صفحه 10 از 74 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 735

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017

ببخشید دوستان من 2 تا سوال دارم:
    1- آیا حساب مشترک (سرمایه گذاری کوتاه مدت) مورد پذیرشه؟ حساب من با شریکم مشترکه.
    2- من بیمه تامین اجتماعی ندارم، چون وکیل هستم بیمه صندوق حمایت وکلا داریم. با سابقه حدود 10 سال. البته تو یه شرکت دولتی هم به طور تمام وقت شاغلم. حالا به نظرتون برای مدرک بیمه شغلی مشکلی نیست؟ اونجا باید توضیحی بدم؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazaleh366 نمایش پست ها
    ببخشید دوستان من 2 تا سوال دارم:
    1- آیا حساب مشترک (سرمایه گذاری کوتاه مدت) مورد پذیرشه؟ حساب من با شریکم مشترکه.
    2- من بیمه تامین اجتماعی ندارم، چون وکیل هستم بیمه صندوق حمایت وکلا داریم. با سابقه حدود 10 سال. البته تو یه شرکت دولتی هم به طور تمام وقت شاغلم. حالا به نظرتون برای مدرک بیمه شغلی مشکلی نیست؟ اونجا باید توضیحی بدم؟
    ممنون
    سلام و درود
    در مورد سوال اول مشکلی نیست ولی حتما ااسم شما باید باشه
    در مورد سوال دوم بازم مشکلی نیست.فقط حتما پروانه وکالت را به همراه ترجم ببرید و اینکه از اون شرکت دولتی نامه بگیرید مبنی بر اینکه سمت کاری و حقوق مزایا شما ذکر شده باشه
    نظر من 99 درصد ویزا میشید

Junior Member

سلام‌دوستان..من برای اوایل شهریور از سفارت فرانسه وقت دارم.خودم‌و همسرم‌...سابقه‌کاری هر دومون بالاست..من‌۱۵سال سابقه استخدام رسمی آموزش و پرورش دارم..حالا مشکل اینجاست بیمه‌ما تامین اجتماعی‌نیست!!!حالا‌من‌چط ور باید این‌بیمه بودن‌رو اثبات‌کنم؟و آیا مشکلی هست که ما تحت پوشش‌بیمه‌تامین‌ اجتماعی‌نیستیم؟
    ضمنا‌مبلغ‌سپرده باید چه‌مدت‌داخل حساب مونده باشه؟مثلا‌میشه‌یک‌ماه قبل از وقت سفارت‌ی مبلغی رو توی حساب بلند مدت بزاریم‌؟
    ضمنا‌حساب جاری که داریم فعاله و گردش مالی داره.به نظرتون‌گردش‌حساب مالی‌باید حدود چقدر باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط goli62 نمایش پست ها
    سلام‌دوستان..من برای اوایل شهریور از سفارت فرانسه وقت دارم.خودم‌و همسرم‌...سابقه‌کاری هر دومون بالاست..من‌۱۵سال سابقه استخدام رسمی آموزش و پرورش دارم..حالا مشکل اینجاست بیمه‌ما تامین اجتماعی‌نیست!!!حالا‌من‌چط ور باید این‌بیمه بودن‌رو اثبات‌کنم؟و آیا مشکلی هست که ما تحت پوشش‌بیمه‌تامین‌ اجتماعی‌نیستیم؟
    ضمنا‌مبلغ‌سپرده باید چه‌مدت‌داخل حساب مونده باشه؟مثلا‌میشه‌یک‌ماه قبل از وقت سفارت‌ی مبلغی رو توی حساب بلند مدت بزاریم‌؟
    ضمنا‌حساب جاری که داریم فعاله و گردش مالی داره.به نظرتون‌گردش‌حساب مالی‌باید حدود چقدر باشه؟
    سلام دوست عزیز
    هیچ اشکالی نداره که بیمه ندارید چونکه اصلا سفارت بیمه رو نخواسته لاکن بعضی ها واسه محکم کاری اونو هم میزارن .مهم اینه که از محل کارت نامه طبق اون چیزی که سفارت خواسته باشه . درضمن هنوز تا حالا کسی نفهمیده که چقد باید توی حساب باشه ولیکن باید با کارتون همخوانی داشته باشه مثلا اگه یه مبلغ بالا تو حساب باشه سفارت ممکنه ریجکتتون کنه چون من چند مورد رو خودم عینا دیدم . گردش باید با شغل تون همخوانی داشته باشد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Destina نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    هیچ اشکالی نداره که بیمه ندارید چونکه اصلا سفارت بیمه رو نخواسته لاکن بعضی ها واسه محکم کاری اونو هم میزارن .مهم اینه که از محل کارت نامه طبق اون چیزی که سفارت خواسته باشه . درضمن هنوز تا حالا کسی نفهمیده که چقد باید توی حساب باشه ولیکن باید با کارتون همخوانی داشته باشه مثلا اگه یه مبلغ بالا تو حساب باشه سفارت ممکنه ریجکتتون کنه چون من چند مورد رو خودم عینا دیدم . گردش باید با شغل تون همخوانی داشته باشد
    ممنون از پاسختون..من همسرم علاوه بر شغل فرهنگی که داره چون دبیر فنی عمران هستن عضو نظام مهندسی اند و پروانه نظارت دارن و کار نظارت پروژه انجام میدن..حالا به نظرتون علاوه بر آموزش‌و پرورش نامه‌ اشتغال به کار هم‌از پروژه هایی‌که دارن‌و یا نظام‌مهندسی‌بگیریم‌ یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط goli62 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون..من همسرم علاوه بر شغل فرهنگی که داره چون دبیر فنی عمران هستن عضو نظام مهندسی اند و پروانه نظارت دارن و کار نظارت پروژه انجام میدن..حالا به نظرتون علاوه بر آموزش‌و پرورش نامه‌ اشتغال به کار هم‌از پروژه هایی‌که دارن‌و یا نظام‌مهندسی‌بگیریم‌ یا نه؟
    خواهش می کنم . ببینید دوست عزیز هرچقدرمدرک داشته باشید خوب قائدتا به نفعتون هست ولیکن همان گواهی را از آموزش وپرورش بگیرید کفایت می کند

