صفحه 67 از 74 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 735

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

Thumbs up پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

پدرم هم شنگن اولی بود و بدون آژانس و خودش (بازنشسته) اقدام کرد و ویزا شد امروز!!

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط atlasbaf نمایش پست ها
    کلیه مدارک نیاز به ترجمه انگلیسی دارند بدون نیاز به تائید دادگستری و امور خارجه
    1)
    اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه‌­های قبلی

• مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبه‌روی هم
    • ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.

2) 6 قطعه عکس 5/4 *5/3 رنگی، تمام‌رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبه‌رو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، (عکس با پاسپورت و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)
    3) اصل و ترجمه شناسنامه به همراه کپی از کلیه صفحات آن.
    4) اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی و زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 20 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.

• حساب‌های جاری: کارکرد سه ماه اخیر به زبان انگلیسی
    • گواهی تمکن برای سپرده­های بانکی به زبان انگلیسی و به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگلیسی همراه با مهر شعبه و امضاء بانک

5) اصل سند مالکیت
    6) اصل و ترجمه مدارک شغلی
    حکم کارگزینی، یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر و سابقه بیمه تأمین اجتماعی با مهر سازمان و سه فیش آخر حقوقی

البته سند رو فقط نگاه کردند و پس دادند. موجودی حساب هم بهتره حدوداً 50 تومن باشه
    ووچر هتل و بلیط هواپیما هم لازمه

پول اگر در حساب سپرده ثابت باشه ايرادي داره؟ اين گواهي تمكن چيه داستانش؟ من كارم دولتيه همون حكم كترگزينيم رو بدم ترجمه كافيه؟
    هتل رو ميشه رزرو كرد بدون پول.اما بليط هواپيما رو چيكار كنم؟ منكه نميدونم ويزا ميدن يا نه كه بليط بخرم

Junior Member

سلام
    دوستان من چند تا سوال بابت سفارت فرانسه دارم
    ۱ - اینکه من ویزا اولی هستم ، مجرد و سند ملکی ندارم ولی خب خروجی حسابم خوبه (بالای ۱۰۰) ،‌با این حال میگن که فرانسه صد در صد ریجکت هستی و از بلژیک اقدام کن .. نظرتون چی هستش ؟ اگر انقدر مطمئن هستید بابت این مسئله الکی وقت نذارم و برم .
    ۲ - من تو درخواست وقت VFS گفته بودم که برای ۲۵ دسامبر وقت میخوام ، ولی الان میخوام تغییر برنامه بدم به فوریه .. اول اینکه میتونم اینکار رو بکنم یا نه ؟ دو اینکه با این حساب باد رزرو بلیط و هتلم برای فوریه باشه یا همون دسامبر ؟
    ۳ - تو مدارک شغلی که دارم ارائه میکنم حتما باید پرینت تامین اجتماعی یا یک همچین چیزی رو داشته باشم یا نه ؟
    ۴ - من کارم برنامه نویسی هستش و پروژه ای کار میکنم ، برای مدارک کارم چه چیزی میتونم ارائه کنم ؟
    ۵ - در کل برنامم برای ایتالیا هستش ،‌اینکه اونجا اعلام کنم ایتالیا میرم درست هست یا نه ؟ اینکه ورودم از فرانسه باشه و خروج از ایتالیا اشکالی داره یا نه ؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط 4ng3l نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من چند تا سوال بابت سفارت فرانسه دارم
    ۱ - اینکه من ویزا اولی هستم ، مجرد و سند ملکی ندارم ولی خب خروجی حسابم خوبه (بالای ۱۰۰) ،‌با این حال میگن که فرانسه صد در صد ریجکت هستی و از بلژیک اقدام کن .. نظرتون چی هستش ؟ اگر انقدر مطمئن هستید بابت این مسئله الکی وقت نذارم و برم .
    ۲ - من تو درخواست وقت VFS گفته بودم که برای ۲۵ دسامبر وقت میخوام ، ولی الان میخوام تغییر برنامه بدم به فوریه .. اول اینکه میتونم اینکار رو بکنم یا نه ؟ دو اینکه با این حساب باد رزرو بلیط و هتلم برای فوریه باشه یا همون دسامبر ؟
    ۳ - تو مدارک شغلی که دارم ارائه میکنم حتما باید پرینت تامین اجتماعی یا یک همچین چیزی رو داشته باشم یا نه ؟
    ۴ - من کارم برنامه نویسی هستش و پروژه ای کار میکنم ، برای مدارک کارم چه چیزی میتونم ارائه کنم ؟
    ۵ - در کل برنامم برای ایتالیا هستش ،‌اینکه اونجا اعلام کنم ایتالیا میرم درست هست یا نه ؟ اینکه ورودم از فرانسه باشه و خروج از ایتالیا اشکالی داره یا نه ؟
    سلام
    مشکل بزرگ شما مساله بازگشتتون به میهنه... چه مدرکی دارید که اثبات می کنه بر می گردید؟ بدون وجود چنین مدرکی می تونید بی خیال ویزای فرانسه بشید.
    در عین حال همونطور که در کامنتهای قبلی هم اومده حساب مالی چاق و چله که با کار شما سنخیتی نداشته باشه برای ویزای توریستی بیشتر باعث دردسره تا پوئن مثبت چون پتانسیل شما رو برای بر نگشتن بالا می بره
    در خصوص ویزای توریستی: شما از هر کشوری که تقاضای ویزا کردید از همون کشور وارد می شید، ولی اقامت و خروجتون ربطی به اون کشور نداره. پس می تونید از فرانسه وارد بشید و از ایتالیا که سهله، از دوبلین در ایرلند (که جزو اتحادیه اروپاست و نیازی به ویزای اضافی نداره) خارج بشید.
    اگه برنامه تون رو پرسیدن، برنامه و رزرو های هتلتون رو نشون بدید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

