صفحه 32 از 41 نخستنخست ... 2223242526272829303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 401

موضوع: فاند برای رشتهٔ مدیریت

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

پیش فرض پاسخ : فاند برای رشتهٔ مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط Nasimmng نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخير
    من ليسانس فيزيك از دانشگاه رازي با معدل ١٣/٣٠ و فوق ليسانس مديريت بازرگاني گرايش مالي از دانشگاه آزاد تهران مركز با معدل ١٨/٠٩

يك مقاله داخلي از پايان نامه ام دارم
    زبانم خوب و در حد آيلتس٧ است
    من براي اپلاي دكتري مديريت چه كار بايد كنم؟
    اصلا شانس دارم؟
    سلام،
    اول یه آزمون زبان بدین. دوم دو راه دارین. یا جی آر ای بدین و بالای 320 بگیرین ترجیحا و برای دانشگاه هایی که جی آر ای می خوان اقدام کنین یا مقاله بنویسین و توی ژورنال های معتبر چاپ کنین و برای استرالیا و بعضی کشورهای دیگه اقدام کنین. ولی اینو بدونین که چون گرایشتون مالی هست باید کوانت رو خیلی بالا بگیرین.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع، صنعتی شریف

با سلام
    من کارشناسی و ارشد مهندسی صنایع از شریف دارم کارشناسی معدل 14 و ارشد 15.7
    راستش زیاد به فکر اپلای نبوددم برا همین معدلم مهم نبود و به تازگی مهم شده که کلا یک هفته فرصت خوندن برا GRE داشتم و یک ماه برای تافل
    تافل 92 شدم و Q(169)V(144)W(2.5) GRE
    ولی برای GMAT دارم میخونم و فک میکنم نمره بالای 720 بگیرم.
    مقاله هم ندارم و 3 سال سابقه کار دارم
    قصدم اپلای در رشته MIS در مقطع ارشد یا دکترا هستش. لطفا راهنماییم کنید که برای گرفتن فول فاند کجاها بهتره اپلای کنم؟!

Junior Member

سلام دوستان. برای ادامه تحصیل در مقطع دکترای رشته ی مدیریت دولتی در آلمان میشه فاند گرفت؟ و چه مدارکی مورد نیاز است؟

Junior Member amir13721 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MKS666 نمایش پست ها
    با سلام
    من کارشناسی و ارشد مهندسی صنایع از شریف دارم کارشناسی معدل 14 و ارشد 15.7
    راستش زیاد به فکر اپلای نبوددم برا همین معدلم مهم نبود و به تازگی مهم شده که کلا یک هفته فرصت خوندن برا GRE داشتم و یک ماه برای تافل
    تافل 92 شدم و Q(169)V(144)W(2.5) GRE
    ولی برای GMAT دارم میخونم و فک میکنم نمره بالای 720 بگیرم.
    مقاله هم ندارم و 3 سال سابقه کار دارم
    قصدم اپلای در رشته MIS در مقطع ارشد یا دکترا هستش. لطفا راهنماییم کنید که برای گرفتن فول فاند کجاها بهتره اپلای کنم؟!
    برای فوق لیسانس بعید است جایی پیدا بشه که بتونید فول فاند بگیرید. مگر اینکه مستر تحقیفاتی باشه و یا بهتون TA به همراه TUITION WAIVER بدن که بتونه هزینه ها رو تا 70-80% پوشش بده.
    برای دکترا قضیه متفاوته. دانشگاه های تاپ معمولا فول فاند رو برای رشته دکترای در mis میدن...بهرحال mis جز business school هست و اینجا معمولا وضع مالی از دانشکده های دیگه بهتره. پیشنهاد میکنم رنکینگ دانشگاه ها طیق رشته mis رو پیدا کنید و تک تک رشته های دکترایmis هر دانشگاه رو بررسی کنید و وضعیت فاندشون رو ببینید.
    سعی کنید بجای فرستادن پیام خصوصی، با قرار دادن سوال هایتان در فروم به دیگران هم کمک کنید.
    The one that does not remember history is bound to live through it again

