صفحه 60 از 74 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 735

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

امروز من یک ایمیل دریافت کردم از VFS که وقت های شرکت با برنامه ی زمانی من جور نیست و اینکه اولین وقتی که دارند اول دسامبر هستش ...
    میخواستم بدونم من الان اول دسامبر وقت VFS رو بگیرم چقدر طول میکشه بررسی ویزا و در اصل جواب چند روز بعد از وقت شرکت داده میشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط 4ng3l نمایش پست ها
    امروز من یک ایمیل دریافت کردم از VFS که وقت های شرکت با برنامه ی زمانی من جور نیست و اینکه اولین وقتی که دارند اول دسامبر هستش ...
    میخواستم بدونم من الان اول دسامبر وقت VFS رو بگیرم چقدر طول میکشه بررسی ویزا و در اصل جواب چند روز بعد از وقت شرکت داده میشه ؟
    جواب سفارت حداقل 15 روز طول میکشه.ممکنه تو کیس های خاص بیشتر هم بکشه.

Junior Member Mustafa_Leader آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دكتري ژنتيك

نقل قول نوشته اصلی توسط reza76622201 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. بنده 12 سپتامبر VFS بودم. VFS صرفا یک رابط هستش و صلاحیت هیچ نوع نظر دهی رو نداره و اینو بدونید که اگر سوالی هم ازشون بپرسید و پاسخی هم بدن صرفا دیدگاه خودشونه و ممکنه با واقعیت منطبق نباشه. VFS صرفا بر اساس قالبی که سفارت بهشون گفتن مدارک شما رو چک میکنه که کم و کسر نباشه و مدارک اضافی رو بهتون پس میده. هیچ بررسی در خصوص ماهیت و متون مدارک انجام نمیده و هیچ نوع مصاحبه ای هم باهاتون انجام نمیشه. اگر بار اوله که میخواین ویزا بگیرید فکر نکنم بهتون مولتی بدن.
    ممنون دوست عزیز
    حالا چند موضوع اگر حساب بانکی خیلی جالب نبود میتوان رو حساب پدر را مانور داد ' و اینکه اگر سابقه بیمه اصلا موجود نباشه میتوان ساپورت مالی پدر را توجیه کرد و از همه مهمتر معرفی از تاجرها ی بازار ایا مثمرثمر هست
    ویرایش توسط Mustafa_Leader : September 25th, 2017 در ساعت 11:30 PM دلیل: درود

نقل قول نوشته اصلی توسط 4ng3l نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز ایمیل جدیدی که میزنی وقت رو ژانویه اعلام کن تا اواسط دسامبر بهت وقت بدن من دوستم 10 روز پیش ایمیل زد 21 دسامبر وقت دادن بهش

