صفحه 5 از 41 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 401

موضوع: فاند برای رشتهٔ مدیریت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فاند برای رشتهٔ مدیریت

سلام لیسانس از اصفهان ارشد از دانشگاه تهران دارم باید چه کار کنم تو این کشورها فول فاند یا فاند بگیرم المان انگلستان؟؟؟؟؟؟تافل6 دوتا مدذک بیمن المملی 7 سال سابقه کار؟؟؟؟فقط المان و انگلیس میخوام باشم!!!!!

پیش فرض پاسخ : دانشگاههایی که به سادگی بورسیه برای رشته مدیریت می دهند؟

با سلام
    میشه راهنمایی کنید رزمه قوی واسه دکترا مدیریت پروژه چی باشه؟الان دانشجوی فوق هستم و اصلا مشکلی واسه زبان ندارم.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

سلام من رشته MBAخوندم در حال نوشتن پایانامه هستم معدلم در ارشد 18 شد و کارشناسی هم مدیریت بودم 17/63 بود مدارک زبان هم ندارم و اصلا نمیدونم واسه گرفتن پذیرش از دانشگاه دیگه چی میخوام و در مورد بورسم بی خبرم خواهش میکنم در مورد پذیرش در رشته مدیریت به من اطلاعات بدید کدام دانشگاه خوبه و چه چیزهای میخوام

Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط parmisv نمایش پست ها
    chera hichiki javab soal mano nemidehسلام من رشته MBAخوندم در حال نوشتن پایانامه هستم معدلم در ارشد 18 شد و کارشناسی هم مدیریت بودم 17/63 بود مدارک زبان هم ندارم و اصلا نمیدونم واسه گرفتن پذیرش از دانشگاه دیگه چی میخوام و در مورد بورسم بی خبرم خواهش میکنم در مورد پذیرش در رشته مدیریت به من اطلاعات بدید کدام دانشگاه خوبه و چه چیزهای میخوام
    1.اصلا نمیدونم واسه گرفتن پذیرش از دانشگاه دیگه چی میخوام

به قسمت Admission requirements در وب سایت دانشکده های بیزینس و مدیریت مراجعه کنید تا دقیقا پی ببرید به چی نیاز دارید.

2. کدام دانشگاه خوبه

خوب بودن دانشگاه به گرایش بستگی داره. وقتی گرایش تون مشخص شد می شه درباره دانشگاه های قوی صحبت کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

مرسی از جوابتون من MBA گرایش مارگتنیگ هستم

Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط parmisv نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون من MBA گرایش مارگتنیگ هستم
    خواهش می کنم. لینک زیر شامل 10 دانشگاه برتر در آمریکا برای MBA گرایش مارکتنیگ هست.

http://grad-schools.usnews.rankingsandreviews.com/best-graduate-schools/top-business-schools/marketing-rankings

Junior Member

سلام.من در امتحان بورس وزارت علوم شرکت کردم.میخواستم ببینم اگر نیازی به فاند نداشته باشم با معدل خوب در رشته mba از دانشگاه پلی تکنیک از کدام دانشگاه ها ی معتبر میتونم پذیرش بدون فاند بگیرم. ممنمون از راهنماییتون

Junior Member

سلام.من کارشناسی مهندسی شیمی خوندم.معدلم 13.ارشد هم مدیریت دولتی.معدلم 17.82.البته مال یک ترمم.میخوام مهر واسه اپلای اقدام کنم.gre:570-720.به نظرتون شانسی واسه فاند گرفتن دارم؟تو مدیریت یا شیمی؟

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

درود بر شما

لیسانس آموزش زبان دانشگاه سراسری ( شهرستان) معدل 16.76
    فوق لیسانس مدیریت آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی معدل 18.93 ( نمره پایان نامه 20)( فارغ التحصیل با رتبه اول و ممتاز)
    دانشجوی دکتری مدیریت آموزشی علامه در حال نوشتن تز معدل کل واحدها 18.5 ( رتبه پذیرش یک، ممتاز در گروه)
    2 مقاله داخلی ( علمی پژوهشی؛ علمی ترویجی) 4 مقاله همایش ( 3 تا داخلی یکی بین المللی برگزار شده در تهران)
    3 سال سابقه تدریس در دانشگاه علامه
    نمره ایلتس 6.5
    می خوام گرایش های رفتار سازمانی، روانشناسی سازمانی یا رهبری آموزشی و....( گرایش های مدیریت یا مدیریت آموزشی) در مقطع دکتری درخواست پذیرش کنم..

به نظرتون شانس گرفتن فاند ( کامل یا غیر کامل) از دانشگاههای کانادا رو دارم؟ در صورت داشتن اطلاعات، کدام دانشگاهها؟

از توجه و کمک شما بسیار سپاسگذارم

Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها
    درود بر شما

لیسانس آموزش زبان دانشگاه سراسری ( شهرستان) معدل 16.76
    فوق لیسانس مدیریت آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی معدل 18.93 ( نمره پایان نامه 20)( فارغ التحصیل با رتبه اول و ممتاز)
    دانشجوی دکتری مدیریت آموزشی علامه در حال نوشتن تز معدل کل واحدها 18.5 ( رتبه پذیرش یک، ممتاز در گروه)
    2 مقاله داخلی ( علمی پژوهشی؛ علمی ترویجی) 4 مقاله همایش ( 3 تا داخلی یکی بین المللی برگزار شده در تهران)
    3 سال سابقه تدریس در دانشگاه علامه
    نمره ایلتس 6.5
    می خوام گرایش های رفتار سازمانی، روانشناسی سازمانی یا رهبری آموزشی و....( گرایش های مدیریت یا مدیریت آموزشی) در مقطع دکتری درخواست پذیرش کنم..

به نظرتون شانس گرفتن فاند ( کامل یا غیر کامل) از دانشگاههای کانادا رو دارم؟ در صورت داشتن اطلاعات، کدام دانشگاهها؟

از توجه و کمک شما بسیار سپاسگذارم
    فکر کنم به شما قبلا هم گفتم که در دانشکده های مدیریت آمریکای شمالی، 99% موارد، یا با فاند پذیرش می گیرید و یا اصلا پذیرش نمی گیرید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)