صفحه 22 از 74 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 735

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط elinn نمایش پست ها
    من هم همین مشکل رو دارم سه بار ایمیل زدم اما هیچ جوابی ندادن تا کی باید منتظر بمونم؟ اصلا بهم وقت میدن یا نه ؟ از کجا باید متوجه بشیم؟
    سلام

من هم اولین روز ایمیل درخواست تعیین وقت فرستادم ولی جواب نگرفتم. فکر می کنم هنوز برای هیچکس وقت تعیین نکردن و احتمالا تو جولای ایمیل می فرستن.

لطفا هر موقعه ایمیل تعیین وقت براتون فرستادن ما رو هم اینجا مطلع کنین.

مرسی
    س

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jed_ignore نمایش پست ها
    سلام دوستان
    كسي اطلاع داره كه ما كه از قبل حدود ٣ ماهه در خواست وقت مصاحبه كرديم و نزديك سفرمون شده تكليفنون چيه
    اون موقع ايميل مشخصات رو داديم ولي هنوز جواب ندادن ١٠٠ بار هم ايميل زديم اگه تلفن يا ايميل خاصي هست لطفا اطلاع دهيد
    كسي اطلاع نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط jed_ignore نمایش پست ها
    كسي اطلاع نداره
    اسم شما تو لیست دابلیکیت شده، نباید بیشتر از یک بار ایمیل می‌زدی.

سلام من‌شنیده بودم درخواست بار سوم برای ویزا معمولا مولتی میدن من با اینکه درخواست مولتی داده بودم بهم ۱۵ روزه دادن کسی میدونه چرا ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad7011 نمایش پست ها
    سلام من‌شنیده بودم درخواست بار سوم برای ویزا معمولا مولتی میدن من با اینکه درخواست مولتی داده بودم بهم ۱۵ روزه دادن کسی میدونه چرا ؟
    سلام

ظاهرا بار سوم مولتی 6 ماهه میدن. من هم دفعه سوم از فرانسه گرفتم و بهم مولتی 6 ماهه دادن!

شما تو فرم درخواست مولتی کرده بودین؟
    ویرایش توسط CyrusG : June 29th, 2017 در ساعت 09:08 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusG نمایش پست ها
    سلام

ظاهرا بار سوم مولتی 6 ماهه میدن. من هم دفعه سوم از فرانسه گرفتم و بهم مولتی 6 ماهه دادن!

