صفحه 19 از 74 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 735

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط ELNAZKF نمایش پست ها
    ممنون که جواب منو دادین....امروز من موفق شدم با سفارت مجارستان تماس بگیرم و از اونها پرسیدم که ویزای اقامت طولانی مدت دانشجویی ما شنگن هست یا نه؟ و خانمی که تلفن رو جواب داد گفت: "نه، شنگن نیست".
    با بخش دانشجویی سفارت فرانسه هم تماس گرفتم و از اونها پرسیدم که ویزای کوتاه مدت تحصیلی که بما میدن شنگن هست یا نه؟ که گفت باید به امور ویزا به آدرس:

"visas.teheran@diplomatie.gouv.fr"

ایمیل بزنید و سوال کنید و اضافه کردند که ممکنه به شما شنگن مالتیپل بدن.

به اونها ایمیل زدم و هر اطلاعات دیگه ای بدستم اومد حتما اینجا به اشتراک میگذارم، شاید وقتی به درد کسی خورد.
    من موفق شدم که با بخش فرهنگی صحبت کافی داشته باشم و مشخص شد که ویزای کوتاه مدت تحصیلی فرانسه شنگن محسوب میشه اما در هر حال دخواست آن باید از طریق تشکیل پرونده در کامپوس فرانس ایران انجام بشه. در تماس جداگانه با سفارت مجارستان هم مشخص شد که اولا ویزای تحصیلی طولانی مدت شنگن نیست و شخص باید تمام مدت تحصیل در خاک مجارستان بمونه و دوما حدود یک الی دو ماه برای صدور ویزا پاسپورت در دست سفارت باقی میمونه.

امیدوارم اطلاعات بدرد دوستان بخوره.

Junior Member

من موفق شدم که با بخش فرهنگی صحبت کافی داشته باشم و مشخص شد که ویزای کوتاه مدت تحصیلی فرانسه شنگن محسوب میشه اما در هر حال دخواست آن باید از طریق تشکیل پرونده در کامپوس فرانس ایران انجام بشه. در تماس جداگانه با سفارت مجارستان هم مشخص شد که اولا ویزای تحصیلی طولانی مدت شنگن نیست و شخص باید تمام مدت تحصیل در خاک مجارستان بمونه و دوما حدود یک الی دو ماه برای صدور ویزا پاسپورت در دست سفارت باقی میمونه.

امیدوارم اطلاعات بدرد دوستان بخوره.

الان تنها یک سوال و نگرانی برای من باقی مونده: اینکه موقع رفتن از فرانسه به مجارستان (با وجود داشتن مدارک ثبت نام و تاییدیه های دانشگاهی که برنامه اراسموس من رو نشون میدن) و بلیط ها و ویزای شنگن (که توسط سفارت فرانسه صادر شده) باز هم ممکنه در فرودگاه از ورود من به خاک مجارستان ممانعت بعمل بیاد یا نه؟

دوستان و اطرافیان که بر این باورند که چون ویزا شنگن هست و پذیرش اراسموس هست (که به تحصیل در چند کشور مشهوره) بعیده که از ورودم جلوگیری کنن....نظر دوستان چی هست؟

الان تنها یک سوال و نگرانی برای من باقی مونده: اینکه موقع رفتن از فرانسه به مجارستان (با وجود داشتن مدارک ثبت نام و تاییدیه های دانشگاهی که برنامه اراسموس من رو نشون میدن) و بلیط ها و ویزای شنگن (که توسط سفارت فرانسه صادر شده) باز هم ممکنه در فرودگاه از ورود من به خاک مجارستان ممانعت بعمل بیاد یا نه؟

دوستان و اطرافیان که بر این باورند که چون ویزا شنگن هست و پذیرش اراسموس هست (که به تحصیل در چند کشور مشهوره) بعیده که از ورودم جلوگیری کنن....نظر دوستان چی هست؟
    سلام

وقتی از یک کشور حوزه شینگن به کشور دیگه شینگن با هواپیما مسافرت می کنین معمولا موقعه گرفتن کارت پرواز تو کشور مبدا پاسپورت و ویزا رو چک می کنن و موقعه
    ورود به کشور مقصد پاسپورت کنترل ندارین.

موفق باشین

سلام و درود
    یه سوال دارم
    کسی با فرمت جدید وقت برای سفارت فرانسه اقدام کرده یا نه
    اصلا جوابها را باید انگلیسی نوشت یا فارسی
    کسی اگه میدونه راهنمایی کنه

Junior Member

سلام
    در مورد ویزای فرانسه به دوستان توصیه میکنم اگر نمیخواهند اعصابشان خورد شود و برنامه سفرشان به هم بریزد از طریق کنفرانس علمی اقدام نکنند.
    طی دو تجربه از طریق کنفرانس پارسال و امسال موفق به دریافت ویزا شدم در حالی که 2 سال قبل یک ریجکتی از فنلاند داشتم. ولی واقعاً به اعصاب خوردی اش نمی ارزید. هر دو دفعه تقریباً 4 هفته پس از وقت مصاحبه جواب ویزا آمد و کسی پاسخگو نبود و می گفتند جواب از طرف شینگن نیامده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusG نمایش پست ها
    سلام

وقتی از یک کشور حوزه شینگن به کشور دیگه شینگن با هواپیما مسافرت می کنین معمولا موقعه گرفتن کارت پرواز تو کشور مبدا پاسپورت و ویزا رو چک می کنن و موقعه
    ورود به کشور مقصد پاسپورت کنترل ندارین.

موفق باشین
    ممنونم از راهنماییتون....من اصولا میخواستم ببینم که آیا با ویزای شنگنی که از فرانسه میگیرم، و با وجود داشتن پذیرش اراسموس و مدارک ثبت نام در فرانسه و در مجارستان و اوکی بودن بلیطها، آیا امکان این وجود داره که موقع رفتن از فرانسه به مجارستان (حالا در هر مرحله ای) جلوی منو بگیرن؟

بازم ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

دوستان سلام.
    کسی اطلاعی داره که سفارت فرانسه برای ویزای توریستی رزرو از booking قبول ميکنه و مورد قبولش هست یا واچرهای سایت های ایرانی مثل زورق و الی گشت معتبر تره براش؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط vahabb نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    کسی اطلاعی داره که سفارت فرانسه برای ویزای توریستی رزرو از booking قبول ميکنه و مورد قبولش هست یا واچرهای سایت های ایرانی مثل زورق و الی گشت معتبر تره براش؟
    ممنون
    سلام

بله سفارت فرانسه هنم از Booking.com و Hotels.com ووچر قبول می کنه. من پارسال ووچرهای Free Cancellation از همین سایت ها ویزا گرفتم.

موفق باشین

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

نقل قول نوشته اصلی توسط alivosogh نمایش پست ها
    کسی میتونه راهنمایی کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
    فرقی نداره ولی من بودم انگلیسی مینوشتم

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

وقتی ویزا دارید مشکل چیه ربطی هم به اراسموس نداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)