نقل قول نوشته اصلی توسط Mustafa_Leader نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز
    حالا چند موضوع اگر حساب بانکی خیلی جالب نبود میتوان رو حساب پدر را مانور داد ' و اینکه اگر سابقه بیمه اصلا موجود نباشه میتوان ساپورت مالی پدر را توجیه کرد و از همه مهمتر معرفی از تاجرها ی بازار ایا مثمرثمر هست
    خواهش می کنم. اگر قراره که هر سه نفرتون با هم برید و خود شما هم به سن قانونی نرسیده باشید و تحت تکفل پدر و مادر باشید شاید حساب پدرتون رو بپذیرن. اما اگر سنتون قانونی شده حساب پدر برای شما کارآیی نداره , حتی اگر هر سه نفر با هم برید. کلا به افرادی که سنشون کمه و به تبع اون سابقه بیمه ندارن , چون از نظر اونها مستعد برای عدم بازگشت هستند بسیار بسیار سخت ویزا می دن. اگر سنتون قانونی باشه به شغلتون خیلی خیلی اهمیت میدن.
    در جریان باشید که جز ترجمه مدارک شغلی , اصل پاسپورت , عکس , ترجمه شناسنامه , ترجمه سه فیش آخر حقوقی , پرینت حساب بانکی و گواهی تمکن مالی و کپی ویزاهای شینگن قبلی (در صورت موجود بودن) , هیچ چیز اضافی از شما نمی گیرن. 1000 تا سند خونه 10 میلیاردی و 100 تا ماشین 4 میلیاردی هم سند داشته باشید اصلا ازتون تحویل نمی گیرن. کلا مصاحبه ای در کار نیست. چون طرف شما شرکت VFS هست و اونم طی یه چهارچوبی فقط مدارکو میگیره و نه صاحب نظر هستش و دخیل در تصمیم گیری. فقط واسه منظم شدن کارها VFS راه اندازی شده که به نظر من اقدام بسیار خوبی بوده.
    ویرایش توسط reza76622201 : September 27th, 2017 در ساعت 08:32 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_france نمایش پست ها
    جواب سفارت حداقل 15 روز طول میکشه.ممکنه تو کیس های خاص بیشتر هم بکشه.
    واسه بنده 13 روز طول کشید و تا چند ساعت دیگه میرسه دستم.
    اگر با شرایطی که بنده دارم(البته بار اوله که تقاضای شینگن دادم) ریجکتم کنن دیگه کلا واسه شینگن اقدام نمی کنم , چون شرایطم کاملا با چیزایی که می خوان منطبق هست و نمی تونم تغییرش بدم. اما قابل توجه اون دوستانی که به قول برخی به جای سفیر فرانسه چنان قاطعانه می گن که امسال به بار اولیها ویزا نمی دن و ... حتی اگر با این شرایط منو ریجکت کنن به هیچ وجه نمی گم که همه بار اولیها رو ریجکت می کنن و هموطنانم رو نا امید نمی کنم و 100 جور حدس و گمان بیخود و تهمت به سفارت نمی زنم. چون شرایط هر فرد با فرد دیگه فرق می کنه و ممکنه واسه یه نفر دیگه راحت ردیف بشه درحالیکه ممکنه حرفهای بی پایه و اساس برخی از دوستان که انگار آمار روزانه دارن و با سفیر فرانسه هر روز گپ می زنن باعث بشه خیلیها از اقدام کردن سرد بشن.
    امیدوارم این فرهنگ جا بیفته.

اگر با شرایطی که بنده دارم(البته بار اوله که تقاضای شینگن دادم) ریجکتم کنن دیگه کلا واسه شینگن اقدام نمی کنم , چون شرایطم کاملا با چیزایی که می خوان منطبق هست و نمی تونم تغییرش بدم. اما قابل توجه اون دوستانی که به قول برخی به جای سفیر فرانسه چنان قاطعانه می گن که امسال به بار اولیها ویزا نمی دن و ... حتی اگر با این شرایط منو ریجکت کنن به هیچ وجه نمی گم که همه بار اولیها رو ریجکت می کنن و هموطنانم رو نا امید نمی کنم و 100 جور حدس و گمان بیخود و تهمت به سفارت نمی زنم. چون شرایط هر فرد با فرد دیگه فرق می کنه و ممکنه واسه یه نفر دیگه راحت ردیف بشه درحالیکه ممکنه حرفهای بی پایه و اساس برخی از دوستان که انگار آمار روزانه دارن و با سفیر فرانسه هر روز گپ می زنن باعث بشه خیلیها از اقدام کردن سرد بشن.
    سلام
    اتفاقا چون دیگه تعطیلات نیست بهتر دارن ویزا میدن ایشالله شما هم بگیرین

به نظر من کلیه سفارت ها این دو مورد را در نظر میگیرند
    1-شخص درخواست کننده انقدر پول داشته باشد در انجا به مشکل برنخورد
    2-دلیل محکمی برا برگشتن به ایران داشته باشد
    اگر مسافرین محترم این دو نکته را رعایت کنند تماما اکسپت میشید.موفق باشید

اقا
    جواب ویزاتون چی شد

سلام. دو هفته زمان معموله و به من سر دو هفته زمان ویزا دادند. شما وقت داشتین و الان کنسلش کردن؟ اگر اره برای من این موضوع پیش امد که گفتن فاصله وقتتون با سفرتون و وقتتون کنسله. من ایمیل اعتراض دادم که خودتون به من وقت دادین. به من وقت بدین و من برنامه سفر رو متناسب با وقت تغییر میدم و دوباره وقت رو بهم برگروندن. فک کنم دو سه روز جواب ایمیل دادن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)