صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 26

موضوع: ویزای توریستی ژاپن

پیش فرض ویزای توریستی ژاپن

سلام. کسی در مورد گرفتن ویزای توریستی ژاپن تجربه ای داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی ژاپن

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    سلام. کسی در مورد گرفتن ویزای توریستی ژاپن تجربه ای داره؟
    این لینک سفارت رو دییدین؟

http://www.ir.emb-japan.go.jp/fa/visa/visa_type.html

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan_ur2 نمایش پست ها
    این لینک سفارت رو دییدین؟

http://www.ir.emb-japan.go.jp/fa/visa/visa_type.html
    بله دیدم. ولی می خواستم بدونم کسی تجربه ای اخیرا در رابطه با گرفتن این ویزا داره یا نه. چون یه نفر گفته بود بدون تور به هیچ وجه ویزا نمیدن ولی من نمی خوام با تور برم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering

من شهریور برای کنفرانس رفتم توکیو. اون خیلی راحت بود. یک هفته ای ویزا اومد! ولی توریستی رو اطلاعاتی ندارم. هرچند به نظر خودم مهمترین قضیه ای که اینا بهش گیر میدن اینه که بتونید متقاعدشون کنید که واقعا برای گردش میرید و به ایران بر میگردید. اگه بتونید مدارک محکمی برای این بیارید فکر نکنم مشکلی باشه. تلفنشونم جواب میدن میتونید زنگ بزنید بپرسید که فقط تور رو قبول دارن یا خودتونم میتونید اقدام کنید.

بله دیدم. ولی می خواستم بدونم کسی تجربه ای اخیرا در رابطه با گرفتن این ویزا داره یا نه. چون یه نفر گفته بود بدون تور به هیچ وجه ویزا نمیدن ولی من نمی خوام با تور برم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan_ur2 نمایش پست ها
    من شهریور برای کنفرانس رفتم توکیو. اون خیلی راحت بود. یک هفته ای ویزا اومد! ولی توریستی رو اطلاعاتی ندارم. هرچند به نظر خودم مهمترین قضیه ای که اینا بهش گیر میدن اینه که بتونید متقاعدشون کنید که واقعا برای گردش میرید و به ایران بر میگردید. اگه بتونید مدارک محکمی برای این بیارید فکر نکنم مشکلی باشه. تلفنشونم جواب میدن میتونید زنگ بزنید بپرسید که فقط تور رو قبول دارن یا خودتونم میتونید اقدام کنید.
    ممنون از اطلاعاتی که دادید. چقدر باید تو حساب پول باشه برای گرفتن ویزا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering

والا من اون موقع 10-15 میلیون گذاشتم، البته گفتم برای کنفرانس زیاد سخت نگرفتن چون دعوت نامه داشتم. ولی یکی از دوستام که اتفاقا برای یکی از سایتهای مسافرتی کار میکنه بهم میگفت توریستی حداقل باید 30-40 باشه! ولی من خودم دقیق نمیدونم

موفق باشین.
    ممنون از اطلاعاتی که دادید. چقدر باید تو حساب پول باشه برای گرفتن ویزا؟

Junior Member

ببخشید ایا دقیقا باید با همون پروازی که در موقع فرم ویزا برای میزبان مشخص میکنیم وارد بشیم و در هتلی که مشخص کنیم اقامت کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ehrg نمایش پست ها
    ببخشید ایا دقیقا باید با همون پروازی که در موقع فرم ویزا برای میزبان مشخص میکنیم وارد بشیم و در هتلی که مشخص کنیم اقامت کنیم؟
    فکر نمی کنم بعد از گرفتن ویزا کسی اینها رو چک کنه بخصوص هتل رو. شما شاید بری هتلی که گفتی ولی خوشت نیاد بخوای عوض کنی اینکه دلیل نمیشه. بلیط و ووچر برای این هست که نشون بدی برنامه سفر مشخص داری و هزینه کردی و مصمم هستی برگردی (بلیط برگشت داری) . درضمن برای من پیش اومده که برای ویزای توریستی کشور دیگری اقدام کرده بودم و بعد از گرفتن ویزا بلیط ارزون تر گیرم اومد و از آژانس هواپیمایی خواستم پرواز قبلی رو کنسل کنه و پرواز جدید رو برام بگیره. تازه بعد از اینکه رفتم اونجا دیدم دلم می خواد بیشتر بمونم (البته در بازه زمانی اعتبار ویزام) تاریخ پرواز برگشتم رو تغییر دادم.

سلام. اگر شرایط اقدام رو داشته باشید من میتونم جامع و کامل راهنمایی تون کنم .

نقل قول نوشته اصلی توسط samyar2016 نمایش پست ها
    سلام. اگر شرایط اقدام رو داشته باشید من میتونم جامع و کامل راهنمایی تون کنم .
    من شرایط کلی ویزا رو دارم ولی هیچ دعوتنمامه ای از ژاپن ندارم و هدفم یکهفته توریستی از توکیو هست

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)