صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 26

موضوع: ویزای توریستی ژاپن

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی ژاپن

نقل قول نوشته اصلی توسط samyar2016 نمایش پست ها
    سلام. اگر شرایط اقدام رو داشته باشید من میتونم جامع و کامل راهنمایی تون کنم .
    منظور از شرایط اقدام دقیقا چیه؟

Junior Member

سلام؛
    توی وبسایت سفارت ننوشته که چه مبلغی باید داخل حساب بانکی باشه یا اصلاً چک میکنن یا خیر، این که شما داخل حساب پول ریختید محض احتیاط بودش یا اینکه اطلاع داشتید؟
    از طرفی هم، ما یه خویشاوندی تو ژاپن داریم، یعنی میتونیم برای ویزای توریستی هم اقدام کنیم ولی نمیخوام کار اضافی برای فامیل ایجاد بشه، دعوت نامه وقت گیره آیا؟ داشتن دعوت نامه چقدر بهتر میکنه کارای ویزا رو؟
    ممنون!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Psycho_ نمایش پست ها
    سلام؛
    توی وبسایت سفارت ننوشته که چه مبلغی باید داخل حساب بانکی باشه یا اصلاً چک میکنن یا خیر، این که شما داخل حساب پول ریختید محض احتیاط بودش یا اینکه اطلاع داشتید؟
    از طرفی هم، ما یه خویشاوندی تو ژاپن داریم، یعنی میتونیم برای ویزای توریستی هم اقدام کنیم ولی نمیخوام کار اضافی برای فامیل ایجاد بشه، دعوت نامه وقت گیره آیا؟ داشتن دعوت نامه چقدر بهتر میکنه کارای ویزا رو؟
    ممنون!
    مثل اكثر سفارتها گردش حساب و تمكن مالي رو ميخوان با تجربه من بيشتر روي گردش حساب اصرار دارن.مقدار خاضي ذكر نكرده ولي بالاي چهل مليون به نظر مناسب هست. در مورد دعوتنامه اطلاعي ندارم و ضروري هم نيست.اگر شرايط كاري و مالي شما مناسب باشه گرفتن وبزا كار سختي نيست

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

سلام؛
    ممنون!
    سلام

داشتن دعوت نامه یک نکته مثبت است ولی برای شخص فرستنده از لحاظ زمانی و مالی هزینه ایجاد می کند(چون ایشان باید اسپانسر شما باشد).

شما شخصی اقدام کنید و اگر از شما سوال شد بگویید انجا اقوام دارید.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Junior Member

سلام.
    مچکرم بابت پاسخ، منتها من دیر دیدم و الان شخص دعوت کننده دعوت نامه رو فرستاده، اما از اونجا که دانشجو هست طبیعتا نمیتونه هزینه اقامت مارو تامین کنه،
    ما قصد داریم خانوادگی سفر کنیم، و هزینه ها هم با من خواهد بود. داخل برگه ویزا تو صفحه دوم دوتا مورد هست یکی Inviter (دعوت کننده) و یکی Guarantor (ضامن) که انگار ضامن کسیه که هزینه سفر رو بر عهده خواهد داشت، و ضامن خود من خواهم بود یعنی؟ اینجا هم اطلاعات خودمو وارد کنم؟

Junior Member

سلام.
    مچکرم بابت پاسخ، منتها من دیر دیدم و الان شخص دعوت کننده دعوت نامه رو فرستاده، اما از اونجا که دانشجو هست طبیعتا نمیتونه هزینه اقامت مارو تامین کنه،
    ما قصد داریم خانوادگی سفر کنیم، و هزینه ها هم با من خواهد بود. داخل برگه ویزا تو صفحه دوم دوتا مورد هست یکی Inviter (دعوت کننده) و یکی Guarantor (ضامن) که انگار ضامن کسیه که هزینه سفر رو بر عهده خواهد داشت، و ضامن خود من خواهم بود یعنی؟ اینجا هم اطلاعات خودمو وارد کنم؟
    باید بنویسید که هزینه سفر رو خودتون میدید در ضمن یک برگه جداگانه رو هم به نام برنامه سفر رو پر کنید

Junior Member Behdad61 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineer

