صفحه 28 از 41 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 401

موضوع: فاند برای رشتهٔ مدیریت

Junior Member Aileen123 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

پیش فرض پاسخ : فاند برای رشتهٔ مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    من میگم، شما برید آلمان یه فوق از یکی از دانشگاههاش بگیرید. اونم نه mba
    فاند نداره ولی رایگانه تحصیل و هزینه زندگی تو حالت نرمال تو آلمان برای یه نفر 450 کافی هستش.
    نیاز به یک آیلتسم دارید. این بهترین راه برای شما از نظر بندست.

راه دوم، برید تافل و جیمت , GRE بدید. که خودش چنید ماه زمان میبره! خیلی زیادم باید وقت بزارید. خیلیم باید پول بدید و دردسره فراوان و آخرشم به سختی یه نمره معمولی رو به خوب میشه گرفت. این همه هزینه ی زمان و نقدی شاید بشه بالای 1200 یورو که میشه هزینه چنید ماه زندگی درالمان.
    چطور؟ شما حداقل سه باز باید جی ار ای بدید، یکی دوبارم باید تافل/ایلتس بدید، هزینه کلاسم احتمالا شما بدید، جنیدن ماهم سرکار نمیرید و خونه نشستید، زمانم داره میره. احتمال نتیجه راضی کننده هم برای شما یه مقدار پایینه.
    همه این هزینه ها رو بذارید کنار هم.
    شما میخاید یه فوق تقریبا دوساله (و حتی کمتر!) به انگلیسی بگیرید. یه دانشگاه معمولی با رنک 500 تو آلمان با شهرهای معمولی و 200 هزار نفری، و سیستم سوسیالیستی آلمان، یه فوق انگلیسی رو ارائه میکنه.
    با توجه به کیس شما، اینکه مقاله انگلیسی دارید، حتی احتمال داره اون وسطا بهتون جایزه های کوچیکم بدن یا کارم پیدا کنید.
    بنابراین به نظر بنده، mba رو بیخیال شید.
    یه فوق انگلیسی تو آلمان با دردسر و هزینه بسیار بسیار کم راه حل شماست.
    منتها یه آیلتس 6 لازم دارید. بعلاوه 9000 یورو که توش هزینه پاسپورت و ترجمه مدرک هم میتونه جا شه! این 9000 تا برای کل دوسال تحصیل تو آلمان کافیه تقریبا. همونطوری که گفتم اگه زرنگی کنید که شدنیم هست، اونجا سه چهار ماهم کار کنید و جایزه های کویچکم بگیرید حله.
    آِیندشم خوبه برای دکتری یا رفتن به لندن.
    این نظر بندست.
    با حرفتون که باید زمان زیاد بزاریم واسه آزمون ها کاملا موافقم!

Junior Member

سلام وعرض ادب
    بنده در رشته کارافرینی گرایش کشاورزی دانشگاه تهران فارغ التحصیل شدم و هم اکنون بدنبال فاند این رشته برای phd هستم جایی هست که بمن معرفی بفرمایید؟
    با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    business administration

سلام من در حال حاضر دانشجوی مدیریت بازرگانی هستم (‌ کارشناسی ) میخوام در حال حاضرم ترم ۴ هستم معدلم هم تقریبا خوبه ( ۱۷.۵۴ ) تصمیمم اینه که ارشد رو توی امریکا ( اولویت اول )‌ یا اروپا بخونم و بعدش هم وارد بازار کار بشم
    یعنی نمیخوام برای phd اقدام کنم الان کودوم گرایش ها بازار کار خوبی دارن (‌ به جز mba ) و فاند گرفتن توشون راحت تره ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام.دوستان من توی فروم راجع به اپلای برای "کارشناسی" مدیریت مطلبی پیدا نکردم.میشه بگین ایا بورس هم داره اگر ایلتس و معدل خوب داشته باشیم؟و اگر اره بیشتر چه کشور هایی؟

