صفحه 6 از 41 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 401

موضوع: فاند برای رشتهٔ مدیریت

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

پیش فرض پاسخ : فاند برای رشتهٔ مدیریت

شما سوال دیگری از بنده رو جواب داده بودید

چه خوب پس با جوابشون تکلیف آدم معلوم میشه

بسیار سپاسگذارم

Member newmilad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. Candidate, Business Intelligence, @SRBIAU

سلام من دانشجوی مدیریت IT هستم. زبانم خوبه (IELTS 7) ، یکسال هم اسپانیایی خوندم.
    لیسانسم مهندسی کامپیوتر - نرم افزاره با معدل 12/56.
    با دو تا از استادا می خوام دو تا مقاله رو آغاز کنم هر دو شون مدیر گروهن یکیشون فارق التحصیل روانشناسی از استنفورده و دیگری قبلن استاد هاروارد بوده و الان رئیس دانکشده مدیریت هم هست.
    این دو استاد به خاطر رزومه کاریم خیلی بهم اطمینان دارن و حاضرن توصیه نامه هم بهم بدن.
    به نظرتون تمرکزم رو رو چی بذارم از الان که موفق به گرفتن پذیرش Full Find از دانشگاههای بالای 50 آمریکا بشم.
    ممنونم پیشاپیش از توجهتون.
    «««You will never fail if you Don't GIVE UP»»»
    لطفا برای تشکر روی گزینه +/- که در کنار هر پست هست استفاده کنین تا پست های مهم در بین تشکرها گم نشن. زنده باد!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت گردشگری،دانشگاه علامه طباطبایی

سلام میشه منو راهنماییی کنید واسه ارشد مدیریت گردشگری کدوم کشور راحت تر بورسیه میده؟ببخشید من تازه واردم و خیلی هم بی تجربه لطفا منو راهنمایی کنید.

Junior Member

با سلام به دوستان . تو یه دوراهی گیر کردم که شدیدا نیاز به راهنمایی و اطلاعات شما دارم
    تا یک ماهه دیگه دوره لیسانس مکانیکم (گرایش سیالات) تموم میشه. امسال در کنکور ارشد شرکت نکردم ولی میخام برای سال بعد جدی بخونم
    بین خوندن ارشد مکانیک یا ارشد mba (البته در ایران) خیلی دو دلم. اون هم به این دلیل که:
    میدونم اگر MBA بخونم خیلی بهتر و راحت تر میتونم یه دانشگاه عالی در این زمینه در ایران قبول شم ولی هدفم ادامه تحصیل در مقطع دکترا در امریکا یا کاناداست ( با فاند کامل) و با توجه به این که خیلی از دوستان میگن که در این کشورها برای MBA فول فاند نمیدن واقعا موندم چی کار کنم و راهم رو چطور انتخاب کنم؟
    مکانیک رو ادامه بدم که سخت تره و من توش ضعیفتر هستم و لی برای دکترا احتمال فاند گرفتن بالاتر هست و یا MBA رو برای ارشد بخونم با احتمال کمتر رسیدن به هدفم( با توجه به اینکه مطمئنم تو رشته ای مثل MBA میتونم جز دانشجوهای تاپ باشم)
    خودم میدونم که جزییاتی مثل دانشگاه و معدل و وضعیت زبانم رو نگفتم . چون میخام یه دید کلی نسبت به این دو راه پیدا کنم. من الان نمیخام دانشگاه دکترامو پیدا کنم پس دوستان خوبم لطف کنن بیشتر در مورد شدن یا نشدن تحصیل دکترا ( مخصوصا در امریکا) با وضعیت من کمکم کنن .
    لطفا نظرتون رو در مورد سایر رشته هایی مدیریتی که میشه بهتر برای فاند گرفتن در دکترا روشون حساب کردو نیز بگین
    فقط لطفا توضیحاتتون رو کامل بگین چون بدجوری دو دلم

Junior Member

پیش فرض مقایسه احتمال گرفتن فاند برای دکترا بین مدیریت و مهندسی‌

اگه تنها هدفمون گرفتن فاند برای دکترا باشه، برای فوق مدیریت بخونیم یا مهندسی‌? احتمال گرفتن فاند و یا رقابت در کدوم بیشتره? اصلا اگه فوق رو مدیریت بخونیم دکترا مهندسی‌ می‌شه رفت یا بلعکس?
    ویرایش توسط katkay : January 4th, 2012 در ساعت 11:57 PM