سلام من رشته لیسانسم مهندسی شیمی بوده معدل 14.26
    رسته ارشد:مدیریت منابع انسانی دانشگاه تهران معدل 18.51
    برای اروپا چه جوری برای دکترا اقدام کنم؟

Junior Member

با سلام
    دوستان همسر بنده ليسانس زبان فرانسه هستن با معدل 15/68 از دانشگاه دولتي اصفهان و فوق ليسانس مديريت بازرگاني از دانشگاه علوم و تحقيقات با معدل 19/50 آيا اين امكان هست براشون از دانشگاه هاي كانادا بتونن پذيرش با فاند بگيرن؟

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadb نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان همسر بنده ليسانس زبان فرانسه هستن با معدل 15/68 از دانشگاه دولتي اصفهان و فوق ليسانس مديريت بازرگاني از دانشگاه علوم و تحقيقات با معدل 19/50 آيا اين امكان هست براشون از دانشگاه هاي كانادا بتونن پذيرش با فاند بگيرن؟
    نمره جیمت دارن؟ چه مقطعی؟ چه گرایشی؟ شهر یا ایالت مشخصِ؟
    لینک امضاء من شاید نقطه شروع خوبی باشه ولی برای راهنمایی کردن دقیق تر باید جواب مثبت و دقیق برای تمام سوالهای بالا داشته باشین
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

سلام
    من لیسانس صنایع با معدل 15.40 از غیرانتفاعی و ارشد کسب و کار از پیام نور با معدل 16.7 دارم . اگه نمره زبانم خوب باشه کجا میتونم پذیرش بگیرم برا دکتری. با این وضعیت جایی هم فاند میدن ؟

Junior Member

سلام دوستان گرامی
    میخواستم بدونم فاند گرفتن برای دکترا برای کدوم رشته مدیریت راحتتر و احتمالش بیشتره؟(با سطح زبان و جی آر ای خوب)
    (بین مدیریت های بازرگانی و صنعتی و مدیریت IT اگه میشه بفرمایید)

یک سوال دیگه هم اینکه آیا دانشگاه ارشد هم تاثیر خاصی داره یا معدل مهمتره؟(با توجه به اینکه کارشناسی رشته مهندسی بودم و معدلم بسیار پایین بوده)
    با توجه به نزدیک شدن به انتخاب رشته کنکور ارشد اگه میشه لطفا جواب بدید که راحتتر بتونم تصمیم گیری کنم.
    ویرایش توسط esten : May 12th, 2018 در ساعت 05:06 PM

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز سوالتان خیلی خیلی کلی است. باید سوالتان را به یک شکلی مقید و محدود کنید. مثلا کدام کشور و چه دانشگاهی مد نظر شماست؟ سابقه تحصیلی شما کدام یک از این رشته هاست؟ و خیلی چیزهای دیگر. در مجموع ولی اگر بخواهیم به همان اندازه کلی سوال جواب بدهیم به نظرم همه در یک سطح مشکل هستند. برای رشته های بازرگانی - شاید و فقط شاید - فاند کمتر محتمل باشد - منظور کمتر نسبی است - چون رقابت بیشتری هست. موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط esten نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی
    میخواستم بدونم فاند گرفتن برای دکترا برای کدوم رشته مدیریت راحتتر و احتمالش بیشتره؟
    (بین مدیریت های بازرگانی و صنعتی و مدیریت IT اگه میشه بفرمایید)

یک سوال دیگه هم اینکه آیا دانشگاه ارشد هم تاثیر خاصی داره یا معدل مهمتره؟
    با توجه به نزدیک شدن به انتخاب رشته کنکور ارشد اگه میشه لطفا جواب بدید که راحتتر بتونم تصمیم گیری کنم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)