صفحه 4 از 40 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 399

موضوع: دريافت كارنامه ي كاغذي آزمون TOEFL و مسائل مرتبط با آن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Molecular Biology & Genetic Engineering/ UPM

پیش فرض پاسخ : گرفتن نمره تافل

این دوستم که خدمتتون گفتم همین PBT رو داد بود 7 مارچ و جوابش برای دانشگاه های کانادا Report شده توی هفته‌ی پیش

من هم PBT داده ام و حتی کارنامه اش هم امروز زنگ زدم دیدم رسیده ایران ولی هنوز دانشگاه های آمریکا دریافت نکرده اند!!!!!!!!!!!

سلام
    خواستم بگم که من یک پرینت از کارنامه ی تافلم گرفتم و برای دانشگاه فرستادم و قبول کردن و I20 من را صادر کردن تا اون کارنامه ازETS برسه .خواستم بگم این کار رو هم می تونید بکنید اگر عجله دارید.موفق باشید.

Junior Member

کسی نمره ای رو که خود ets سهل انگار واسه داوطلب پست می کنه توی ایران/تهران گرفته دم خونه اش؟ دوبار من اعتراض کردم که نمره امو نگرفتم.هر دوبار هم گفتن فرستادن اما بازم نرسیده بهم. نمیدونم چه مشکلی ممکنه پیش بیاد باید رفت اداره پست منطقه بگم برای من نامه اومده نیاوردین؟
    چه باید کرد ؟

منم مشکلی نداشتم؛ اگه به آدرس خودت نمیرسه می تونی آدرس یکی از دوستات یا اقوامتون رو بدی که مشکلی تو دریافت بسته های خارجی ندارن
    سبز تویی که سبز می خواهمت

من 15 مارچ امتحان دادم و کارنامش هم 20 آوريل اومد در خونم. چون 5 آوريل جواب اومد رو سايت لذا 2 هفته اي رسيد دستم که فکر کنم خيلي سر وقت رسيده.

شاید بد نباشه بگی واست به یه شماره fax کنن! یا ببینی ادرسی که می فرستن چیه..
    پستچی ما همیشه پلاک منزلم را با یه خونه دیگه اشتباه می کنه چون ما 23/1 هستیم و اونا 23 و تازه 100 تا خونه هم فاصله داریم البته این یه فرضیه بود!
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

من كيش امتحان دادم و تمام بچه هايي كه اونجا امتحان داده بودن نمره هاشون رفته بود كيش.حالا فرق نمي كرد كه آدرسه خونتون رو داده باشي يا آدرس همون دانشگاه كيش رو.بعد از يك ماه متوجه شديم كه حتي واسه ما كه آدرسه خونه داده بوديم كارنامه هامون رفته بود كيش!!!!البته اين در مورد PBT بود.نمي دونم شما چه فرمتي امتحان داديد.
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

من iBT امتحان دادم. کارنامه ام 3 ماه بعد امد خانه.

Senior Member pouya4 آواتار ها

مال منم نرسیده بود. آدرسمو تو پروفایل عوض کردم و صندوق پستی یکی از آشناها رو نوشتم. بعد میل زدم به ETS دوباره فرستادن این بار رسید.
    شنیدم یک بار مجدد (بار دوم) برای هر کی نرسیده باشه می فرستن ولی اگه بخوای سه باره بشه انگار باید 17 دلار رو بدی.
    کلا از شیرین کاری های پست هم نمیشه گذشت. پستچی منطقه ما یه بار یه بسته رو گذاشته بود پشت در و حتی زحمت زدن یه زنگ رو هم نکشیده بود.
    احتمالا بسته را با نون ساندویچ و خانه ما را با ساندویچی اشتباه گرفته بود!
    چیزی هم نمیشه بهشون گفت که... لج می کنن بقیه شم نمیارن.
    دفعه بعد با احترام یه پولی هم گذاشتم تو جیبش گفتم لطف می کنین زحمت می کشین خسته میشین و الخ...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)