صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 57 , از مجموع 57

موضوع: انجمن دانشجویان پزشکی،دندانپزشکی و داروسازی چین از سال ۲۰۱۷ به بعد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انجمن دانشجویان پزشکی،دندانپزشکی و داروسازی چین

سلام
    منظور از آزمون ملی چیه؟
    وفتی انتقالی بگیری به داخل مگه بازم آزمون داره؟

پیش فرض پاسخ : انجمن دانشجویان پزشکی،دندانپزشکی و داروسازی چین

سلام . شما پذشکی میخونین تو چین؟ چنتا سوال داشتم ازتون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انجمن دانشجویان پزشکی،دندانپزشکی و داروسازی چین از سال ۲۰۱۷ به بعد.

دوستان من لیسانس مهندسی کامپیوتر دارم با معدل ۱۴ ! تابستون سال قبل پذیرش گرفتم برای مالزی و رفتم مالزی و متاسفانه خوردم به گرونی دلار و داستانهای دیگه ... همون موقع برای یه دانشگاه توی لهستان اپلای کردم و پذیرش گرفتم و شهریه یک سال رو واریز کردم و همه کارامو کردم و متاسفانه خوردم به نشست ورشو و کنفرانس ضد ایران در ورشو 😅 بنابراین سفارت ریجکتم کرد و اعتراض هم زدم و باز ریجکت شدم و دور اروپا رو خط کشیدم .
    اخیرا برای دانشگاه های چین اقدام کردم و فعلا از دو جا پذیرش رو گرفتم البته من میخواستم برای ترم بهار باشه که متاسفانه دیر شده بود و پذیرشم برای ‌پاییژ هست .
    اینارو گفتم که نگران معدل پایین و سن و سالتون نباشین من خودم ۳۲ سالمه ، دانشگاه های چین راحت تر جاهای دیگه پذیرش میدن و خیلی هم سریع جواب میدن و با توجه به روابط بین ایران و چین فکر میکنم راحت تر ویزا بدن .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انجمن دانشجویان پزشکی،دندانپزشکی و داروسازی چین از سال ۲۰۱۷ به بعد.

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah6789 نمایش پست ها
    دوستان من لیسانس مهندسی کامپیوتر دارم با معدل ۱۴ ! تابستون سال قبل پذیرش گرفتم برای مالزی و رفتم مالزی و متاسفانه خوردم به گرونی دلار و داستانهای دیگه ... همون موقع برای یه دانشگاه توی لهستان اپلای کردم و پذیرش گرفتم و شهریه یک سال رو واریز کردم و همه کارامو کردم و متاسفانه خوردم به نشست ورشو و کنفرانس ضد ایران در ورشو 😅 بنابراین سفارت ریجکتم کرد و اعتراض هم زدم و باز ریجکت شدم و دور اروپا رو خط کشیدم .
    اخیرا برای دانشگاه های چین اقدام کردم و فعلا از دو جا پذیرش رو گرفتم البته من میخواستم برای ترم بهار باشه که متاسفانه دیر شده بود و پذیرشم برای ‌پاییژ هست .
    اینارو گفتم که نگران معدل پایین و سن و سالتون نباشین من خودم ۳۲ سالمه ، دانشگاه های چین راحت تر جاهای دیگه پذیرش میدن و خیلی هم سریع جواب میدن و با توجه به روابط بین ایران و چین فکر میکنم راحت تر ویزا بدن .
    سلام ببخشید میشه راهنماییم کنید واسه کدوم دانشگاه های چین پذیرش گرفتید واسه دندانپزشکی؟

اطلاعی دارید دانشگاه ژنگژو واسه دندان خوبه یا نه؟

Heliflowww
    Guest

سلام کسی هست پزشکی بخونه چین راهنمایی میخوام ممنون میشم

Junior Member

سلام برای دندون پزشکی تو شانکهای کسی میتونه راهنماییم کنه
    اطلاعاتی مثل دانشگاه ها زبانشون شرایطشون و فاند هاشون رو میخوام
    ممنون

Junior Member

سلام
    كسي در مورد تخصص دندانپزشكي چين اطلاعات داره ؟ در مورد تاييد وزارت بهداشت
    مدت زمان تحصيل ؟

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)