سلام.
    سلام دوست عزیز
    لطفا جواب ویزاتون رو هم اینجا بزارید که دیگران هم استفاده کنن راستش منم میخوام با همسرم برم ولی بدون تور .زنگ زدم سفارت گفتن نیازی نیست حتما با تور باشه شرایط رو بررسی میکنن و جواب میدن
    ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Behdad61 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    لطفا جواب ویزاتون رو هم اینجا بزارید که دیگران هم استفاده کنن راستش منم میخوام با همسرم برم ولی بدون تور .زنگ زدم سفارت گفتن نیازی نیست حتما با تور باشه شرایط رو بررسی میکنن و جواب میدن
    ممنون میشم
    سلام؛
    هرچند دیره اما تازه الان یادم افتاد که قرار بود اینجا نتیجه رو بگم. من آشنایی که داخل ژاپن دارم عمه ام هستند. داخل سفارت وقتی که میخواید اقدام کنید میپرسند که آیا آشنایی داخل ژاپن دارید یا نه، اگر جوابتون مثبت باشه تا حدی مجبورید که از طریق ویزای بازدید از اقوام اقدام کنید و دیگه نمیتونید توریستی اقدام کنید. ویزای بازدید از اقوام هم مدارک بیشتری میخواد به طبع، مثل کارت شهروندی/اقامت دعوت کننده و شغلش و همینطور مدرک برای ثابت کردن فامیل بودن که در کِیس ما میشد شناسنامه پدر بزرگ یا مادر بزرگم. تمامی شناسنامه هارو هم به صورت ترجمه رسمی باید تحویل بدید. از اونجا که من ساکن تهران نبودم، و همچنین اینکه شناسنامه پدر بزرگم ناقص بود (اسم دوتا از بچه هاشو ننوشته بودن داخل شناسنامه!)، بایستی برمیگشتم و شناسنامه هارو اصلاح میکردم و مجدداً اقدام میکردم، که بازهم معلوم نبود که ویزا بدند یا نه.
    به همین خاطر بوک کردن پرواز و هتل ریسک بود و تصمیم گرفتم تغییر مقصد بدم و به سنگاپور رفتم. هرچند توکیو بسیار متفاوته اما سنگاپور هم بسیار خوب بود.
    به هر حال، مدارکی که میخوان برای سفارت گستردست و همه چیز باید رسمی و ترجمه شده به انگلیسی باشه (حتی گردش مالی بانک باید مهر بانک رو داشته باشه و انگلیسی باشه) و مثل اینکه خیلی به ندرت ویزای توریستی میدند، پس مگر اینکه آشنایی داشته باشید یا برای کنفرانس برید کار سختیه ویزای ژاپن گرفتن.
    موفق باشید.

سلام
    دوستانی که برای کنفرانس اقدام کردند، آیا دعوتنامه، ضمانتنامه و برنامه سفر رو از کنفرانس با پست دریافت کردند؟
    من دیروز رفتم سفارت بابت ویزا برای کنفرانس پرسیدم گفتند که باید این مدارک و کنفرانس براتون با پست ارسال کنه و شما اصلش رو جهت دریافت ویزا تحویل بدین. از اون طرف هم کنفرانس گفته که صرفا همون دعوتنامه ی ساده رو میده (از طریق ایمیل) نه فرم اضافه ی دیگه ای رو.
    دوستانی که ویزا گرفتن آیا با دعوتنامه معمولی کنفرانس هم تونستن ویزا بگیرن یا دقیقا همون 3 برگی رو که خواسته تهیه کردن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ArchGirl86 نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که برای کنفرانس اقدام کردند، آیا دعوتنامه، ضمانتنامه و برنامه سفر رو از کنفرانس با پست دریافت کردند؟
    من دیروز رفتم سفارت بابت ویزا برای کنفرانس پرسیدم گفتند که باید این مدارک و کنفرانس براتون با پست ارسال کنه و شما اصلش رو جهت دریافت ویزا تحویل بدین. از اون طرف هم کنفرانس گفته که صرفا همون دعوتنامه ی ساده رو میده (از طریق ایمیل) نه فرم اضافه ی دیگه ای رو.
    دوستانی که ویزا گرفتن آیا با دعوتنامه معمولی کنفرانس هم تونستن ویزا بگیرن یا دقیقا همون 3 برگی رو که خواسته تهیه کردن؟
    سلام دوست عزیز
    باید اصل دعوتنامه کتفرانس حتما براتون پست کنند و اصل حتما ببرید و ازشون بخواهید که سفارت اصل می خواهد و غیر اصل قبول نمی کنند
    و ویزای کنفرانسی خوب میدهند
    موفق باشید

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)