صفحه 8 از 40 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 399

موضوع: دريافت كارنامه ي كاغذي آزمون TOEFL و مسائل مرتبط با آن

Member
    رشته و دانشگاه
    Amherst, MA

پیش فرض پاسخ : گرفتن نمره TOEFL

با سلام
    من هم 6 Dec دادم. می خواستم بدونم که کسی می دونه که تعطیلات سال نو و غیره توی آمریکا چقدر هست. من به شدت به نمره تافلم نیاز دارم ولی هنوز نیومده. توی سایت نوشته بعد از 15 روز کاری. کسی می تونه اینو حساب کنه (با توجه به تعطیلات). آیا از 22DEC اونجا تعطیله یا نه فقط دو سه روز برای عید و کریسمس تعطیل می کنن؟
    با خیال تو بسر بردن اگر هست گناه <br />با خبر باش که من غرق گناهم هر شب

نقل قول نوشته اصلی توسط jlklk
    با سلام
    من هم 6 Dec دادم. می خواستم بدونم که کسی می دونه که تعطیلات سال نو و غیره توی آمریکا چقدر هست. من به شدت به نمره تافلم نیاز دارم ولی هنوز نیومده. توی سایت نوشته بعد از 15 روز کاری. کسی می تونه اینو حساب کنه (با توجه به تعطیلات). آیا از 22DEC اونجا تعطیله یا نه فقط دو سه روز برای عید و کریسمس تعطیل می کنن؟
    سلام
    روزهای 31 دسامبر و 1-4 ژانویه تعطیل هستند. البته روزهای 3 و 4 ژانویه به دلیل آخر هفته بودن تعطیل هستند.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

با سلام
    والا طبق جدول خود ETS كه آقاي Sabbooor همين بالا لينكش رو گذاشتن، بايد تا 30 دسامبر نمره شما رو ميدادن!!! اگه تا حالا نمره رو ندادن پس نشون ميده كه زياد به اين جدول نميشه اعتماد كرد. خيلي عجيب به نظر ميرسه!
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

با سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spiro
    والا طبق جدول خود ETS كه آقاي Sabbooor همين بالا لينكش رو گذاشتن، بايد تا 30 دسامبر نمره شما رو ميدادن!!! اگه تا حالا نمره رو ندادن پس نشون ميده كه زياد به اين جدول نميشه اعتماد كرد. خيلي عجيب به نظر ميرسه!
    من خودم نمرم زودتر از این جدول اومد ، من 5dec امتحان دادم که نمرمم 4 5 روز زودتر از 30dec اومد ، شما دوستایی رو پیدا کنید که 6dec دادن ببینین نمرشون اومده یا نه !
    این دوستمون 6dec امتحان داده :
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...html#msg104359
    بپرسید ببینید نمرش اومده ؟!
    موفق باشد .
    امضا

من 10 ژانويه ibt دادم هنوز كه از نمرم خبري نيست. بايد تا اول فوريه به سوئد برسه اگه نرسه late ميشم. حالا نميدونم اول نمره مياد رو سايت بعدا ميفرستن ازونجا به مقصد يا همون روز كه نمره مياد تو سايت ارسال ميشه يا قبلش شده.يه راهنمايي كنيد لطفا.تو سايت ets نوشته نهايت زمان رسيدن نمره 31ژانويس.
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mariaa
    من 10 ژانويه ibt دادم هنوز كه از نمرم خبري نيست. بايد تا اول فوريه به سوئد برسه اگه نرسه late ميشم. حالا نميدونم اول نمره مياد رو سايت بعدا ميفرستن ازونجا به مقصد يا همون روز كه نمره مياد تو سايت ارسال ميشه يا قبلش شده.يه راهنمايي كنيد لطفا.تو سايت ets نوشته نهايت زمان رسيدن نمره 31ژانويس.
    I emailed them and this is the ETS answer

Your December 21, 2008 TOEFL scores were released to the following institutions on January 13, 2009

Junior Member

منظور از released مشخص نیست دقیقا. یعنی اون روز از مرکز ETS خارج کردن به طرف مقصد یا اینکه دست مقصد رسیده. دوستان اگه اطلاعاتی دارند لطفا راهنمایی کنند.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Gartal
    منظور از released مشخص نیست دقیقا. یعنی اون روز از مرکز ETS خارج کردن به طرف مقصد یا اینکه دست مقصد رسیده. دوستان اگه اطلاعاتی دارند لطفا راهنمایی کنند.
    Here, Released means the ETS has sent the score to the institutions and it doesn't necessarily mean that they received the score on the same day and this takes a few days

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra
    I emailed them and this is the ETS answer

Your December 21, 2008 TOEFL scores were released to the following institutions on January 13, 2009
    Hello everybody

The Xmas holidays must be taken into account

کسی نمره ی pbt 17 Jan رو گرفته؟ متعجب
    دقیقا سه هفته گذشته، من که زنگ می زنم که نمرم و بفهمم و ریپورت کنم، میگه مشخصاتت درست نیست، در صورتی که مشکلی نیست. این یعنی این که نمرات هنوز نیمده یا من مشکل فنی دارم!؟ خونسرد
    دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)