صفحه 15 از 16 نخستنخست ... 5678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 154

موضوع: تحصيل در اسلووني

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسلووني

سلام دوستان، من فوق مهندسی شیمی دارم و می خوام برای دکترا اپلای کنم. کسی میتونه کمکم کنه. باید مثل بقیه کشورها با سوپروایزر هماهنگ کنیم یا اینکه با دانشگاه مکاتبه کنیم؟ میشه اسم چند تا دانشگاه که مهندسی شیمی داره معرفی کنید.
    ممنونم

من با خوندن نظرات دوستان گیج شدم !!!!!! دانشگاه لوبیانا آیلتس میخواد من که باهاشون تماس گرفتم ازم آیلتس حداقل 6 را خواستند و میخوام برای این دانشگاه اپلای کنم ولی اکثر دوستان در این تاپیک میگند که کشور اسلوونی خوب نیست. حالا چیکارکنم ، اپلای کنم یا نه ؟؟؟؟؟؟

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط mojarad نمایش پست ها
    من با خوندن نظرات دوستان گیج شدم !!!!!! دانشگاه لوبیانا آیلتس میخواد من که باهاشون تماس گرفتم ازم آیلتس حداقل 6 را خواستند و میخوام برای این دانشگاه اپلای کنم ولی اکثر دوستان در این تاپیک میگند که کشور اسلوونی خوب نیست. حالا چیکارکنم ، اپلای کنم یا نه ؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز این‌ یه تصمیم کامل شخصیه و مربوط به خودتونه! هیچکس نمی تونه بگه مثلا اسلوونی خوبه و‌ یالا شما هم بیا! باید خودتون تصمیم نهایی رو بگیرید، ملاک اطلاعات هم سایت دانشگاه هاست همیشه. در ضمن اسم دانشگاه مد نظرتون رو در گوگل به انگلیسی سرچ کنید حتما نظرات دانشجو های اونجا رو بخونید و بعد تصمیم بگیرید

دانشگاه لوبیانا تو قسمت اپلای دانشگاهشون نوشته که باید اصل مدارکهاتو بعد از اینکه به صورت آنلاین اپلای کردی برامون پست کنی ... طبق تجربه ی یکی از دوستان در کشور نروژ میدونم که این کار اشتباست ... چی کار کنم ؟؟؟ بهشون ایمیل زدم ولی تا الان که جوابی بهم ندادند ... میشه کپی رنگی از مدارکام بگیرم و براشون بفرستم ؟؟؟

Junior Member

دوستان برای ویزای تحصیلی اسلوونی از سفارت کدوم کشور در ایران باید اقدام کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Jalal1358 نمایش پست ها
    دوستان برای ویزای تحصیلی اسلوونی از سفارت کدوم کشور در ایران باید اقدام کرد؟

من با سفیر ایران در اسلوونی که تماس گرفتم بهم گفت که باید بری آنکارا ولی دیروز یه پستی در جایی دیدم که کسی گفته بود باید برین سفارت اتریش در تهران ...

Junior Member

دوستان عزیز با توجه به اینکه گرفتن مدرک زبان اسلوونی در ایران مقدور نیست آیا امکان این هست که در مقطع فوق لیسانس به زبان اسلوونی پذیرش بگیرم بدون داشتن مدرک زبان اسلوونیایی ؟؟؟

سلام دوستان با توجه به لیست جدید وزارت بهداشت سوال داشتم
    دانشگاه های
    ljubljana
    maribor
    دندانپزشکی به انگلیسی دارن؟

پیش فرض سوال در مورد اسلوانی و ماریبر

با سلام به دوستان عزیز

قصد دارم برای یک فرصت مطالعاتی 3 ماهه به دانشگاه ماریبر برم. چند سوال دارم..

یک بچه 2.5 ساله دارم و با همسر و بچه ام میرم..هزینه زندگی برای 3 نفر در ماه چقدره؟

اجاره خونه چطوره؟

کسی از مهد کودکهای شهر خبر داره؟

از graz اتریش هر روز به ماریبر رفت و آمد کرد؟

Senior Member

سلام دوستان کسی تا حالا از اسلونی برای مقطع لیسانس ویزا گرفته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)