صفحه 3 از 41 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 401

موضوع: فاند برای رشتهٔ مدیریت

پیش فرض پاسخ : فاند برای رشتهٔ مدیریت

در بیزینس اسکول ها فاندی که میدهند مثل TA و RA است یا فرق میکند؟ اصلا TA و RA در بیزینس اسکول ها وجود دارد؟

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط bernasha نمایش پست ها
    در بیزینس اسکول ها فاندی که میدهند مثل TA و RA است یا فرق میکند؟ اصلا TA و RA در بیزینس اسکول ها وجود دارد؟
    بله وجود داره، اما همونجوری که قبلا هم گفتم دانشجوهای دکتری معمولا شرایط گرفتنشو دارن

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من لیسانس فیزیک از دانشگاه دولتی تبریز با معدل 12.5 و فوق لیسانس مدیریت از همین دانشگاه با معدل 17.5 و زبانم خوبه و می تونم نمره ی خوبی بیارم و می خواستم برای PHD مدیریت با بورس کامل برای آمریکا اقدام کنم ممنون طاها جان که اینجا رو برام شناساندی طاها جان تو پست های قبلی گفتی مثل که برای دکترای مدیریت خود دانشگاه فاند در نظر می گیره درسته ؟ آیا فول فاند هست یا نه ؟ من می خواستم برا دکترای مارکتینگ ویا فاینانس پذیرش بگیرم به نظرتون چکار کنم تا راحتتر بتونم پذیرش بگیرم و اینکه با نمره ی جی مت و تافل ( حدودای 650 و 100 ) و با شرایطی که دارم برای دانشگاههای زیر 200 شانسی دارم ؟ ممنون می شم منو راهنمایی بفرمایید

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed85644 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من لیسانس فیزیک از دانشگاه دولتی تبریز با معدل 12.5 و فوق لیسانس مدیریت از همین دانشگاه با معدل 17.5 و زبانم خوبه و می تونم نمره ی خوبی بیارم و می خواستم برای PHD مدیریت با بورس کامل برای آمریکا اقدام کنم ممنون طاها جان که اینجا رو برام شناساندی طاها جان تو پست های قبلی گفتی مثل که برای دکترای مدیریت خود دانشگاه فاند در نظر می گیره درسته ؟ آیا فول فاند هست یا نه ؟ من می خواستم برا دکترای مارکتینگ ویا فاینانس پذیرش بگیرم به نظرتون چکار کنم تا راحتتر بتونم پذیرش بگیرم و اینکه با نمره ی جی مت و تافل ( حدودای 650 و 100 ) و با شرایطی که دارم برای دانشگاههای زیر 200 شانسی دارم ؟ ممنون می شم منو راهنمایی بفرمایید
    امریکا معمولا پول tuition حساب میشه و مبلغی به عنوان stipend پرداخت میشه و معمولا کفایت هم میکنه. کانادا هم با وامهایی که به اینترنشنالها میدن اکثرا فول فاند هستن. واسه نمره جی مت و معدل اینها من لینک یه سایت رو میذارم اینجا که لیست دانشگاههای AACSB رو داره و اگر روی دایره قرمز جلوی اسم هر دانشگاه کلیک کنی می تونی اوریج جی مت ورودیهای phd شونو ببینی و می تونی یه براورد از شانس خودت داشته باشی:
    https://www.aacsb.net/eweb/DynamicPa...7-0A92E98DF5C6

Junior Member

طاها جان اون سایتی که گفتی باز نمی کنه می شه یه بار دیگه لینکشو بذاری مرسی

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed85644 نمایش پست ها
    طاها جان اون سایتی که گفتی باز نمی کنه می شه یه بار دیگه لینکشو بذاری مرسی

https://www.aacsb.net/eweb/DynamicPa...7-0A92E98DF5C6

اگه باز نشد aacsb.net رو امتحان کن بعد از نوار بالای سایت، accrediton/accredited institution و از وسط صفخه accredited business schools رو انتخاب کن

مقدار فاند به رتبه دانشگاه هم ربط داره در بیزینس اسکول ها؟ یعنی فقط از دانشگاه های عالی آمریکا میشه توقع فول فان شدن رو داشت؟ مثلا دانشگاه های 1 تا 100 آمریکا احتمال فول فاند شدن از آنها نسبت به دانشگاه های 100 تا 200 آمریکا بیشتره یا نه از یک دانشگاه 100 تا 200 هم میتوان فول فاند شد؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه

اصولا فول فاندینگ خیلی به رنک دانشگاه ربطی نداره و منابع مالی بیشتر منجر به کوچکتر یا بزرگتر شدن برنامه میشه. برای محاسبه فول فاند، این مبلغ به هزینه های زندگی در شهر خاص و هزینه دانشگاه بستگی داره و هر دانشگاهی این هزینه رو محاسبه و مبلغ قابل پرداختشو اعلام میکنه. البته دانشگاههای معروفتر و خب پولدارتر stipend هاشون دست و دلبازانه تر هستش

Senior Member

فقط من اینو به حرف های طاها اضافه میکنم که خیلی هم به هزینه های دیگه ی دانشگاه.... تعداد رشته های دانشگاه ، تمرکز دانشگاه و از همشون مهم تر استان، شهر دانشگاه بستگی داره... یه سری دانشگاه ها به خاطر اینکه توی ایالت پولدار هستن یا شهر پولدار ، مایه دار تر هستن.....
    در کل باید توکلت بالا باشه ؛) :دی
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    financce

با معدل لیسانس ریاضی کاربردی 13.80 و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی 17.94 برای دکتری مدیریت بخوای فاند بگیری امیدی هست؟با توجه به رزومه پژوهشی خوب؟
    البته توکلمم بالاست!
    ویرایش توسط tahahavakhor : November 6th, 2010 در ساعت 07:46 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)