صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21

موضوع: تجربیات آزمون آیلتس و دوره های آموزشی آیلتس در مرکز "شکوه"

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"شکوه "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

من توی این سنتر آزمون دادم و اون نکاتی که به ذهنم میاد حالا چه مثبت چه منفی به این صورت هست:
    در مورد نمره هم به دلیل مسائل Privacy نمیتونم بگم.ولی اگر سوالی باشه که بتونم جواب میدم.
    -این سنتر به طور متوسط در هر ماه یک آزمون برگزار میکنه.
    -تعداد شرکت کننده های آزمون هاش حدودا 50 نفر هستن.
    -اطلاع رسانیشون یه خورده ضعیفه به نسبت سایر موسسات(منظور از اطلاع رسانی اینه که تاریخ آزمون اسپیکینگ رو تا 4،5 روز مونده به آزمون نمیدونید)
    -آزمون اسپیکینگ یا همون روزه یا یک روز بعدش هست و اگر همون روز آزمون کتبی باشه شاید تا 5 بعد از ظهر هم آزمون شفاهیتون طول بکشه که انرژی زیادی میگیره و ممکنه نتونید زمان آزمون اسپیکینگ حداکثر توانایی هاتون رو نشون بدید.
    -قبل از آزمون دم در باید توی خیابان معطل بشید که یه خورده جالب به نظر نمیرسه.
    -قبل از آزمون هر چیزی که آوردید تحویل میگیرند حتی از من پولی که توی جیبم بود رو هم گفتند باید تحویل بدی و خودشون مداد و پاک کن و مداد تراش دادن.
    -قبل از آزمون یه بسته که یه آبمیوه و موز و از این دنت های بسته بندی میدن که همون قبل از آزمون باید بخورید و نمیتونید با خودتون سر جلسه ببرید.
    -سر آزمون یه دونه از این بطری های کوچک آب معدنی میدن.
    -برخورد پرسنل برگزاری آزمون خیلی خوبه و هر مشکلی داشته باشید در صورت امکان سریع بر طرف میکنند.
    -ممتحنینش مثل بقیه جاها هستن اصلا اینجور نیست که بگید خب من اسپیکینگ رو یه جای دیگه 5 شدم بیام اینجا 7 میشم اصلا هیچ تفاوتی نداره.
    -کیفیت هدفون هاشون خوبه و مشکلی ندارن حداقل از نظر من که اینجوری بود.
    در کل اگر بخواهم بگم این سنتر در برگزاری آزمون خوبه،اطلاع رسانیشون ضعیفه و ممتحنینش هم مثل بقیه جاها هستن.

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"شکوه "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط advanced نمایش پست ها
    سلام
    من که مهر ماه آزمون دادم آزمون اسپیکینگ یا همون روز بود یا روز بعدش.ولی سه چهار روز قبل از آزمون بهتون میگن(از طریق ایمیل) که کی هست.
    من خودم اول ایرسافام دادم بعدش شکوه نمره شکوه بیشتر شد ولی خب خودم بیشتر خونده بودم و آمادگیم بیشتر بود.
    به نظر من که در مجموع هیچ فرقی نمیکنن فقط ببینین که کدوم به محل سکونتتون نزدیک تر هست.
    نکات مثبت و منفی این مرکز رو هم خودم تو #41 گفتم.ایرسافام رو هم که دوستان توی تاپیکش به طور کامل توضیح دادند.
    موفق باشید
    ممنونم واقعا ، آخه دوستمون Mahifa نوشته بودن که "
    امتحان اسپیکینگش سه یا چهار روز قبل از آزمون اصلی همیشه هست که به نظر من خیلی عالیه "
    واسه همین شک کردم .
    و اینکه شما کسیو نمیشناسی که بعد از 3 نوامبر در این سنتر آزمون داده باشه ؟بچه هایی که ایرسافام امتحان دادن همه به نتیجه امتحان معترضن . دقیقا ازهمون زمانی که گفتن رایتینگ و اسپیکینگ دیگه جای دیگه تصحیح میشه

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط shalizade نمایش پست ها
    امتحان اسپیکینگش سه یا چهار روز قبل از آزمون اصلی همیشه هست که به نظر من خیلی عالیه "
    واسه همین شک کردم .
    و اینکه شما کسیو نمیشناسی که بعد از 3 نوامبر در این سنتر آزمون داده باشه ؟بچه هایی که ایرسافام امتحان دادن همه به نتیجه امتحان معترضن . دقیقا ازهمون زمانی که گفتن رایتینگ و اسپیکینگ دیگه جای دیگه تصحیح میشه
    سلام
    شاید تصمیم گرفتن شرایط برگزاری آزمون اسپیکینگ رو عوض کنند بعد از آزمونی که من دادم این رو دیگه نمیدونم بهترین کار اینه که به نظر من یه تماس بگیرید و بپرسید.
    نه کسی رو نمیشناسم.خب اگر جای دیگه تصحیح میشه فرقی نمیکنه شما کجا آزمون بدی برا همه سنترها این اتفاق میافته چون همه سنترهای ایران زیر نظر IDP و ما هیچ سنتری نداریم که زیر نظر British Council باشه و اگر قانونی اعمال بشه برا همه است نه فقط یک سنتر.و اینکه تعداد شرکت کنندگان آزمون های ایرسافام اصلا قابل مقایسه با شکوه نیست.
    در نهایت اینکه تمام این مسائل در نهایت شاید0.5 نمره تو یک اسکیل تاثیر داشته باشه.به نظر من فعلا به این مسائل بیش از حد توجه نکنید و فعلا هدف اصلیتون مطالعه باشه بهتره.
    موفق باشید