شما تو فرم درخواست مولتی کرده بودین؟
    آره درخواست مولتی کرده بودم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Javidsha نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم من ویزای فرانسه رو گرفتم حالا میخوام برم اونجا پناهنده بشم باید چکارکنم ؟ البته اگه از هلند یا سوئد اقدام کنم بهتر نیست ؟
    ممنون میشم جواب بدید
    موفق باشی...با یه وکیل حتما مشورت کن که اونطرف باشه...قطعا قانونی رفتن بهتره تا سواره لنج و کرجی و پیاده روی کردن توو کوه و بیابوونه! قشنگ سواره هواپیما میشی میری راحت...همه جوانبو بررسی کن بعدم تصمیم بگیر...من به شخصه اینجا چون به این موضوع فکر نکردم قطعا اطلاعات چندانی ندارم... روال کلیش و قطعا همه ما میدونیم ولی جزئیاتش هست که مهمه و وکیل میتونه کمکت کنه فقط .... یه وکیل بگیر ...
    دوستانی هم که نگران گرفتن ویزا هستن و افزایش آماره ریجکتی ها ... نگران نباشن... اصولا سفارت پرونده شما را بر اساس یه سری پارامتر بررسی میکنه که خیلی هاش اصلا ممکنه واسه ما مشخص نباشه...شانس دخیله...قضا و قدر ....یا هر چی که اسمشو میشه گذاشت ... یه رفیقی داشتم توو سفارت آشنا داشت میگفت کلا سفارت ها یه روالی دارن که مثلا 30 الی 40 درصد پرونده های درخواست ویزای هر روز رو اصلا نگاه نمیکنن از شما میگیرن و یه راست میندازن توو سطل آشغال وقتشو ندارن نگاه کنن یا هر چیزی ...شصت یورو رو میزارن توو صندوق ولی...تقصیر این دوستمونم که میخواد بره پناهنده بشه نیست این موضوع....رفیقه من با موجودی حساب 10 تومن ویزا گرفته ولی یه رفیق دیگم با موجودی حساب 400 میلیون نگرفته ریجکت شده...همه چیز توو پرونده شما و توو همون چهارتا کاغذ مشخص نمیشه...پس یاد بگیریم ریجکت شدمونو گردنه هم نندازیم که چون فلانی ها می خوان پناهنده بشن دیگه سفارت میزنه سرویسمون میکنه...آفیسره سفارت توو روز مصاحبه شبه قبلش با زنش دعوا کرده باشه یا مثلا توالت نرفته باشه چند ساعت و بهش فشار اومده باشه...شما شک نکن ریجکت شدی رفته پی کارش...شما شکایتی دارین به ریجکتی ها برید خ نوفل لوشاتو اونجا شکایت کنید...حرفتونم منطقیه حتما...مگه ما باید بشینیم اینجا غصه همه مردم ایرانو بخوریم که آقا نرو پناهنده بشو...بزار بره زندگیه خودشه...به من و شما چه ربطی داره...ویزا هم ما همونطوری که تا الان گرفتیم بازم خواهیم گرفت... راحت دو تا شش ماهه فقط من خودم امسال می خوام بگیرم... نگران نباشید...ویزا میگیریم و باز هم خواهیم گرفت...امیدتون به خدا باشه...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin137320 نمایش پست ها
    سلام دوستان خواهش میکنم ازتون اگه اطلاع دارید منو راهنمایی کنید چون فکر میکنم مورد و مشکل من نادر و کمیاب و غیر ممکن هست
    من اواخر سال 2015 برا تور فرانسه از طریق آژانس با مدارک کامل پرینت حساب بانکی و پروانه و کسب و غیره از سفارت فرانسه اقدام کردم روز قبل مصاحبه ما همون روزی بود که داعش تو پاریس درگیری درست کرده بود خلاصه ما ریجکت شدیم با بند 9 قصد شما مبنی بر ترک محدوده شنگن,پیش از اتمام موعد ویزا برا سفارت محرز و اثبات نشده.
    خلاصه یه چند تا سفر به کشور های اطراف داشتم تا 17 روز پیش یعنی به فاصله یک سال و نیم از ریجکتی قبل که مجددا تو سفارت فرانسه وقت مصاحبه داشتم ولی با این تفاوت که این بار کلی مدرک بردم که سوشیال تای خودمو اثبات کنم از جمله پروانه کسب گواهی مالی معرفی نامه از اتحادیه کارت دانشجویی گواهی اشتغال به تحصیل و مدارک دیگه ولی با این تفاوت که این دفعه دوتا دعوتنامه بازدید از نمایشگاه های پاریس رو هم داشتم و مدت سفرم با رزرو پرواز و هتل جمعا 9 شب بود ولی امروز که نتیجه ویزا رسید دستم متاسفانه با همون بند9 سفارت ردم کرده.
    بنظرتون چیکار کنم دیگه اصلا به مغز خودم نمیرسه که چیکار کنم.
    میدونم هر کدوم از شما برا خودتون یه وکیل مهاجرت هستید لطفا راهنماییم کنید.
    ممنونم
    شما از یه سفارت دیگه اقدام کن...ریجکت شدی شک نکن رفتی توو یه چیزی حتما توو مایه های بلک لیست...
    واسه دوست من این اتفاق رخ داده...با سابقه چندین و چند سفر به محدوده شنگن به ناگاه اوونم یکهو از سفارتی که سالی بهش سه تا ویزا میداد سوییس بود یا اتریش...دو تا ریجکتی پشت سر هم گرفت...و پشت بندش از اسپانیا و حتی یونانم ریجکت شد....لازمه بگم این شخص پرونده اش فوق العاده کامل بود و شونصد بار سفر اروپا داشته...
    این مساله رو بعدا تلفنی با سفارت و سپس وزارت خارجه کشور میزبان سعی در رفع و رجوعش کرد با نامه نگاری...اینکه چطور اینجوری میشه دلایل انسانی داره اگه ریگی به کفش آدم نباشه...فقط و فقط اشتباه انسانیه...یه بابای دیگه مساله دار بوده اسم شما داستان پیدا کرده...یا ممکنه شما فامیلت با اوون بابا یکی بوده...خلاصه دلایل زیاده...

ولی آمار ریجکتیهای فرانسه زیاد شده من دیروز دیدم خیلی ها عبوس و نامه اعمال بدست اومدن بیرون دقیقا فرانسه گفته بود امار ویزا رو میخواد دوبرابر کنه برعکس عمل کرد نصفش کرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad7011 نمایش پست ها
    ولی آمار ریجکتیهای فرانسه زیاد شده من دیروز دیدم خیلی ها عبوس و نامه اعمال بدست اومدن بیرون دقیقا فرانسه گفته بود امار ویزا رو میخواد دوبرابر کنه برعکس عمل کرد نصفش کرد
    قبله عید برو دمه هر سفارتی همه خوشحال میان بیرون... به فصل هم ربط داره ... همون 40 درصدی هان...مثله 96 درصد و 4 درصد خودمون گرفتنه ویزا کلا هردمبیله روالش...قانونه مشخص نداره که...یه سال میگیری با یه پرونده...ساله بعد با همون پرونده نمیگیری...که پاسخگویه؟ هیچکی... 60 یورو رو ضربدر تعداد نفرات مراجعین روزانه هر سفارتی بکنی یه رقم عجیب و غریب میشه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)