صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 57

موضوع: انجمن دانشجویان پزشکی،دندانپزشکی و داروسازی چین از سال ۲۰۱۷ به بعد.

پیش فرض پاسخ : انجمن دانشجویان پزشکی،دندانپزشکی و داروسازی چین

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehast96 نمایش پست ها
    ممنون،میشه اسم یه دانشگاهی که کل. دوره انگلیسی ارائه میده یا دانشگاهی که چهارسال اول انگلیسی ارائه میده رو بگی؟
    من اطلاعات درمورد همه دانشگاه ها ندارم که زبان تحصیل چطوره. ولی یه اطلاعات به شما می دم که به درد می خوره. این اطلاعات درمورد رشته پزشکیه ولی در آخر یه نکته در مورد دندانپزشکی هم میگم که جواب سوال شما رو هم داده باشم.
    ببین، اولش باید واقعا باخودتان کنار بیاید که می خواید برگردید ایران و تایید ایران براتان مهمه یا نه. من فرض ر بر این میزارم که براتان مهمه.
    تو لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت ایران شاید 30،40 تا دانشگاه مورد تایید در چین هست. ولی با توجه به تحقیقات و اطلاعات خودم از دید من بین اینها فقط 12 تا ارزش رفتن دارن.
    به ترتیب اولویت، برای رشته های علوم پزشکی، این دانشگاه هایی که میگم اینها هستن (باز هم میگم، اینها فقط نظر شخص بنده هست)، هرچی دانشگاهی که پذیرش بگیرید تو این 12 تا بالاتر باشه کیفیت هم بالاتره قاعدتا. یک نکته دیگه هم اینکه من تو این لیست دانشگاه هایی رو که کامل به زبان چینی هستن رو نیاوردم:
    -----------------------------------------------------------
    1 - Fudan University
    2 - Sichuan University
    3 - Sun-Yat Sen University
    4 - Zhejiang University
    5 - CentralSouth University
    6 - Huazhong University of Science and Technology
    7 - Capital Medical University
    8 - Shandong University
    9 - Xi'an Jiaotong University
    10 - Jilin University
    11 - Wuhan University
    12 - Nanjing University
    حالا برای اینکه اطلاعات کلی راجب هرکدام از این دانشگاه ها مثل زبان تحصیل و طول تحصیل و شهریه و غیره بدست بیارید از 2 تا منبع میتانید استفاده کنید: 1- مستقیم سایت خود دانشگاه رو بررسی کنید و یا ایمیل بزنید. 2- از طریق سایت http://mbbs.cucas.edu.cn
    درمورد دندانپزشکی هم فعلا فقط 2 دانشگاه به زبان انگلیسی ارائه می دن که کامل هم انگلیسیه: Xian Jiaotong و Shandong
    موفق باشید.

Senior Member

سلام
    کدوم دانشگاه هست که شرط سن زیر 30 رو نداره برای پزشکی؟
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    تا اونجایی که من میدونم peking شرط سنی نداره منتهی مدرک زبان میخواد،شاید دانشگاه های دیگه هم باشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    تو پیام قبلی که نوشتم آدرس یه سایت دادم. تمام اطلاعات اونجا هست

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehast96 نمایش پست ها
    تا اونجایی که من میدونم peking شرط سنی نداره منتهی مدرک زبان میخواد،شاید دانشگاه های دیگه هم باشن.
    دانشگاه که نام بردید اصلا به انگلیسی دوره ای نداره . همون صفحه اول نوشته منظورتون از مدرک زبان چیه؟ زبان چینی؟

سلام
    دوستان من میخوام برای رشته فیزیوتراپی در مقطع لیسانس از چین پذیرش بگیرم
    کسی اطلاعاتی در مورد اینکه کدوم دانشگاه ها مورد تایید هستن و اینکه مدرک زبان می خوان یا خیر و ... اگه داره لطفا راهنمایی کنه

سلام به همه
    تصمیم دارم دندان پزشکی بخونم و انتقال به داخلش کنم. کسی میتونه راهنمایی کنه. بعضی از سایت های موسسات اعزام دانشجو گفتن که چین دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی میخواد بعضی ها اصلا اشاره ای نکردند. من دیپلم ریاضی فیزیک دارم و 27 سالم هست(کارشناسی ارشد عمران دارم) میخواستم بدونم امکانش هست که بتونم برای چین اقدام کنم و از دانشگاهی که مورد تایید وزارت بهداشت باشه پذیرش بگیرم (دنبال اینم حتما انتقالش بدم به داخل) ؟ از لحاظ انگلیسی هم نمره ایلتس آکادمیک 6.5 به زودی میگیرم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DreamSkyBoy نمایش پست ها
    سلام به همه
    تصمیم دارم دندان پزشکی بخونم و انتقال به داخلش کنم. کسی میتونه راهنمایی کنه. بعضی از سایت های موسسات اعزام دانشجو گفتن که چین دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی میخواد بعضی ها اصلا اشاره ای نکردند. من دیپلم ریاضی فیزیک دارم و 27 سالم هست(کارشناسی ارشد عمران دارم) میخواستم بدونم امکانش هست که بتونم برای چین اقدام کنم و از دانشگاهی که مورد تایید وزارت بهداشت باشه پذیرش بگیرم (دنبال اینم حتما انتقالش بدم به داخل) ؟ از لحاظ انگلیسی هم نمره ایلتس آکادمیک 6.5 به زودی میگیرم.
    برای امسال دیر اقدام کردید،ولی اگر قانون تا سال بعد تغییر نکنه ، امکانش هست بعله،من امسال از پزشکی دانشگاه jiao tong در شهر xian پذیرش گرفتم که تایید هست

پیش فرض پاسخ : انجمن دانشجویان پزشکی،دندانپزشکی و داروسازی چین از سال ۲۰۱۷ به بعد.

دوستان بهترین گزینه برای پرداخت شهریه و هزینه خوابگاه و غیره چیه؟ کلا از طریق چه راهی سالی 50 یا 60 تومن رو از اینجا به چین ببرم بهتره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rezarv نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من میخوام برای رشته فیزیوتراپی در مقطع لیسانس از چین پذیرش بگیرم
    کسی اطلاعاتی در مورد اینکه کدوم دانشگاه ها مورد تایید هستن و اینکه مدرک زبان می خوان یا خیر و ... اگه داره لطفا راهنمایی کنه
    فیزیوتراپی تا اونجایی که من دیدم به زبان انگلیسی نداره دانشگاه های چین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)