Junior Member

با سلام به همه
    من قبلا ایرسافام امتحان داده بودم رایتینگ 6.5 شده بودم البته بدون هیچگونه کلاس و معلمی. جالبه بعد از سه ماه مطالعه هر روزه مثل دوران کنکور و معلم با وجودیکه مطمینم از آزمون ایرسافام خیلی عالیتر نوشتم شدم 5.5
    تا جاییکه شنیدم همه نمره ها کم شده متاسفانه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramil نمایش پست ها
    با سلام به همه
    من قبلا ایرسافام امتحان داده بودم رایتینگ 6.5 شده بودم البته بدون هیچگونه کلاس و معلمی. جالبه بعد از سه ماه مطالعه هر روزه مثل دوران کنکور و معلم با وجودیکه مطمینم از آزمون ایرسافام خیلی عالیتر نوشتم شدم 5.5
    تو همین سنتر شکوه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ramil نمایش پست ها
    با سلام به همه
    پس این مساله کم شدن نمره هاشامل همه مراکز میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shalizade نمایش پست ها
    واسه همین شک کردم .

من 19 نوامبر امتحان دادم. امتحان اسپیکینگ سه روز قبل از امتحان بود که بنظرم خیلی خوبه چون هم با محیط آشنا میشین هم خیالتون بابت یه اسکیل راحت میشه.
    ولی من واقعا از نتیجه شوکه شدم. معلمام بهم میگفتن رایتینگت بین 7 تا 8 اما با کمال تعجب رایتینگ 5 شدم با این سیستم جدید که دیگه تو خود سنتر تصحیح نمیشه. اینقدر خوب نوشته بودم که مطمین بود حداقل 7 میشم ولی متاسفانه اینجوری شد. بقیه اسکیلارم speaking(6.5)، listening (7)، reading)(6.5)،

حالا میخوام بدونم کسی هست که با این سیستم جدید به رایتینگ اعتراض کرده باشه و نمرش تغییری کرده باشه؟

Member reza85 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری دانشگاه اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط monanzr نمایش پست ها
    من 19 نوامبر امتحان دادم. امتحان اسپیکینگ سه روز قبل از امتحان بود که بنظرم خیلی خوبه چون هم با محیط آشنا میشین هم خیالتون بابت یه اسکیل راحت میشه.
    ولی من واقعا از نتیجه شوکه شدم. معلمام بهم میگفتن رایتینگت بین 7 تا 8 اما با کمال تعجب رایتینگ 5 شدم با این سیستم جدید که دیگه تو خود سنتر تصحیح نمیشه. اینقدر خوب نوشته بودم که مطمین بود حداقل 7 میشم ولی متاسفانه اینجوری شد. بقیه اسکیلارم speaking(6.5)، listening (7)، reading)(6.5)،

حالا میخوام بدونم کسی هست که با این سیستم جدید به رایتینگ اعتراض کرده باشه و نمرش تغییری کرده باشه؟
    منم نمره رایتینگم غیر منتظره بود. W: 6, L:7.5, S:7, R:7.5 . اصلا برام قابل قبول نیست این نمره، جالبه خیلی ها نمرشون کم شده

Junior Member

پیش فرض تجربیات آزمون آیلتس و دوره های آموزشی آیلتس در مرکز "شکوه"

نقل قول نوشته اصلی توسط raya1525 نمایش پست ها
    سلام

من این موسسه آزمون دادم .

محیط موسسه برای آزمون خوب و کمی سرد بود . رفتار پرسنل خوب بود . ولی کلاس های آیلتس موسسه شکوه جنت آباد متاسفانه اصلا راضی کننده نبود . مدیریت مجموعه بسیار ضعیف ، کلاس ها نا منظم و باید نیم ساعت حداقل معطل بشیم تا کلاس شروع بشه .
    آموزش های رایتینگ کاااملا غیر اصولی بود که من جای دیگه رفتم گفتن کاملا اشتباه بود. به خاطر همین بعد از ارسال رایتینگ ها به IDP استرالیا تمامی نمره ها پایین اومد ....
    کاملا با شما موافق هستم مدیریت شعبه جنت آباد بسیار ضعیف کلاسها رو اصول نیست من هم بشخصه چند دفعه اعتراض کردم ولی فایده نداشت در مورد رایتینگ هم استاد اونجا خیلی به سبکش اعتماد داره امیدوارم که اینجوری باشه لطف کنید تجربیات خودتون رو از آزمون و نمره احذ شده را عنوان کنید ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض تجربیات آزمون آیلتس و دوره های آموزشی آیلتس در مرکز "شکوه"

دوستان گرامی،
    لطفا از این موضوع برای ارائه تجربیات خودتون از برگزاری آزمون آیلتس و یا دوره های آموزشی در مرکز شکوه استفاده کنید.
    امیدوارم با ارائه تجربیات خودتون، دیگر شرکت کنندگان این آزمون را در تصمیم گیری کمک کنید.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)