صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26

موضوع: تجربیات و نتایج آزمون آیلتس در سنتر پروشات

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج آزمون آیلتس در سنتر پروشات

منم توی این مرکز آزمون دادم. اول اینکه از نظر این مرکز احترام پولی هست. یعنی تا قبل از آزمون خیلی محترمانه برخورد میکنن. آزمون که تموم شد نه جواب تلفن میدن نه درست حرف میزنن. اگه جواب تلفن هم بدن انگار ارث پدرشون رو خوردیم.
    در مورد نور سالنش هم بگم نور سالن هتل لاله افتضاحه باید شانس بیارید که زیر لوسترها مکان صندلی شما باشه و گرنه با برگه های کاهی قسمت ردینگ چشم درد میگیرید با این نور کم. در کل اگه میتونید برید ترکیه
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط daiana نمایش پست ها
    سلام...من در تاریخ 1397/07/01 امتحان اسپیکینگ دادم تو مرکز پروشات....همه چی خوب بود ...اگزمینر هم یه خانم بودن....من از ایشون راضی بودم...سوالا هم در بحش اول در مورد جایی که زندگی میکنم و موزیک و فیلم بود...کیو کارت در مورد یادگیری زبان دوم و قسمت سوم یه سری سوالات در مورد موضوع کیو کارت پرسید...من خودمو خیلی آماده کرده بودم ولی نمیدونم چرا هول شدم اون جوری که میحواستم جواب ندادم...کلا همه چی خوب بود...از خودم راضی نبودم..
    در تاریخ 1397/07/07 امتحان کتبی دادم...تو هتل لاله برگزار شد...همه چی خوب بود...ولی نور سالن زیاد خوب نبود...هدفون ها و مراقب ها خیلی خوب و محترمانه رفتار کردن و هر چی احتیاج داشتیم برامون میآوردن...امتحان هم خوب بود..فقط موقع لیسنینگ هول شدم سه تا سوال اول رو گم کردم ولی سریع خودمو رسوندم...امتحان در کل خوب بود....باید ببینیم چند میگیرم...امیدوارم اسپیکینگ خوب نمره بده...
    در کل من از این سنتر راضی بودم.
    سلام. به سلامتی نمراتتون اومد ؟
    توصیه میشه این مرکز ؟

سلام دوستان کسی هست اینجا پروشات آزمون داده باشه روز امتحان چه جوریه چک کردن پاسپورت و کارت ملی و این جور چیزا خیلی طول میکشه؟
    گفتن ساعت ۸-۸:۱۵ بیاین بعد ۹ آزمون شروع میشه
    تعداد متقاضیا چه طوره کمه زیاده؟
    در کل جو محل امتحان چه جوریه؟
    هم روز اسپیکینگ و هم رایتن

Junior Member

اسپیکینگ من دیروز بودم-خیلی محترم و مودب
    اصلا هم معطل نشدیم
    رایتینگ رو نمیدونم-ولی ما واسه ماک ایرسافام ساعت 8:20 رسیدیم-وقت کم اومد تا کیف و اینا رو تحویل بدیم-واقعا 8 باشیم بهتره

من ۲ فوریه امتحان دادم، ی هفته قبلش هم آزمون شفاهی بود.
    ممتحن من خانوم مریم نمیدونم چی بود. خیلی بد خلق بود اصلن فیدبک نمی داد، یکبارم نخندید و آدم استرس می گرفت، تند تند حرف می زد و همین موجب می شد که بیشتر دستپاچه بشم. کلا همه کسایی که با این خانوم امتحان داشتن ناراضی بودن، اما باقی ممتحن ها میگفتن خوب بوده.
    سر جلسه کتبی کیفیت مداد و پاک کن مضخرف بود، در حدی که من فک میکنم چند تا از پاسخ هام تو لسنینگ به خصوص تحت تاثیر این مساله باشه، چون اصلن پاک نمیکرد و ردش می موند. مثلن جواب یکی از سوال ها storm بود که من اول نوشتم storme (خدا واسه خواننده فرانسوی نسازه ) بعد پاک کردم ولی رد e موند. احتمال میدم تو اسکن افتاده و نمره کسر شده ازم.
    اگه رفتید سر جلسه ببرید با خودتون
    ب جز اون باقی چیزا به نظرم خوب بود

به هیچ وجه پروشات رو انتخاب نکنید
    اینا قبل از اینکه پول رو ازتون بگیرن اونقدر با احترام باهاتون حرف میزنن که فک میکنی در یکی از کشورهای روشنفکر زندگی میکنی. ولی وقتی پول رو دادی و ثبت نام کردی جواب تلفن نمیدن یا اگه بدن انگار ارث آقاشون رو خوردید
    مهمتر از همه اینکه توی همه مراکز چه خارجی چه داخلی اصلا آدم رو بازرسی بدنی نمیکنن و خیلی محترمانه میگن بفرمایید داخل ولی توی پروشات ازین استیکرهای بازرسی بدنی دارن و چپ و راست و ته و سرت رو بازرسی میکنن چه موقع اسپیکینگ و چه موقع امتحان. میدونید چرا؟؟؟ آخه واسه بیچاره ها کلاس داره که این دستگاه رو روی بدن داوطلب بکشن و خودشون رو پایبند به قوانینی که اصلا وجود خارجی نداره نشون بدن. من که نه توی ترکیه دیدم نه سایر مراکز.
    بهترین مرکز آیلتس در ایران موسسه تهران آیلتس هست. بقیه تازه به دوران رسیده هستن و هنوز مونده تا برخورد به داوطلب رو یاد بگیرن چه برسه برگزاری آزمون
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)