ApplyAbroad Guru

با سلام. یکی از اقوام برای درخواست وقت حدود 4 هفته قبل فرم رو تکمیل و به ایمیل مربوطه در سفارت ارسال کرد. همونجا ایمیلی اومد که اگر تاریخ سفر قبل از نیمه اول آگوست هست عوضش کنید و دوباره فرم رو بفرستید. ایشون هم تاریخ سفر رو کردن 1 سپتامبر (قبلش 20 آگوست بود) و دوباره فرستادن ولی از اون موقع که حدود 4 هفته میگذره هیچ خبری نیست. میخواستم بدونم اگر جواب بدن سریع این کار رو میکنند یا هنوز باید منتظر باشیم. البته خوندم که گویا میخواند سیستم رو عوض کنند ولی ایمیلی در این ارتباط اقوام ما دریافت نکرده بودن. در ضمن خانواده سه نفری هستند و هر سه نفر در یک فرم اطلاعات رو وارد کرده بودن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    با سلام. یکی از اقوام برای درخواست وقت حدود 4 هفته قبل فرم رو تکمیل و به ایمیل مربوطه در سفارت ارسال کرد. همونجا ایمیلی اومد که اگر تاریخ سفر قبل از نیمه اول آگوست هست عوضش کنید و دوباره فرم رو بفرستید. ایشون هم تاریخ سفر رو کردن 1 سپتامبر (قبلش 20 آگوست بود) و دوباره فرستادن ولی از اون موقع که حدود 4 هفته میگذره هیچ خبری نیست. میخواستم بدونم اگر جواب بدن سریع این کار رو میکنند یا هنوز باید منتظر باشیم. البته خوندم که گویا میخواند سیستم رو عوض کنند ولی ایمیلی در این ارتباط اقوام ما دریافت نکرده بودن. در ضمن خانواده سه نفری هستند و هر سه نفر در یک فرم اطلاعات رو وارد کرده بودن.
    سلام من از 14 فروردین ایمیل فرستادم هنوز جواب ندادند معلوم نیست چه خبره.فرم درست پرکردید همه باید تو یک فرم ارسال بشه

سلام یه سوال واسه یه خوانواده چند نفره فرمها باید برای همه افراد خوانواده پر شه و از چند سال ؟ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    سلام و درود اقا هومن عزیز
    عرض کنم خدمت شما سفارت تا شهریور وقتهاش پر هست و فعلا اصلا وقت نمیده
    و مدعی شده که قرار هست سیستم وقت دهی را عوض کنه

بدین وسیله سفارت فرانسه در ایران اعلام می دارد که تمامی ظرفیت های وقت مصاحبه ماه های ژوئن، ژوئیه و اوت جهت دریافت ویزاهای توریستی تکمیل می باشد.

از تابستان 2017 رویه دریافت وقت تغییر خواهد کرد و همچنین دریافت وقت برای ماه سپتامبر و پس از آن موقتا امکان پذیر نمی باشد.

به زودی رویه جدید دریافت وقت مصاحبه ویزا بر روی سایت سفارت فرانسه در ایران قرار خواهد گرفت. بنابراین تا اطلاع ثانوی دریافت وقت مصاحبه جدید امکان پذیر نمی باشد.

در مورد اینکه سه خانواده هستند بهتر هست هر خانواده یه فرم پرکنند ارسال کنند..... ولی هیچ منعی برای ارسال دسته جمعی نوشته نشده
    سوالی بود در خدمتم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)