صفحه 8 از 41 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 401

موضوع: فاند برای رشتهٔ مدیریت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فاند برای رشتهٔ مدیریت

مي خواستم ببينم با شرايط زير چقدر شانس پذيرش با فاند واسه دكترا در همون گرايش ارشد يا مديريت اي تي يا گرايشهاي مشابه دارم
    كارشناسي ارشد technological entrepreneurshipاز دانشگاه تهران با معدل 18.53
    كارشناسي مهندسي كامپيوتر با معدل نزديك به 13 از دانشگاه صنعتي اصفهان
    1 مقاله ژورنال
    8 تا مقاله كنفرانس كه سه تاش بين المللي هست
    ايلس 6.5

در ضمن موضوع تز ارشدم امربوط به اي تي هست كه ازش در حال اماده كردن مقاله ژورنال هستم
    ممنون

Junior Member

سلام من کارشناسی معماری دارم با معدل 15 ارشد مدیریت پروژه وساخت بامعدل 15 هر 2 از غیر انتفاعی یک مقاله isi هم دارم باید نمره زبانم در چه حد باشه تا از دانشگاهی در امریکا و یا کانادا فول فاند بگیرم ایا لازمه بازم مقاله بدم؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط behradei نمایش پست ها
    سلام من کارشناسی معماری دارم با معدل 15 ارشد مدیریت پروژه وساخت بامعدل 15 هر 2 از غیر انتفاعی یک مقاله isi هم دارم باید نمره زبانم در چه حد باشه تا از دانشگاهی در امریکا و یا کانادا فول فاند بگیرم ایا لازمه بازم مقاله بدم؟
    ممنون
    برای چه مقطعی؟ ارشد یا دکترا؟ نمره زبان برای پذیرش مستر و دکترا مدیریت معمولا مینیمم حدود 90 تا 100 برای تافل و 6.5 تا 7 برای IELTS ه. جدای از این نمره GRE یا GMAT هم ممکنه لازم باشه. نمی دونم دقیقا ولی فکر می کنم رشته مورد نظر شما در Business School ها یا دانشکده های مدیریت ارائه نمیشه و در دانشکده های مهندسی یا سایر دانشکده های مرتبط احتمالا باید دنبالش باشید.
    inactive account

نقل قول نوشته اصلی توسط star79 نمایش پست ها
    مي خواستم ببينم با شرايط زير چقدر شانس پذيرش با فاند واسه دكترا در همون گرايش ارشد يا مديريت اي تي يا گرايشهاي مشابه دارم
    كارشناسي ارشد technological entrepreneurshipاز دانشگاه تهران با معدل 18.53
    كارشناسي مهندسي كامپيوتر با معدل نزديك به 13 از دانشگاه صنعتي اصفهان
    1 مقاله ژورنال
    8 تا مقاله كنفرانس كه سه تاش بين المللي هست
    ايلس 6.5

در ضمن موضوع تز ارشدم امربوط به اي تي هست كه ازش در حال اماده كردن مقاله ژورنال هستم
    ممنون
    سلام
    دوست عزیز حقیقت اینه که طبق تجربه خود من مخصوصا درباره business school ها کسی نمی تونه به شما بگه مثلا فلان درصد شانس دارید. به نظر و باز بر اساس تجربه یکی از مهمترین فاکتورها نمره GMAT هستش. من فکر می کنم که اگر یه نمره قابل قبول (حداقل 700) توی GMAT بگیری و خودت رو محدود به یکسری دانشگاهها (با رنکهای بالا) نکنی بتونی پذیرش بگیری. مخصوصا اینکه گرایش IT رقابت کمتری هم داره.
    موفق باشی
    Hey you, don't tell me there's no hope at all…..
    …..Don't give in without a fight

Junior Member

سلام اگه کسی اطلاعاتی در زمینه نحوه اقدام برای فول فاند مستر مدیریت توریسم دانشگاههای آمریکا داره ممنون میشم راهنماییم کنه

Junior Member

سلام
    کسی موسسه یا موسساتی مثل اراسموس میشناسه که فاند بدن بخصوص برای رشته مدیریت و مدیریت حمل و نقل

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezase1 نمایش پست ها
    سلام
    کسی موسسه یا موسساتی مثل اراسموس میشناسه که فاند بدن بخصوص برای رشته مدیریت و مدیریت حمل و نقل
    دوست عزیز مدیریت و مدیریت حمل ونقل دو مقوله کاملا جدا هستند در مورد مدیریت باید عرض کنم معمولا بیزینس اسکول ها در مقطع دکتری چیزی تحت عنوان فاند ندارند بلکه اسکولارشیپ (معمولا گارانتی شده 4 ساله) دارند رقم پرداخت هم بالاتر از مهندسی و بسته به رشته و دانشگاه متفاوت است

مدیریت حمل ونقل گرایش عمران است و فاند و بقیه کمک هزینه ها رو باید در قسمت رشته همران یا مهندسی دنبال کنید

البته همه این اطلاعات بیشتر برای امریکا صادق است
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member

سلام
    لطف میکنی یه مقدار راجع به اون موارد استثنائی واسه فاند راهنماییم کنی
    من واقعا میخوام برای مسترم فاند بگیرم حتی اگه هالف فاندم باشه خوبه رزومه ام هم بد نیست اما نمیدونم باید چه طور اقدام کنم
    و اون دانشگاههایی که راحت تر فاند میدن کجاهاست
    متشکرم

برای دانشگاه های رنک متوسط و پایین شانس متوسطی دارید...دلیلش هم نمره جی مت شما و رقابت فشرده در گرایش فایننس هست.
    Before the Dawn

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Managment-Business

باسلام .من لیسانس مدیریت بازرگانی هستم .چند ماه دیگه به برلین میپریم.میخواستم اونجا ارشد رشته خودم رو بخونم کسی میدونه تو برلین چه دانشگاهی در این رابطه وجود داره؟ ایا المانی باید بخونم.اگه اینطور هست حداقل چند ماهی باید معطل باشم؟ کسی هست که در برلین باشه ممکن هست کمکم کنین؟ ممنون.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)