Junior Member

سلام

با توجه به حدس من و نظرات برخی از دوستان مبلغ 17 هزار دلار برای یک سال زندگی معمولی یک نفر در شهرهایی مثل تورنتو و مونترال ممکنه کم باشه یا حداکثر اینکه حداکثر لب به لب کافی باشه. اگر حدسم در مورد کم بودن این مبلغ درست باشه، چیزی که برام عجیبه این هستش که دانشجوهای دکتری در تعداد زیادی از بیزینس اسکول های کانادا چطوری با این مبلغ زندگی می کنند؟

ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط humish نمایش پست ها
    سلام

با توجه به حدس من و نظرات برخی از دوستان مبلغ 17 هزار دلار برای یک سال زندگی معمولی یک نفر در شهرهایی مثل تورنتو و مونترال ممکنه کم باشه یا حداکثر اینکه حداکثر لب به لب کافی باشه. اگر حدسم در مورد کم بودن این مبلغ درست باشه، چیزی که برام عجیبه این هستش که دانشجوهای دکتری در تعداد زیادی از بیزینس اسکول های کانادا چطوری با این مبلغ زندگی می کنند؟

ممنون
    مبلغ 17000 تای خالص که توی مونترال چیز بسیار نادری هست، توی سایت بیزینس اسکولها یه چیزی رو می نویسند ولی عملا اون چیزی که اتفاق می افته خیلی کمتر از این حرفهاست، چون بخشی از شهریه و فی ویو میشه و بخشی رو دانشجو بده، هزینه بیمه دانشجویی سالیانه هم هست. دانشجوها معمولا راحت نمی تونند زندگی کنند. به طور کلی آمریکا خیلی به لحاظ فاند بهتر از کاناداست.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Junior Member

منظورتون اینه که 17 هزار دلار خالص کافی هستش برای زندگی در مونترال؟ به نظرم دانشگاه کونکوردیا این مبلغ رو داده.

به نظر شما چقدر برای زندگی معمولی یک نفر در مونترال لازمه؟

Senior Member

منظورتون اینه که 17 هزار دلار خالص کافی هستش برای زندگی در مونترال؟ به نظرم دانشگاه کونکوردیا این مبلغ رو داده.

به نظر شما چقدر برای زندگی معمولی یک نفر در مونترال لازمه؟
    17000 تا بد نیست ولی برای کنکوردیا وقتی این مبلغ داده میشه بخشی از شهریه و فی و بیمه دانشجویی که باید پرداخت بشه رو باید کم کنید میرسه به دور و بر 12000 تا یا نهایتا 13000 دلار.
    جوابی نمیشه داد که چه مبلغی کافی هست، با مبلغ 12000 تا هم میشه زندگی کرد ولی با هزار جور حساب کتاب کردن و قناعت کردن. به طور کلی دانشگاه های کانادایی خوب فاند نمیدن، و اینکه شهریه و فی و بیمه رو کامل ویو نمی کنند هم شرایط رو بدتر می کنه. کیفیت زندگی دانشجویی دانشجوهای دکتری مدیریت توی آمریکا حتی توی شهرهای کوچیکش به خاطر فاند بهتر خیلی بیشتره.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Junior Member

ممنون از جوابتون. موافقم که آمریکا بهتره و اواویت اول خیلی هاست.

ممنون از جوابتون. موافقم که آمریکا بهتره و اواویت اول خیلی هاست.
    من خودم دو ساله مونترالم دکترا کنکوردیا بیزینس
    فاندم حدود ۱۵ تاس شهریه هم ویو شده
    بیمه چون پی آرم حدود ۴۰۰ تا میدم سالی
    متاهل هم هستم
    ی خونه گرفتم بیست مین تا داون تاون
    ی خوابه
    ۷۰۰ تا ماهی
    ۵۰ اینترنت
    ۵۰ موبایل
    ۲۰ برق
    ۶۰۰ گروسری و اینا
    با ۱۵۰۰۰ تا سالانه میشه زندگی کرد ولی با رفاهنصف تهرانمون!
    ولی میرزه
    چند سال بیشتر نیست و زود میگذره
    موفق باشین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)