صفحه 1 از 40 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 399

موضوع: دريافت كارنامه ي كاغذي آزمون TOEFL و مسائل مرتبط با آن

Senior Member

Thumbs up دريافت كارنامه ي كاغذي آزمون TOEFL و مسائل مرتبط با آن

من آبان ماه تافل ای بی تی دادم. (همون امتحانی که قرار بود موسسه امیر بهادر برگزار کنه و کنسل شد و سازمان سنجش برگزارش کرد : 4 آبان). جواب امتحان توی وب سایت اومده ولی جواب به صورت نامه برای من ارسال نشده. متاسفانه سازمان سنجش و امیر بهادر می گن ما مسوولیتی نداریم. به نظرتون برای گرفتن جواب کتبی چیکار کنم؟ کسی هست که تو این تاریخ امتحان داده باشه و نامه جوابش رو دریافت کرده باشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن نمره تافل

من 7 dec امتحان دادم دیروز به ets ایمیل زدم گفتند 2jan ارسال شده و 4 تا 6 هفته طول می کشه تا برسه. شما هم می تونید تو قسمت contact usسایت ets همین سوال رو ازشون بپرسید، فقط اطلاعات کامل بهشون بدین که زودتر جواب بدن

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    من آبان ماه تافل ای بی تی دادم. (همون امتحانی که قرار بود موسسه امیر بهادر برگزار کنه و کنسل شد و سازمان سنجش برگزارش کرد : 4 آبان). جواب امتحان توی وب سایت اومده ولی جواب به صورت نامه برای من ارسال نشده. متاسفانه سازمان سنجش و امیر بهادر می گن ما مسوولیتی نداریم. به نظرتون برای گرفتن جواب کتبی چیکار کنم؟ کسی هست که تو این تاریخ امتحان داده باشه و نامه جوابش رو دریافت کرده باشه؟
    تا الان بايد كارنامه دستت رسيده باشه البته اگه آدرس خودتو تو پروفايل داده باشي اگه آدرس مركز دادي مي ره مركز. مال من هم دير اومد ميل زدم به ETS اونا گفتن ما فرستاديم و بايد تا الان دست شما رسيده باشه و چون دريافت نكردين كلي معذرت خواهي كرد . گفت دوباره برات فرستاديم. بعد از حدود 3 هفته كارنامه دستم رسيد. من كه خيلي تحت تاثير كار ETS قرار گرفتم. شما هم اين كارو بكن حتماً نتيجه مي ده.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

سلام...ببین من که تازه بعد از شما امتحان دادم(24 Nov.) و البته من هم از همون امیربهادری هایی بودم که سنجش ازم امتحان گرفت... خیلی وقته که report ام رو به صورت کتبی دریافت کردم....فکر می کنم بهتره باهاشون تماس تلفنی بگیری...البته طبق معمول اول یه ایمیل بده و بعد تماس بگیر...امیدوارم مشکلت حل شه...برای اینکه تو package ارسالیت به دانشگاهها هم بتونی نمره تافلت روبه صورت غیررسمی بهشون بدی تا مراحل رو انجام بدن به نظرم یه پرینت از همون صفحه نمره هات بده...امیدوارم مشکلت زود حل شه
    چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد<br />چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد

ttt
    Guest

سلام.
    من تمام ریپورت هام به موقع به دانشگاه ها ارسال شد و مشکلی نداشتم.
    اما تافل رو 2 نوامبر داده بودم و هنوز کارنامه کتبی به دستم نرسیده.
    البته الان میل زدم براشون.
    اصلا حواسم به کارنامه کتبی نبود.
    حالا یه مطلبی، کارنامه کتبی چه جاهای دیگه ای بدردمون می خوره؟ سفارت؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

آره اگه موقع مصاحبه officer خواست يا فكر كنم (مطمئن نيستم) اگه مشكل سربازي داري به وزارت خونه هم بايد نشون بدي.

با سلام و ارادت
    من امتحان Pbt 12 jan دانشگاه آزاد دادم. دوستام که با من امتحان دادن می تونن با تلفن نمرشونو بشنون و بفرستن به دانشگاهها ولی من نمی تونم. میگه نمره شما آماده نیست یه هفته دیگه زنگ بزن. کسی می دهنه مشکل چیه؟
    پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

مطمئنی اینو میگه؟ نمیگه we can not locate your file(یا یه چیزی شبیه این) ؟ در صورتی که اینی که من میگم رو میگه یا تاریخ تولدت رو اشتباه میزنی یا reg# رو.
    جالبه که بدونی من کپی کارت ورودمو داشتم و reg# رو از روی اون زدم ولی وقتی مثل تو نتونستم نمرم رو بشنوم و بهشون ایمیل زدم بهم یه شماره دیگه دادند و گفتند قبلی غلطه !!
    اگه عجله داری امشب که نه، فردا شب زنگ بزن از operatorشون بپرس. چک میکنه همون موقع میگه.
    بگو reg#م رو گم کردم!
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

مرسی از راهنماییتون.
    زنگ زدم ets گفتن شما 20 دلار تلفنی پرداخت کردی ولی به ما پرداخت نرسیده. این هم به خاطر کارتی است که از zenith گرفتم چون کارتهاشون مشکل داره و همه جا decline میشه. گفتن نمره شما مسدود شده تا 20 دلار رو با چک برای ما بفرستی. دوستان در انتخاب این جور شرکتها خیلی دقت کنن . zenith هم نه جواب میده نه اصلا انگار براش مهمه که کارتهاش غیر قابل استفاده است.
    پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

كارنامه iBT من نرسيد. من به ETS ميل زدم كه دريافت نكردم اونا هم گفتن ما به موقع فرستاديم و بعد از كلي معذرت خواهي دوباره برام كارنامه رو فرستادن و بعد از چند هفته به دستم رسيد

صفحه 1 از 40 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)