صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26

موضوع: ویزای توریستی ژاپن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی ژاپن

سلام
    میخواهم برای ویزای توریستی انفرادی ژاپن به مدت سه هفته اقدام کنم،
    میتونم خودم اقدام کنم؟یا باید از طریق آژانس اقدام کنم، متاسفانه آژانسها هم فقط تور میفروشند ویزا رو تک نمیدن
    واسه تحویل مدارک به سفارت وقت قبلی نمیخواد؟ یعنی اول صبح برم دم سفارت مدارک رو تحویل بدم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan_ur2 نمایش پست ها
    من شهریور برای کنفرانس رفتم توکیو. اون خیلی راحت بود. یک هفته ای ویزا اومد! ولی توریستی رو اطلاعاتی ندارم. هرچند به نظر خودم مهمترین قضیه ای که اینا بهش گیر میدن اینه که بتونید متقاعدشون کنید که واقعا برای گردش میرید و به ایران بر میگردید. اگه بتونید مدارک محکمی برای این بیارید فکر نکنم مشکلی باشه. تلفنشونم جواب میدن میتونید زنگ بزنید بپرسید که فقط تور رو قبول دارن یا خودتونم میتونید اقدام کنید.
    سلام، یه سوال داشتم. من هم برای ویزای کنفرانسی میخوام اقدام کنم. توی سایت سفارت، بخش مدارک ویزای کنفرانسی، مورد آخر نوشته: نامه ماموریت متقاضی ویزا. شما برای این مورد چه چیزی تحویل سفارت دادین؟ و اینکه به جز ریز پرینت بانکی، ترجمه سند ملکی هم لازمه؟ و اینکه چند روزه ویزا میدن؟ آیا میشه برای یکی دو روز بیشتر از کنفرانس برای گشت داخل ژاپن موند؟ ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات انگلیسی

سلام دوستان. من در حال حاضر در استرالیا دانشجوی دکترا با اسکالرشیپ هستم. یک ورکشاپ آموزشی یک ماهه قراره شرکت کنم که تو دانشگاه توکیو برگزار می شه و از طرف دانشگاه هاروارده. درواقع من به نمایندگی از دانشگاه خودمو که تو استرالیاست قراره تو این ورکشاپ شرکت کنم. و تمام هزینه های سفر منو دانشگاه می ده. من نامه دعوت به ورکشاپ رو از دانشگاه هاروارد دارم اما دانشگاه هاروارد گفته باید ویزای توریستی بگیریم. دانشگاه خودمو تو استرالیا اما گفته مدارک لازم برای رفتن به این ورکشاپ رو بهم می ده. با این اوصاف کسی می دونه من باید برای چه ویزایی اقدام کنم و چه مدارکی لازم دارم؟ پیشاپیش ممنون میشم از کمکتون.

Junior Member

سلام دوستان. اگر کسی تا به حال برای ویزای کنفرانس ژاپن اقدام کرده و موفق به دریافت ویزا شده خیلی ممنون میشیم که مدارک موردنیاز رو شرح بده و مراحل رو بگه. ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_82 نمایش پست ها
    سلام دوستان. اگر کسی تا به حال برای ویزای کنفرانس ژاپن اقدام کرده و موفق به دریافت ویزا شده خیلی ممنون میشیم که مدارک موردنیاز رو شرح بده و مراحل رو بگه. ممنون.
    سلام. من دو سال پیش برای کنفرانس ویزا گرفتم. مدارکش همونایی هست که تو سایت نوشته. از دانشگاه یه گواهی اشتغال به تحصیلم بگیرید باید. در ضمن اگه مدارکتون کامل نباشه اصلا ازتون نمیگیرن مدارک رو. پس همه چی رو آماده کنید. دعوتنامه از کنفرانس هم مهمه. اگه همه چی اماده باشه، یه هفته ای ویزاتون رو میدن. در ضمن اگه تهران نیستین لازم نیست خودتون برید. من مدارک رو فرستادم دوستم برد سفارت. البته اگه الان عوض نشده باشه.

Junior Member

سلام والا اینظور که از دوستم شنیدم ایشون تونست اردیبهشت ۹۷ با سه شبنگن که اخریش مولتی ششماهه از هلند بود و ویزاییه استرالیا . ویزاییه توریستی ژاپن رو بگیره بعد از یک هفته مبلغ ویزا رو هم تا اون شخص ویزا نشه نمی گیرن الان ۸۹۰۰۰ تومان هستش. ترجمه ها باید به تایید دادگشتری برسه.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)