سلام جناب کاوه عزیز
    ببخشید میپرسم مگه با ویزای شینگن میشه به ایرلند سفر کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    سلام
    مشکل بزرگ شما مساله بازگشتتون به میهنه... چه مدرکی دارید که اثبات می کنه بر می گردید؟ بدون وجود چنین مدرکی می تونید بی خیال ویزای فرانسه بشید.
    در عین حال همونطور که در کامنتهای قبلی هم اومده حساب مالی چاق و چله که با کار شما سنخیتی نداشته باشه برای ویزای توریستی بیشتر باعث دردسره تا پوئن مثبت چون پتانسیل شما رو برای بر نگشتن بالا می بره
    در خصوص ویزای توریستی: شما از هر کشوری که تقاضای ویزا کردید از همون کشور وارد می شید، ولی اقامت و خروجتون ربطی به اون کشور نداره. پس می تونید از فرانسه وارد بشید و از ایتالیا که سهله، از دوبلین در ایرلند (که جزو اتحادیه اروپاست و نیازی به ویزای اضافی نداره) خارج بشید.
    ۱ - خوب به نظر شما چه چیزی رو میتونم به عنوان تضمین بازگشت ارائه کنم ؟
    ۲ - میتونم قرارداد پروژه هایی که دارم در حال حاضر رو ترجمه کنم و ارائه بدم ؟

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Destina نمایش پست ها
    سلام جناب کاوه عزیز
    ببخشید میپرسم مگه با ویزای شینگن میشه به ایرلند سفر کرد؟
    ایرلند جنوبی (پایتخت دوبلین) جزو اتحادیه اروپاست و بله
    ایرلند شمالی (پایتخت بلفاست) عضو UK اه و خیر
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط 4ng3l نمایش پست ها
    ۱ - خوب به نظر شما چه چیزی رو میتونم به عنوان تضمین بازگشت ارائه کنم ؟
    ۲ - میتونم قرارداد پروژه هایی که دارم در حال حاضر رو ترجمه کنم و ارائه بدم ؟
    1- سوال خوبیه ولی متاسفانه در کیس شما جوابش رو نمی دونم
    2- ترجمه قرارداد رسمی فکر خوبیه... ولی چند تا مشکل براش می بینم:
    الف) آیا VFS این ترجمه ها رو از شما می گیره؟
    ب) هزینه ترجمه قرارداد، کلمه ای و بسیار سنگینه
    ج) برنامه نویسی چندان وابسته به مکان نیست و نیازی نیست شما حتماً ایران باشی
    پیشنهاد می کنم از طریق آژانس های معتبر که من نمی دونم کدومها هستند اقدام کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    سلام
    کاوه جان مطمئنی با ویزای فرانسه میشه رفت ایرلند؟ ایرلند جز اتحادیه هست ولی جز پیمان شینگن نیست. چند تا از دوستای من که خواستن برن درخواست ویزا دادن برای دوبلین!!

Junior Member

سلام دوستان
    من برای ویزای علمی 8 اکتبر (6 هفته پیش) مدارک را به شرکت VFS تحویل دادم اما هنوز هیچ پاسخی از سفارت نگرفته ام، چون که محدودیت زمانی برای بورس دارم و تاخیر باعث از دست دادن بخشی از بورسیه ام می شود، آیا راهی وجود دارد که من با سفارت تماس بگیرم و پیگیر جواب ویزا شوم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)