من 18 فوریه توی این مرکز آزمون دادم ... تنها نکته منفی این مرکز اینکه تا یک روز مونده به آزمون من نمیدونستم امتحان شفاهیم کی هست که چند بار زنگ زدم به مرکز آزمون و روز امتحان هم بهشون گفتم ... که در جواب گفتن خودشون هم دیر متوجه میشن و چون سنتر نیستن و ونیو هستن ... با واسطه تمام اطلاعات به دستشون میرسه
امتحان ساعت 9 بود که به ما گفتن از 7.30 بریم ... بهمون یه پکیج صبحانه دادن ... وسایل و تحویل گرفتن و تا رجیستر کردن و نشستیم سر جامون ... شده بود ساعت 9.. چند بار هندزفری ها رو چک کردن ... بسیار با نظم و ترتیب و خوب برگزار شد ... ساعت دیجیتال داشتیم ... اما خودشون هم گاهی زمان و اعلام میکردن... بسیار بسیار مرتب و سکوت بود
امتحان شفاهی من همون روز بود که چند ساعت توی یه سالن جدا استراحت کردیم و بعد دوتا دوتا صدا میکردن برای آزمون ... مصاحبه گر من خانم نوشین لقمانی بود ... که میگن خوب نمره میده اما من هر بار به صورتش نگاه کردم از حالت چهره اش نگران شدم .... اما در کل امتحان شفاهی هم خوب برگزار شد .. خیلی لهجه معقولی داشتن و شمرده شمرده حرف میزدن
بعد آزمون هم ... خود مسئولا ازمون پرسیدن که راضی هستیم یا نه !
بسیار رفتار های همشون مودبانه بود و تقریبا هرکسی که من دیدم جوان بودن.
من دو سال پیش تهران آیلتس امتحان بودم که مرکزش به لعنت خدا هم زیادی بود .... اما شکوه بی نظیر بود
حالا باید صبر کنم نمره ها بیاد