Member

پیش فرض پاسخ : مقایسه احتمال گرفتن فاند برای دکترا بین مدیریت و مهندسی‌

صرف نظر از هدفتون وضع دانشکده های مدیریت ایران چندان جالب نیست،بهتره که اگه قصدتون دکترای مدیریته برین فوق صنایع بگیرید که با توجه به اینکه گرفتن فاند برای دکترا مدیریت کار خیلی سختی هست شانستون رو از این بابت کم نکنید(با فوق مدیریت تو ایران شانستون کم میشه) در ضمن بعید می دونم بشه با فوق مدیریت بشه دکترای مهندسی گرفت مگر اینکه یه فوق لیسانس مهندسی داشته باشید

Member

ای کاش مینوشتید به کدوم بیشتر علاقه دارید ولی خب این یه حقیقته که بهترین بچه های دانشگاه شریف هم خیلی سخت میتونن برای مدیریت پذیرش بگیرین(100% استثنا هم هست) اما اگه به مدیریت علاقه دارین برین فوق صنایع بخونید که وضعیت کیفیش خیلی خیلی از مدیریت بهتره و خب نزدیک ترین رشته مهندسی به مدیریت هم هست و بعد میتونید به فکر اپلای دکترای مدیریت هم باشید.
    اگر هم به فکر مکانیک هستید با یه رزومه متعادل میتونید به فکر دکترا باشید که خب البته نسبت به راه اول ساده تر هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط danialsolimany نمایش پست ها
    صرف نظر از هدفتون وضع دانشکده های مدیریت ایران چندان جالب نیست،بهتره که اگه قصدتون دکترای مدیریته برین فوق صنایع بگیرید که با توجه به اینکه گرفتن فاند برای دکترا مدیریت کار خیلی سختی هست شانستون رو از این بابت کم نکنید(با فوق مدیریت تو ایران شانستون کم میشه) در ضمن بعید می دونم بشه با فوق مدیریت بشه دکترای مهندسی گرفت مگر اینکه یه فوق لیسانس مهندسی داشته باشید
    اگه فوق رو مدیریت در خارجه کشور بخونیم چی‌؟ بازم شانس مهندسی‌ بیشتر از مدیریت؟ بعضی‌ دوستان در فروم‌ها گفتن اگه دکترا پذیرش مدیریت بگیری معمولا همراه با فاند هست ولی‌ مهندسی‌ خیر، این حرف رو تا چه حد قبول دارید؟

Member

فوق مدیریت تو یه دانشگاه متوسط خارجی میتونه انتخاب بهتری نسبت به مهندسی صنایع داخل باشه که در این صورت شانس برای دکترای مدیریت زیاد میشه ،در مورد حرف سایر دوستان قسمت اول با خطای کمی درسته ولی فراموش نکنید که پذیرش گرفتن خالیش هم کار سختیه ولی برای غالب رشته های مهندسی اگه دانشگاه رو با توجه به وضعیت خودتون،عاقلانه و منطقی انتخاب کنید به احتمال زیاد پذیرش می گیرید ولی کمک هزینه یا بورس کامل تا حدی به شانستون هم بستگی داره که رشته مدیریت تقریبا از این فضا دوره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط danialsolimany نمایش پست ها
    ای کاش مینوشتید به کدوم بیشتر علاقه دارید ولی خب این یه حقیقته که بهترین بچه های دانشگاه شریف هم خیلی سخت میتونن برای مدیریت پذیرش بگیرین(100% استثنا هم هست) اما اگه به مدیریت علاقه دارین برین فوق صنایع بخونید که وضعیت کیفیش خیلی خیلی از مدیریت بهتره و خب نزدیک ترین رشته مهندسی به مدیریت هم هست و بعد میتونید به فکر اپلای دکترای مدیریت هم باشید.
    اگر هم به فکر مکانیک هستید با یه رزومه متعادل میتونید به فکر دکترا باشید که خب البته نسبت به راه اول ساده تر هست
    دوست عزیز من خیلی به مکانیک علاقه داشتم و الان هم بدم نمیاد ازش ولی کم کم دارم ازش خسته میشم. فکر میکنم فوق رو برم تو مدیریت موفق تر باشم .قبولی فوق مدیریت رو که مطمئنم برای راحت تره و یه جای بهتر هم قبول میشم. ولی برای ادامه تحصیل در رده دکترا در کانادا و امریکا نمی دونم مثل مکانیک خوب هست یا نه. به قول شما با یه رزومه متعادل تو مکانیک میشه به فکر دکترا بود ولی مدیریت .......؟؟؟؟؟؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)