینترنشنال ... با این اوصاف و فرض داشتن نمره بالای 650 جیمت شانس پذیرش 50 تا 100 رو در آمریکا دارین و حتی ممکنه زیر 50 هم پذیرش بگیرین ... برای فهمیدن رنک بیزینس اسکولهای آمریکا هم به USNEWS مرجعه کنید ...

در مورد استرالیا و اروپا هم مقاله خیلی مهمه که شما ندارین و این شانس پذیرشتون رو کم میکنه. در ضمن پروسه پذیرش تو اروپا و استرالیا هم اصلا معلوم نیست چطوره و به نظرم خیلی غیراستاندارد و بیخوده ...

نتیجه: برای خوندن دکتری و فوق لیسانس در حوزه بیزییس و مدیریت فقط و فقط آمریکای شمالی و مخصوصا آمریکا ... مهد علوم مدیریت و بیزینس آمریکاست و هیچ جای دیگه مثل اونجا شما نمیتونین تو این حوزه آدم توانمندی بشین ... به نظرم من به جز چند بیزینس اسکول اروپا مثل INSEAD، HEC، London Business School و Manchester Business School که در سطح بهترین های آمریکا هستند بقیه بیزینس اسکولهای اروپا و استرالیا در حد 100 تای اول آمریکا هم نیستند ...
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member

با سلام به همه دوستان

من دانشجو ترم آخر رشته IT هستم . معدل کارشناسیم زیاد جالب نیست 14.5 و می خوام برای مستر اپلای کنم. البته مستر می خوام تو یکی از شاخه های مدیریتی بگیرم و البته فول فاندینگ برام مهمه.
    وضعیت زبانم خوبه ولی هنوز امتحانی ندادم که بخوام نمره قطعی ای بگم.
    سوالام اینان:
    اول اینکه اصلا امکان گرفتن پذیرش ، علی الخصوص در دانشگاه های آمریکا وجود داره؟
    دوم اینکه در چه رشته های مدیریتی با توجه به مدرک کارشناسیم، امکان پذیرش قوی تره؟

جلو جلو خیلی مرسی از راهنماییتون ...

ApplyAbroad Hero

Post پاسخ : فاند برای رشتهٔ مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط Rockchick نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان

من دانشجو ترم آخر رشته IT هستم . معدل کارشناسیم زیاد جالب نیست 14.5 و می خوام برای مستر اپلای کنم. البته مستر می خوام تو یکی از شاخه های مدیریتی بگیرم و البته فول فاندینگ برام مهمه.
    وضعیت زبانم خوبه ولی هنوز امتحانی ندادم که بخوام نمره قطعی ای بگم.
    سوالام اینان:
    اول اینکه اصلا امکان گرفتن پذیرش ، علی الخصوص در دانشگاه های آمریکا وجود داره؟
    دوم اینکه در چه رشته های مدیریتی با توجه به مدرک کارشناسیم، امکان پذیرش قوی تره؟

جلو جلو خیلی مرسی از راهنماییتون ...
    - امکان پذیرش که هست. اما برای فوق لیسانس احتمال گرفتن و میزان فاند پایینه.
    - با توجه به گرایش شما گرایش MIS و نظایر اون که یک جورایی بین رشته ای (مدیریت و IT) هست، مناسبه.
    inactive account

Junior Member

سلام. بعد از گرفتن پذیرش با فاند کامل برای ادامه تحصیل در دوره دکترا، آیا این فاند بصورت ماهیانه به حساب دانشجو واریز میشه؟ در صورتی که جواب این سوال مثبت هستش آیا در سه ماه تابستان هم پولی به حساب دانشجو واریز میشه یا خیر؟ بعبارت دیگه فاند 12 ماه سال به دانشجو تعلق می گیره یا فقط 9 ماه؟ ممنون که پاسخ می دید.

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط aanitaa نمایش پست ها
    سلام. بعد از گرفتن پذیرش با فاند کامل برای ادامه تحصیل در دوره دکترا، آیا این فاند بصورت ماهیانه به حساب دانشجو واریز میشه؟ در صورتی که جواب این سوال مثبت هستش آیا در سه ماه تابستان هم پولی به حساب دانشجو واریز میشه یا خیر؟ بعبارت دیگه فاند 12 ماه سال به دانشجو تعلق می گیره یا فقط 9 ماه؟ ممنون که پاسخ می دید.
    معمولا در انتهای هر ترم فاند پرداخت میشه. 9 ماهه هست و به عبارت دیگه معمولا 3 ماه تابستون فاندی تعلق نمیگیره یا اینکه خود شخص باید پیگیر باشه تا از دانشگاه یه کاری تو تابستون بگیره که حقوق بهش بدن وگرنه فاند تنها 9 ماهه هست.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    .Business Information Systems - Ph.D

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    معمولا در انتهای هر ترم فاند پرداخت میشه. 9 ماهه هست و به عبارت دیگه معمولا 3 ماه تابستون فاندی تعلق نمیگیره یا اینکه خود شخص باید پیگیر باشه تا از دانشگاه یه کاری تو تابستون بگیره که حقوق بهش بدن وگرنه فاند تنها 9 ماهه هست.
    بر خلاف نظر دوست عزیز کاوه، باید بگم در بیش از 10 موردی که من اطلاع دارم، فاند بصورت ماهیانه پرداخت میشه و در طول تابستان هم در اکثریت قریب به اتفاق موارد حقوق تعلق میگیره، البته شاید کمتر از 9 ماه دیگه (مثلا 70%). به طور کلی مجموع حقوق 9+3 ماه شما برابر با مقداری هست که در نامه پذیرش شما به عنوان حقوق سالیانه ذکر شده. البته طبیعی هست که مالیات هم از اون مقدار کم میشه.
    پیروز باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)